Glavni meni

Race exhaust Ada

Započeo zozon, 06 Jun, 2013, 10:58

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kiro

Ili koliko je ko realan.

I za Two brothers postoje kitovi za reparaciju ¹to æe reæi da èak i oni "izduvaju", samo je pitanje vremena. Problem nastaje kad èovek 'oæe da mu ne¹to ¹to je platio 150e traje i radi kao ne¹to ¹to ko¹ta 600e.

con3

Jbg za te pare ne mozes bolji naci

novajlija064

Citat: Kiro poslato 25 Jul, 2013, 20:32
Ili koliko je ko realan.

I za Two brothers postoje kitovi za reparaciju ¹to æe reæi da èak i oni "izduvaju", samo je pitanje vremena. Problem nastaje kad èovek 'oæe da mu ne¹to ¹to je platio 150e traje i radi kao ne¹to ¹to ko¹ta 600e.
Lepo receno!!!

Kanarinac

Pa da ga jebem, bar dve godine da izrdzi za te pare ili je po tebi i to mnogo za 150 evra?

grber

Meni evo 4. godina bez greške (na 650cm)...

Cale

Za taj novac,ja sam prezadovoljan. [thumb_up]

Major

Citat: Kanarinac poslato 25 Jul, 2013, 16:30
Pa i nije mi bas neki umetnik. Cene za neke modele su mu kao za dobar polovan akrap ili nesto slicno,a kvalitet je kara. Tri njegova auspuha su izduvali na 1000cmm,a eno i Rale ima problem

Potrazi malo po netu pa ces tek da vidis koliko taj cenjeni akrap puca, tako da nemoj suditi na osnovu toga.
Naravno da se desava da ce neki da prsne, to valjda zavisi i od materijala koji mu zapadne, tako da bi uvek pre kupio novi Robertov auspuh nego neki polovni Akrap.

Citat: novajlija064 poslato 25 Jul, 2013, 16:06
Aj molim te, sad si me bas zainteresovao i obavesti me ukoliko radi! Hvala

Javio mi se covek, kaze da ce izgleda morati da prestane da se bavi jer on i dalje drzi iste cene kao pre 10 godina, a cene materijala su mu skocile 100%, a nije u fazonu da udara po usima kao ostali.
Vidcemo sta ce biti.

Citat: Kiro poslato 25 Jul, 2013, 20:32
Ili koliko je ko realan.

I za Two brothers postoje kitovi za reparaciju ¹to æe reæi da èak i oni "izduvaju", samo je pitanje vremena. Problem nastaje kad èovek 'oæe da mu ne¹to ¹to je platio 150e traje i radi kao ne¹to ¹to ko¹ta 600e.

Tacno tako. Moj drugar prodaje polovne automobile i to u rangu od 300-1500 eura ne ide preko toga i kad mu dodje lik i za auto od 300 eura pocne da filozofira, pa znas ima ovde ogrebotinu, ovo je polomljeno.. aloooo bre pa sta ti ocekujes za te pare novi auto i jos da ti istitram jajca.. 


novajlija064

Citat: novajlija064 poslato 25 Jul, 2013, 16:06
Aj molim te, sad si me bas zainteresovao i obavesti me ukoliko radi! Hvala

Javio mi se covek, kaze da ce izgleda morati da prestane da se bavi jer on i dalje drzi iste cene kao pre 10 godina, a cene materijala su mu skocile 100%, a nije u fazonu da udara po usima kao ostali.
Vidcemo sta ce biti.

Hvala na informaciji! kada smo vec kod udaranja po usima, dragon adu zovem u aprilu kaze oko 140eura sa ugradnjom, zvao ga pre 6 dana opet kaze oko 170, jebi ga sezona pocela!!!


ZeljaYZF

Dragon ada nikad, neljubazni ocaj.

ЯЭВОЛУТИОН

pogasili ih bosanac i hrvat koji stancuju izduve...doduse pitanje je da li ih doteruju iz kine pa preprodaju, ali topovi po mojoj informaciji na veliko idu po 50 do 100 evra za karbon hexagonal.....
doduse nema izvoljevanja sa granama, ali to je sto je...i to koliko sam razumeo bez ikakve nalepnice valjaju po evropi...bez TUVa.....ali i Robertov je bio bez toga....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

RRa¹ko

meni pukao nosac tri puta tj vario pa mi puko var, pa mi jos dva nosaca poslao i to je puklo.. a nisam tero po njivi keve mi :)

i na kraju izgoreo na mestu gde se sastavljaju lonac i grana i cao..  jbg, bas se dobro cuo


Vlajko

Meni tutnji Robertov auspuh veæ 3 godine, ja zadovoljan..  jeste puko nosaè jednom ili dvaput, ali gde sam sve tero dobro ram nije stradao..

A zvao sam na poèetku sezone da pitam za drugara, rekao je da je jako smanjio posao i da te¹ko prima nove narud¾be..

Da, bila mi se sjebala guma koja stoji izmeðu ¹elne i auspuha, poslao mi je sledeæi dan kada sam ga nazvao bez nadoknade naravno..

I vodite raèuna ako radite brusilicom u blizini èunka.. oæe one varnice da se zalepe na lonac pa da posle bude kao da je zarðao..

Inaèe zvuk na mojoj tanjiraèi ja taman dovoljno jak da me ljudi èuju i sklone se u stranu, a to je jako bitno da nas vide, tj. èuju da ne bi posle bilo nisam te vido tj. èuo..
Fen od auspuha nema ¹anse vi¹e da imam.. skroz je nebezbedno  :P

I adrenalin se vi¹e luèi kod takvog "grmi ko sveti Ilija" auspufa  [yahoo]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Bori¹a

zna li neko radi li jos ovaj covek? vidim da se prica da ce zatvoriti...

Slaninar

Citat: Kanarinac poslato 25 Jul, 2013, 16:30
Pa i nije mi bas neki umetnik. Cene za neke modele su mu kao za dobar polovan akrap ili nesto slicno,a kvalitet je kara. Tri njegova auspuha su izduvali na 1000cmm,a eno i Rale ima problem

Jesi bio do njega da vidi¹ kako mu izgleda radionica? Poprièao s èovekom da vidi¹ kako pristupa poslu? Ja sam bio prisutan kad mu je stigao materijal, pa je pregledao nitne pojedinaèno, da proveri, ka¾e desi se da gre¹kom spakuju neku koja nije za¹tiæena od korozije, a neæe da ima slabu taèku na svom proizvodu. