Glavni meni

Race exhaust Ada

Započeo zozon, 06 Jun, 2013, 10:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

@DZ

Ja razmi¹ljam ovako, ako na mom proizvodu kojim se ponosim pi¹e Andreja (sa J, bez J, Taliban, ¹tagod) i taj proizvod se nekome svidi, znaæe kome da se obrati, eto meni jo¹ posla. Spoji¹ lepo i korisno.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DebeliZmaj

Citat: PECA BMW poslato 15 Decembar, 2016, 00:05
Citat: Slaninar poslato 14 Decembar, 2016, 11:37
Kad kupi¹ samo top, bio Akrap, ili Race - dobije¹ samo zvuk i izgled.


Sreca meni treba samo zvuk , mozda i izgled a pride imam 13kg manje  (ko sam dzavo tezak fabricki) i zato mi igra ulogu da dam 90e

Da hocu nesto vise konja (+5) onda bi kupio Akrapovic koji je 595 eur i granu koja je 130 eur i samo da pici ...



da li bi zaista dao 595 i 130 ? .. ne bi ... kao i verovatno 99% ljudi ...
ali postoji kao opcija pa ko voli nek uzme bre :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: Andreja poslato 15 Decembar, 2016, 00:07
@DZ
Ja razmi¹ljam ovako, ako na mom proizvodu kojim se ponosim pi¹e Andreja (sa J, bez J, Taliban, ¹tagod) i taj proizvod se nekome svidi, znaæe kome da se obrati, eto meni jo¹ posla. Spoji¹ lepo i korisno.

al ti tako razmishljash sad kad nemash produkt ..
majstor iz Ade verovatno ima obaveze mesechno i
mora da napravi odredjeni cache flow da bi bio u
plusu, pogotovo zimi, dakle ako ce prodati 10 komada
godisnje ili 20 ili 50 komada vise  .. hebe mu se
cije ce nalepnica stajati ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

nano

Zimi ima vise posla sigurno...

DebeliZmaj

Citat: nano poslato 15 Decembar, 2016, 00:44
Zimi ima vise posla sigurno...

Mislish ono dok je na ``idle`` pravi poneki komad da ima u prezervi ... pa moguce ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

nano

Ma ne, posto ljudi slabije voze zimi a vise su kuci pa cackaju menjaju i sl.

PECA BMW

Bas to , meni je ponudio da mi uradi sad jer ima vremena a naprolece moram da cekam na red jer ima zakazanih svaki vikend pa kad stignem ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

stilgar

Citat: Andreja poslato 15 Decembar, 2016, 00:07
@DZ

Ja razmi¹ljam ovako, ako na mom proizvodu kojim se ponosim pi¹e Andreja (sa J, bez J, Taliban, ¹tagod) i taj proizvod se nekome svidi, znaæe kome da se obrati, eto meni jo¹ posla. Spoji¹ lepo i korisno.
kad sam uzimo karbonski auspuh reko mi je poslace mi dve nalepnice da odaberem koju hocu i stavim ako hocu jer kaze neke musterije ne vole da imaju ista na karbonu. Covek je samo predusretljiv a vi tako. :)

DebeliZmaj

Citat: stilgar poslato 15 Decembar, 2016, 02:04
Citat: Andreja poslato 15 Decembar, 2016, 00:07
@DZ
Ja razmi¹ljam ovako, ako na mom proizvodu kojim se ponosim pi¹e Andreja (sa J, bez J, Taliban, ¹tagod) i taj proizvod se nekome svidi, znaæe kome da se obrati, eto meni jo¹ posla. Spoji¹ lepo i korisno.
kad sam uzimo karbonski auspuh reko mi je poslace mi dve nalepnice da odaberem koju hocu i stavim ako hocu jer kaze neke musterije ne vole da imaju ista na karbonu. Covek je samo predusretljiv a vi tako. :)

nisi upratio .. ja zaprav pozdravljm poslovnu praksu izbora, dakle nek
musterija izabere hoce ovo ili ono ili nece nishta pa nek lepi sta hoce
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bojan

Evo da odgovorim nasoj @slanini pa da pustimo ovu temu koja je izduvala (sretna nova godina  ooooo slanino)
Od motora koje sam vozio bila su dva koja su budzena i radjena kako treba samo uzitka radi, KTM 990 advent. je isao na stelovanje posto nije mogao da savlada akrapovica. Ostali motori, uvek menjan top ponekad i grana ali uvek u kompletu sa K&N filterom. Nikad nista drugo nije radjeno na tim motorima a spisak pokriva sve poznate uobicajene marke. Prosto je nemoguce da svi oni imaju "prebogatu smesu"  ;D.
Uvek sam se vodio sa tvrdnjom Harris-a (ne secam se koji brat bese) da ako motor otvoris od napred obavezno uradi i nazad i obrnuto. Manje kila, lepsi izgled (kad se samo setim one odvratne skalamerije od auspuha na Z1000 2005 sve se najezim) i izbacivanje onog metalnog hissss zvuka od fabrickog auspuha je za mene uglavnom bilo dovoljno.

