Glavni meni

Koji skuter kupiti?

Započeo lima, 07 Jun, 2013, 18:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lima

zz,

moze neko da mi pomogne oko kupovine skutera? Hteo sam da nadjem  keeway hurricane polovnog, kakav je, moze neko da mi kaze? I jel imate neke predloge do 400eura neki polovan skuter..

hvala

Bori¹a

ustekaj jos malo i kupi kymco-a agility, ja imam njega i sve preporuke za skuter... ne znam dal se neko zali na njega

lima

sad sam gledao ispod 600e nema.. nemam vise para, max do 400e :/

ilijar10

Sad sta da ti kazem, jbm li ga. Ja imam kineza Fvision 125, onako, generalno sam zadovoljan. Delova imas,ne moras cekati, jeftini su, skoro za dzabe. Sto se agregata tice, nemam zamerki, ali elektronika je malo slabija. Meni radi posao veoma dobro, po lokalu pa i dalje. Isao sam sa njim na ture po 250km u jednom pravcu bez stajanja, brzinom u proseku 80 bez problema. Imas ih po kupujem prodajem po 500-600 sto smatram da je puno. Par prodavaca sam pitao reko ozbiljan sam, dosao bi odma po njega,koja je zadnja cena, Neki su rekli 300-350. Na slikama su solidno ocuvani,a kako su u praksi,ne znam. Predpostavljam da nisu bas u nekom stanju posto je to kinez i onda je ljudima zbog necega zao i ulje da mu zamenu....
Ja sam mog dobio zbog nekog posla, nebitno sad kako, uglavnom covek je rekao odlican, sto i nije bilo bas tako ali ajde. Cima sam ga uzeo, otvorio,promenu sve potrosno,i sto valja i sto ne valja da bi bio siguran. Instalaciju pregledao i sredio,neko od predhodnika je povadio sve osigurace do jednog, tako da na motoru nisam imao ni jedan jedini osigurac, pocupo zmigavce i sve sto je moglo ... Sad se vozzim lepo, idem i na dalje voznje itd.... Samo ako ti nije jurcanje na prvom mestu. Moj postize 105, merili sa komsijinim KTM 640SM digitalni 2007god. Ali to mu je vec neko mucenje... Opustena putna brzina je nekih 80 kmh.  Potezanje od 0-60 za cas, 60-80 realno brzo, e vec preko 85-90 je natezanje i treba mu prostora .... Gledaj da ti plastike budu citave, jer veruj mi najskuplje na kineskom motoru sto te moze kostati su plastike, bilo nove ili krpljenje .... I za kraj da kazem da sve zavisi od koga ces kupiti motor i kako je odrzavan i od strane kakvog majstora. Nijedan notor ne ide bez ulja.  Za majstore sam rekao, pre par godina sam odgurao APN-ca da mi nastelje palenje, pa mi je majstor odsekao radilicu gde dolazi magnet.... Od tog dogadjaja sam sebi odrzavam i popravljam svaki motor koji sam imao i koji cu imati.
Izvinjavam se na ovako opsirnom i smornom odgovoru. Pozdrav!

Borko_motorko

Sa budalama se ne vredi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dokusure iskustvom!