Glavni meni

Yamaha MT-09

Započeo abarth, 11 Jun, 2013, 22:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sibin

lepo izgleda i zanimljivih tri cilindra. rado bih ga provozao.

mitri

Citat: Simon69 poslato 03 Septembar, 2013, 09:43
Meni je ru¾an samo zavr¹etak, ¹topaljka stoji kao na brzinu stavljena od ko zna èega, sve ostalo mi je ok.

Istina je za ¹topaljku, ali ima tu jo¹ detalja ... na primer, instrument tabla od napred ... ne izgleda ba¹ lepo, a jo¹ kad treba da se oèisti od mu¹ica i inih insekata ...  [doh]



idanijel

Mozda bude i za turizam TDM 850




Simon69

Citat: mitri poslato 03 Septembar, 2013, 23:55
Citat: Simon69 poslato 03 Septembar, 2013, 09:43
Meni je ru¾an samo zavr¹etak, ¹topaljka stoji kao na brzinu stavljena od ko zna èega, sve ostalo mi je ok.

Istina je za ¹topaljku, ali ima tu jo¹ detalja ... na primer, instrument tabla od napred ... ne izgleda ba¹ lepo, a jo¹ kad treba da se oèisti od mu¹ica i inih insekata ...  [doh]



Ova 4 imbus ¹arafa su predviðena za vizir koji æemo kupiti posebno kod Yamahe;-)
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

mitri

Dakle, cena u Nemaèkoj je 7495 eur (bez ABS-a) i 7995 eur (sa ABS-om)
Cena za na¹e tr¾i¹te jo¹ nije poznata, nadam se da neæe biti mnogo veæa ...


MOTORRAD-Testride: Yamaha MT-09 / NEW

Panco.KV


con3


Panco.KV

Veoma a koliko sam citao da treba da se ovaj agregat stavi u novi TDM sa 3 ncilindra sto bi bilo veoma dobro

perlx


pit

Prelep ...lepsi od bilo koje honde.


mkt


UFF

prelep kurac
vise nedovrsen, ali ipak je ispao lepsi nego sto ga u najavi prikazivali
a ovo lepsi od bilo koje honde je u najmanju ruku ograniceno razmisljanje  [facepalm] (ajmo sad krece svadja-a to si i hteo tim debilnim postom da zapocnes pa eto ispunio sam ti zelju, nadovezi se)

pit

Citat: UFF poslato 05 Novembar, 2013, 02:24
prelep kurac
vise nedovrsen, ali ipak je ispao lepsi nego sto ga u najavi prikazivali
a ovo lepsi od bilo koje honde je u najmanju ruku ograniceno razmisljanje  [facepalm] (ajmo sad krece svadja-a to si i hteo tim debilnim postom da zapocnes pa eto ispunio sam ti zelju, nadovezi se)

Ti malo pripazi na recnik ..niti sam twoje postowe naziwao ogranicenim a ni pisanje debilnim...zato ne kaki bez potrebe.Forum  je mozda twoj ali mojne da lecis wise komplekse po njemu.
 

rboban

Ride It Like You Stole It

ninja66

Evo je kod Carmana u Ljubljani na doradi.


Panco.KV

Prelep motor odlican

UFF

Citat: pit poslato 05 Novembar, 2013, 08:29
Citat: UFF poslato 05 Novembar, 2013, 02:24
prelep kurac
vise nedovrsen, ali ipak je ispao lepsi nego sto ga u najavi prikazivali
a ovo lepsi od bilo koje honde je u najmanju ruku ograniceno razmisljanje  [facepalm] (ajmo sad krece svadja-a to si i hteo tim debilnim postom da zapocnes pa eto ispunio sam ti zelju, nadovezi se)

Ti malo pripazi na recnik ..niti sam twoje postowe naziwao ogranicenim a ni pisanje debilnim...zato ne kaki bez potrebe.Forum  je mozda twoj ali mojne da lecis wise komplekse po njemu.
 

nisam imao nameru da te vredjam i izvinjavam se ako je tako ispalo ali kako mozes da napises takvu glupost?

UFF

auuu ova nadrkana sa gomilom dodatne opreme izgleda mnoogo dobro  :drka:
ni slicno onom sto su najavljivali, ako je stvarno ovakva onda je lepa  [clapp]

http://siol.sdn.si/sn/img/13/311/635194164754730441_eicma_milano_2013-5.jpg

Conti-Moto

Ovo je (kako sam cuo) samo pocetak, uskoro (2014-2015) bi trebala da "zazvizdi" i Yamaha R6 sa tri cilindra . . .
Novo !!!
Conti ROAD !!