Glavni meni

Ispekli i pojeli psa !!!

Započeo Laki-zr, 15 Januar, 2011, 07:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Laki-zr

Kupim Press novine na poslu,kad na naslovnoj strani velikim slovima pise "Strava u Sivcu Ispekli i pojeli psa"*Policija traga za nepoznatim pociniocem koji je zaklao,odrao i ispekao kerusu Milicu,mestanin:"ono sto sam zatekao na licu mesta ukazuje na to da je taj neko pojeo psu rebra...*Kerusa Milica bila je seoska mezimica,deca ocajna sto se tako nesto jezivo desilo psu o kome su brinula... Sta reci.... ?

BANE BROTHERHOOD

LJUDI SU NAJVECE ZIVOTINJE!!!!TOP OF THE FOOD CHAIN!!!UZAS!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

noam chomsky

Covek bio gladan...Covek nije najvcea zivotinja nego najalavija, ubio je psa da bi pojeo jedan komadic...a zato sto ga mrzi da pravi zamku za zeca, krticu, lisicu...itd...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Gremlin

Sto vise poznajem ljude, to vise volim zivotinje...

[ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]


MotoManijak

A da mi neko objasni zasto je ok da zakoljes i pojedes srnu a nije ok da pojedes macku ili psa?
Zivotinja ko zivotinja-meso ko meso, kod nas se jede jedno a u drugim delova sveta nesto drugo i to je sasvim normalno

Panta Zemunac

Kod nas je Morsko prase ukrasni ljubimac koji osim simpatiènog izgleda, nema veze sa kuènim mezimcima!
Biljo¾der koji ceo dan mora ne¹to da gricka, klasièan zelena¹, razmno¾ava se na svaki 4 meseca...sere brabonjke i dismr za medalju. Svuda se prodaje ali ga niko ne mo¾e videti u nekom stanu jer ih se veoma brzo ratosiljaju, kada ukapiraju da to nije ¾ivotinja za ukras.

U Peruu, Èileu, Ekvadoru...Morsko prase se iskljuèivo koristi kao privredna, prehrambena ¾ivotinja èije se krzno tako¾e koristi u industriji...sliène ¾ivotinjke su zec, nerc...

Meso je veoma ukusno, sliæno veoma mladoj prasetini...slu¾e se kao porcija¹i, do 500g...

Hrana je predrasuda...

Dzigi Boy

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/147578/Strava+u+Sivcu:+Ispekli+i+pojeli+psa!.html


Ja sam ga pojeo, i mogu vam reci da je jako ukusam...mmmmmmm ne jedu samo u Kini pse nego i mi ih jedemo..mljac, mljac.....

noam chomsky

Dzigi care, kralju, ubico seronja, evo ja cu odmah da se poklonim tvom liku i delu...mada kad bolje razmislim, malo je tuzno koliko si se distancirao od svega sto nije ljudsko...a kad malo bolje razmislim, ima nekih plemena u Amazonu koja bi i dete pojela kad ogladne...jbg, ako mogu neandertalci, mozes i ti, sta fali...ja ne bih mogao, ali, boze moj, ja sam imao zlu sudbinu da upoznam par fenomenlanih zivotinja i da se lepo skapiram sa njima... a i bebe su gotivne...ne bi ja to jeo...jbg, ja sam pizda, nisam ja kao ti  :(
lepota prirode je refleksija lepote nauke

gane

volim ¾ivotinje i imao sam sam psa ali èovek bi trebao da je na prvom mestu, kao keru¹a Milica, pune novine i naslovne strane o njoj ,a o taksisti kaga su isti dan ubili i bacili u neki kanal a auto hteli da zapale u Zvezdarskoj ¹imi nikoga nije briga i bio je jedna obièna vest u crnoj hronici..pomalo mi je muka od tih prièa....

Dzambo

Ljudi su zli, oholi i pokvareni, zivotinje nikad to ne mogu da budu.
Pas ne ume da mrzi, moze samo da bude uplasen ili da instinktivno pokusa da uspostavi dominaciju. Nikad nece ujesti nekog zato sto mu se htelo.
Ljudi su primitivni i budale, uopste mi ih nije zao.
Ima jedna recenica u filmu "Smrtonosno oruzje":
Ok mi je da ubijem coveka, ali psa nikad."

pit

Citat: Dzambo poslato 15 Januar, 2011, 19:30
Ljudi su zli, oholi i pokvareni, zivotinje nikad to ne mogu da budu.
Pas ne ume da mrzi, moze samo da bude uplasen ili da instinktivno pokusa da uspostavi dominaciju. Nikad nece ujesti nekog zato sto mu se htelo.
Ljudi su primitivni i budale, uopste mi ih nije zao.
Ima jedna recenica u filmu "Smrtonosno oruzje":
Ok mi je da ubijem coveka, ali psa nikad."

