Glavni meni

Yamaha MT-09

Započeo abarth, 11 Jun, 2013, 22:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

easy

hahahhh ovo je bila dobra vezba citiranja. o neukusima ne vredi raspravljati

pit

Citat: Panco.KV poslato 17 Jul, 2013, 16:21
Citat: easy poslato 17 Jul, 2013, 12:21
TDM je kao super gradjena pièka sa slupanom facom, mo¾e da je gleda samo onaj ko je ja¹e :D
Citat: easy poslato 17 Jul, 2013, 12:21
TDM je kao super gradjena pièka sa slupanom facom, mo¾e da je gleda samo onaj ko je ja¹e :D
Taj kavasaki cu da kupim i stavim u gepek od TDMa kad krenem na more da se vozim od plaze do plaze pa ako negde stane da ga gurnem sa puta.

             Buxaxaxaxaxxa... kantasaki....mene bi bilo sramota da sednem na tu spodobu....ruznijeg motora nema na swetu .

pit

Citat: Panco.KV poslato 17 Jul, 2013, 16:22
Citat: UFF poslato 17 Jul, 2013, 10:30
pa mozda i jeste lepsi od lomljenog cb1000f ali od cb1000r vala nije pa makar i lomljen bio :D

nego ja mislio da je tdm vrhunac ruznoce a oni uspese jos ruzniji da naprave   [rofl]
Bolje ruzan a dobar nego lomljen a lep...i to lep zasta


        Panco pusti Ufa da kaki...on je nawuko takaw kompleks od TDM-a da mu je pljuwanje istog jedino sto mu je ostalo od argumenata.
         P.S. I mene bi bilo sramotra da wozim motor sastawljen iz delowa...al jebga dok jednom ne smrkne drugome nece da swane..ili obrnuto.

Panco.KV

#43
Ma jok nego gledam ovog pljuvaca tudjih motora sto vozi polu motor sta pametujue umesto da procita nesto pametno sad ga ne bi ni kupio nego odmah popisao i gurnuo u siblje on ce nekom o neukusima

easy

hahah odem ja na rodos i provalim da svi voze TDM, ali takodje svi nose crne mokasine i crvene pantalone.

ps. da li imas zlatan zub?

Panco.KV

Mogu da dodjem do BG da ti pokazem iz prve ruke nije problem

easy

¹ta da mi poka¾e¹? pa ne radim ja zube

Panco.KV

Nikad se nezna mozdan sebi budes radio

mkt


UFF


Panco.KV

Lep nem sta nemogu da budem olos da kazem da nije sredjen

stilgar

a sta bi sa onim repsol temama sto crn, crni sine :) ili se promenila lozinka kod farbacha :)

easy

ovo neki slik napred? :)

UFF

jeste slik
i ne treba mi lozinka - ceka se gvozden (a njega docekati...)
zato i kazem da jos nije gotov

Panco.KV

Citat: easy poslato 17 Jul, 2013, 12:21
TDM je kao super gradjena pièka sa slupanom facom, mo¾e da je gleda samo onaj ko je ja¹e :D
Mozes ti malo da izduvas vasnicima TDMa slino od pola coveka.

MISTER X

Najveća prednost ove Yamahe MT-09 je u tome što joj je suha težina samo 172 kg, a okretnog momenta koliko hoćeš. Skroz identičnu suhu težinu ima i Honda hornet 600, ali sa nešto manje konja i osjetno manje okretnog momenta.
Yamaha je verojatno ultra zabavna za voziti. Okretna, lagana, a vuče od najnižih okretaja bez potrebnog turiranja. Vjerojatno trenutno reagira i na najmanji okret ručice gasa bez obzira u kojoj se brzini i na kojim okretajima nalaziš.
Zaista će biti zanimljiv odgovor Honde na bačenu rukavicu. Ova klasa od 850 ccm, a naročito u trocilindričnoj tehnologiji je očito u svojoj ranijoj fazi. Bit će tu još dosta modela u narednim godinama. 

pit

Citat: MISTER X poslato 19 Jul, 2013, 13:45
Najveæa prednost ove Yamahe MT-09 je u tome ¹to joj je suha te¾ina samo 172 kg, a okretnog momenta koliko hoæe¹. Skroz identiènu suhu te¾inu ima i Honda hornet 600, ali sa ne¹to manje konja i osjetno manje okretnog momenta.
Yamaha je verojatno ultra zabavna za voziti. Okretna, lagana, a vuèe od najni¾ih okretaja bez potrebnog turiranja. Vjerojatno trenutno reagira i na najmanji okret ruèice gasa bez obzira u kojoj se brzini i na kojim okretajima nalazi¹.
Zaista æe biti zanimljiv odgovor Honde na baèenu rukavicu. Ova klasa od 850 ccm, a naroèito u trocilindriènoj tehnologiji je oèito u svojoj ranijoj fazi. Bit æe tu jo¹ dosta modela u narednim godinama. 

             Odlicno zapazanje i realan prikaz motora ....narawno ko ume da cita specifikacije ...tj tezinu i obrt.moment on je i mogo da zapazi swe owo....ko ne ume da cita on bar zna da kenja i pljuje.

Panco.KV

Citat: Panco.KV poslato 19 Jul, 2013, 13:24
Citat: easy poslato 17 Jul, 2013, 12:21
TDM je kao super gradjena pièka sa slupanom facom, mo¾e da je gleda samo onaj ko je ja¹e :D
Mozes ti malo da izduvas vasnicima TDMa slino od pola coveka.
Kao i ovi govnari sto su dali minuse ljudske nule

Panco.KV

Citat: MISTER X poslato 19 Jul, 2013, 13:45
Najveæa prednost ove Yamahe MT-09 je u tome ¹to joj je suha te¾ina samo 172 kg, a okretnog momenta koliko hoæe¹. Skroz identiènu suhu te¾inu ima i Honda hornet 600, ali sa ne¹to manje konja i osjetno manje okretnog momenta.
Yamaha je verojatno ultra zabavna za voziti. Okretna, lagana, a vuèe od najni¾ih okretaja bez potrebnog turiranja. Vjerojatno trenutno reagira i na najmanji okret ruèice gasa bez obzira u kojoj se brzini i na kojim okretajima nalazi¹.
Zaista æe biti zanimljiv odgovor Honde na baèenu rukavicu. Ova klasa od 850 ccm, a naroèito u trocilindriènoj tehnologiji je oèito u svojoj ranijoj fazi. Bit æe tu jo¹ dosta modela u narednim godinama. 
Drago mi je na jednom normalnom zapazanju odlicno

pit

Citat: Panco.KV poslato 19 Jul, 2013, 16:11
Citat: Panco.KV poslato 19 Jul, 2013, 13:24
Citat: easy poslato 17 Jul, 2013, 12:21
TDM je kao super gradjena pièka sa slupanom facom, mo¾e da je gleda samo onaj ko je ja¹e :D
Mozes ti malo da izduvas vasnicima TDMa slino od pola coveka.
Kao i ovi govnari sto su dali minuse ljudske nule


       Panco ima ona narodna   ''zle duse mogu da ga puse''.Tako da ko jebe kretene...uwek je bilo zawidljiwaca i bice .Woleli bi i oni jadni da woze TDM ali to ne moze swako.Za TDM treba muska ruka...nije to za pickice.