Slaninar

Citat: Bojan poslato 03 Januar, 2017, 20:16
Evo da odgovorim nasoj @slanini pa da pustimo ovu temu koja je izduvala (sretna nova godina  ooooo slanino)
Od motora koje sam vozio bila su dva koja su budzena i radjena kako treba samo uzitka radi, KTM 990 advent. je isao na stelovanje posto nije mogao da savlada akrapovica. Ostali motori, uvek menjan top ponekad i grana ali uvek u kompletu sa K&N filterom. Nikad nista drugo nije radjeno na tim motorima a spisak pokriva sve poznate uobicajene marke. Prosto je nemoguce da svi oni imaju "prebogatu smesu"  ;D.
Uvek sam se vodio sa tvrdnjom Harris-a (ne secam se koji brat bese) da ako motor otvoris od napred obavezno uradi i nazad i obrnuto. Manje kila, lepsi izgled (kad se samo setim one odvratne skalamerije od auspuha na Z1000 2005 sve se najezim) i izbacivanje onog metalnog hissss zvuka od fabrickog auspuha je za mene uglavnom bilo dovoljno.

Sretna nova ooo boj00oo!

Koliko si konja dobio/izgubio u kojem obrtnom opsegu?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Ne deluje kao da je merio... ;D

Bojan

Oooooo @slanino ne prebrojah ih pre zamene tako da sad brojao ili ne, na isto dodje.
Bitno je da sam svake godine sve brzi a sve stariji  [neampojma]

ps
Uvek se setim prve offroad skole, vozili smo ja i zet za sve date pare, znoj samo lipti, na kraju odemo na stazu i na onih par skokova ja tripujem letim po dvadeset metara a bar metar u visinu.  :o  Kad sam pregledao snimak ugusih se od smeha, nisam se odlepio ni 30cm od zemlje. Pola naredene sedmice nisam mogao da sidjem niz stepenice od upale misica.  Objektivno i subjektivno ne treba mesati, bolje je uzivati u subjektivnom.

Slaninar

Subjektivno se dobije i sa Race auspuhom - ko nije snob pa mora da pi¹e Akrap.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bojan

Citat: Slaninar poslato 04 Januar, 2017, 16:19
Subjektivno se dobije i sa Race auspuhom - ko nije snob pa mora da pi¹e Akrap.  :)

Sta da ti kazem slaninche i naocare mozes da kupis na pijaci, ja preferiram opticarsku radnju.

Darko

A jel moz da se dignu pare u tramvaj na kome pise beobanka ?

Hahahaha

PECA BMW

Citat: Darko poslato 05 Januar, 2017, 00:28
A jel moz da se dignu pare u tramvaj na kome pise beobanka ?

Hahahaha

Samo stara stednja ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Bojan

Treba pitati @slaninicu, mozda je probao?  :-*

Slaninar

Citat: Bojan poslato 04 Januar, 2017, 23:52
Citat: Slaninar poslato 04 Januar, 2017, 16:19
Subjektivno se dobije i sa Race auspuhom - ko nije snob pa mora da pi¹e Akrap.  :)

Sta da ti kazem slaninche i naocare mozes da kupis na pijaci, ja preferiram opticarsku radnju.

Razumem da ljudi pi¹u svoja iskustva, pa i dobra i lo¹a. Al' do¹ao si u temu o èoveku koji u jebenoj Srbiji radi ne¹to profesionalno i vrhunski (koliko god to ovde bilo moguæe) da, pa ba¹ kenja¹. Svaka èast. Aj' ¹to mene zajebava¹, to je super, ovako zimi pogotovo, ali ¹to pljuje¹ po tuðem poslu, bez osnova?! Niko nije ni poredio ni pominjao Akrapa dok se nije na¹lo par seratora da prièa kako je "bolje kradeni Akrap..." i ¹ta ti ja znam. Pa kupi Akrapa, super. Samo nemoj srati po èoveku.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Kamo lepe sreæe da svi u Srbiji prilaze svom poslu sa toliko ljubavi, pedantnosti, truda kao i taj èovek, mi bi bili lep¹e mesto za ¾iveti a ne bi be¾ali ko da je kuga u Srbiji..  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.