                  Uh brate nije ti dobra paralela nikako.Naravno da svi mi volimo pse ali previse se znacaja daje svemu tome ili smo mozda otupeli na ljudske smrti pa nam vise izaziva zaljenje smrt psa.
                   Recimo na Tajlandu je specijalitet pas cija priprema pocinje tako sto ga obese naglavacke i onda ga satim tuku dok ne ugine ...navodno tada meso ima bolji ukus.
               

Vlada GS

Covek je najveca zivotinja...

jedino on ubija iz zadovoljstva.....

zivotinja ubija radi gladi...

UFF

Ma da ovog psa su sigurno ubili, ispekli i pojeli iz zadovoljstva u napustenoj fabrici
Bolesnici neki bolje da su otisli u hayat na rucak

gane

Citat: Dzambo poslato 15 Januar, 2011, 19:30
Ljudi su zli, oholi i pokvareni, zivotinje nikad to ne mogu da budu.
Pas ne ume da mrzi, moze samo da bude uplasen ili da instinktivno pokusa da uspostavi dominaciju. Nikad nece ujesti nekog zato sto mu se htelo.
Ljudi su primitivni i budale, uopste mi ih nije zao.
Ima jedna recenica u filmu "Smrtonosno oruzje":
Ok mi je da ubijem coveka, ali psa nikad."
gre¹i¹ dru¾e i to prilièno jer NEKI ljudi su to ¹to si rekao, ali nikako i deca koje ovih dana napadaju psi po gradu ( ima¹ po novinama) ... ne verujem da bi skakao od sreæe kada bi te lutalica napala na motoru a ti zavr¹i¹ u urgentnom!!!!!

joka

Domaæe, divlje i poludivlje ¾ivotinje su svugde u svetu na jelovniku, samo je gledi¹te na isti jelovnik zavistan, sa kog kraja sveta se gleda. [rolleyes] [facepalm]

DebeliZmaj

elem.. u kini uveliko jedu pse...:)
pito ja kineza sta kako kazu drugacije se hrane ti psi shto
idu posle za ishranu ljudi ... ali generalno moze i ulichar :)
sve je to meso .. samo sto je nekome ljubac :(
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panta Zemunac

Predrasude...ka¾em vam ja a vi mi ne verujete...kakva Kina, kakvi psi, kakvi bakraèi...pa samo u dve pokrajine su jeli pse a danas eventualno ako neki gost zaatra¾i na menijupa mu spreme..U dve od 50 i ne¹to pokrajina...dva naroda, sa cirka 10 mil. stanovnika, od 1.5 milijarde...pa sada vi ka¾ite kako Kinezi jedu pse...glupost!! [nono]

Dok su trajale godine gladi, mnogi Kinezi su koristili sve ¹to priroda pru¾a, ne bi li pre¾iveli...Danas to vi¹e nije potrebno iako u mnogim turistièkim gradovima mo¾ete videti trgove sa hranom na kojima prodaju sve moguæe , pr¾ene ðakonije od insekata, buba, gmizavaca...èaki imate i ra¾njiæe od vrabaca....ali to je vi¹e kao deli¹es nego tipièna ishrana Kineza!

Da li ste ikada videli ¾ivotinju da se i¾ivljava na drugoj...da je muæi...da je bespotrebno, bez povoda kasapi...Smatralo se da to radi lisica sa koko¹ima ali se dokazalo da zapravo, sve poklane odvlaèi i zakopava za zimski period...

Ne poredite psa i èoveka, nije umesno prema psima....za razliku, psi nisu zveri!!

noam chomsky

covek je vezao, zaklao i ispekao psa....i sta, pojeo rebarca...ma daj bre ne zajebavajte....nije to glad...koliko ima u tom clanku gluposti i cudnih slucajnosti...kao scenario za neki filmic, ili reklama za neko drustvo za zastitu zivotinja..napustena kuca, mucena zivotinja, gladan covek, dilema medju ljudima...sve je tu za jednu lepu raspravu...ja samo znam da kome moja Kaya smeta taj meni nije u kucu dobrodosao

@Panta: nisu ljudi takvi, takvi smo postali...ali neka, ja verujem u  ljude, verujem cak i u Dzigija...sve ce to jedan potop pozlatiti
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Dzambo

Samo da se razumemo nesto, ne mrzim ja ljude niti slepo obozavam zivotinje.

Samo ne volim da vidim da bilo koja zivotinja pati zbog necijeg hira.
Ne kapiram lovce, danas citam u blicu kako se lik hvali jer je odstrelio 222 sakala, 20 prosle godine i sad jurisa na novi "rekord".

SSZGO

koliko proteina ima keretina?

skupo meso leba mu... covek mora da se snalazi danas...

mmm, ovaj na profil slici od noama deluje ukusno...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor