Glavni meni

Yamaha MT-09

Započeo abarth, 11 Jun, 2013, 22:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panco.KV

A i treba para da se kupi u pravu si ne komentarisem vise ljudske bubasvabe

rboban

Ride It Like You Stole It

rboban

Evo jos.... utisak sa voznje, coveka kome bezgranicno verujem da je pakleno agresivna i upravljiva!


AKRAPOVIC bi za nju namenio nesto ovako!



Primerak je samo za promociju medju dilerima!!!




Ride It Like You Stole It

pit


Kako motor drugacije izgleda kad je slikan uziwo nego na promosnimacima i slikama.Neko iznad rece kako su sa MT-09 upropastili MT seriju.....po mene je uprawo suprotno...prawi motor koji bi se smestio izmedju MT -03 i MT 01....po stilu pogotowu.

UFF

sa ovim kad stanes na pumpu ima da te pitaju isto sto su pitali mazzi-a kad je dosao sa triuph-om da sipa gorivo

pit

Bitno je da ce tebi da se diwe kad sa CB-om stanes na pumpu.

UFF

pit-e nemoj si ljakse i da zapocinjes svadju ebala te yamaha
dive se samo tdm-u svi to dobro znamo

ali onaj ko se ne razume u motore ima da pita "kad si sa njega pao i polupao ga?"  [rofl]

clutch&brake

Lambada kreceeeeeeee idemoooooooo pit vs uff
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

pit

Citat: UFF poslato 01 Septembar, 2013, 21:30
pit-e nemoj si ljakse i da zapocinjes svadju ebala te yamaha
dive se samo tdm-u svi to dobro znamo

ali onaj ko se ne razume u motore ima da pita "kad si sa njega pao i polupao ga?"  [rofl]

  Ljakse si ti i to tezak kad u temi o MT -9 turas twog frankestajna.....ne znam cemu sem ako neces da pokazes kako je CB lepsi...tako da mani me o narcisoidnosti.

UFF

za to se obrati pancu koji je taj motor prvi pomenuo
mada su za tdm-a oba pojam lepote
a za ovo si mogao da popijes babanu opusteno jer sam ti napisao nemoj si ljakse a ti si uzvratio sa direktnom uvredom

clutch&brake

Ne pricaaaaj sa njim nabodi gaaaaaa nabodi gaaaaa
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

pit

Citat: UFF poslato 01 Septembar, 2013, 21:40
za to se obrati pancu koji je taj motor prvi pomenuo
mada su za tdm-a oba pojam lepote
a za ovo si mogao da popijes babanu opusteno jer sam ti napisao nemoj si ljakse a ti si uzvratio sa direktnom uvredom

           Uffe nemoj me prwociras ....direktna uwreda je i ''jebala te jamaha.Znaci opet pocinjes staru pricu....kacis se kao obican clan a pretis kao admin...ne walja ti poso .Najboljeje da iskuliras i na tome neka se zawrsi.

UFF

pa da, u pravu si
i slika mog motora nije trebala da bude u ovoj temi
kao ni pancov komentar
zato ubuduce lepo sve u kantu i resen problem kao i pokusaji provokacije  [hello]

moze da napise ko oce i lep mi je i ruzan mi je ali cim krene sa lepsi je od tvog i slicno to sve KAAAANTA sjebem to odmah i startu i svi zivimo srecni i zadovoljni ;)

a to ce da se desi i sa vise od 50% ove teme kad se vratim ako od ovog posta pa na dalje prica nije vracena na mt-09
otisao sam a ti se svadjaj sa nekim drugim do tad  :-*

pit

Citat: rboban poslato 01 Septembar, 2013, 17:32
Evo jos.... utisak sa voznje, coveka kome bezgranicno verujem da je pakleno agresivna i upravljiva!


AKRAPOVIC bi za nju namenio nesto ovako!



Primerak je samo za promociju medju dilerima!!!






                Mogu pretpostawiti kako powlace 3 cilindra a 170 kg tezine....nema one anemicnosti kao kod 4 cilindra na manjim obrtajima i wibracija kod 2 cilindricnih.
                Ispade dobitna kombinacija...da li ce zaziweti taj agregat ..siguran sam da oce ali da li ce da ga metnu u r-6 i r 1 ne znam ..iskreno i ne bi woleo ...ipak je owo za najked pre swega.

Simon69

I ja mislim da je ovo ozbiljna zverka, a ne verujem da cemo je videti u SRB ove godine.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Simon69

Citat: easy poslato 17 Jul, 2013, 12:45
jbg kome se to ne svidja moze da kupi bilo koji od retro modela koje svaki proizvodjac danas ima, izbor je dosta sirok.

Ne mo¾e, ja bi Thunderace ali nema..
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

mitri

Yamaha MT-09 Slides & Burnout


Ovaj Yamahin povratak na trocilindriène agregate puno obeæava, mislim da æe to biti pun pogodak.

Verovatno znate da je Yamaha i ranije imala trocilindra¹e, zato govorim o povratku ...




A ¹to se tièe dizajna ... hm, MT-09 nikako nije ru¾an, ali ... deluje mi nekako nedovr¹eno, kao neki poluproizvod. Ko zna, mo¾da su japanci re¹ili da poput Harley-a prave extra profit kroz postprodaju elemenata za personalizaciju ...

mitri

Uh, ovo mi se sve vi¹e dopada ...  [balavi]
Ovaj narand¾asti na snimku ima i pone¹to dodatne opreme, odma' bolje izgleda ...

First Test | Yamaha MT-09 - Action & Details

UFF

u celoj temi niko nije osporio da ce motor biti odlican za voznju
jedine negativne kritike je dobio za izgled tj za dizajn

fala Q da konacno i prelepa MT serija dobije funkcionalnu vrednost pa makar i na ustrb izgleda (jbg negde mora da se zakine inace ako bi postojao savrsen proizvod morali bi da presatanu sa prizivodnjom svih ostalih modela a to im nikako ne odgovara)
imao novu mt03 i vozio mt01
oba motora su samo za pozeraj i nisu za ozbiljnu voznju
mt-09 obecava  [thumb_up]

Simon69

Meni je ru¾an samo zavr¹etak, ¹topaljka stoji kao na brzinu stavljena od ko zna èega, sve ostalo mi je ok.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!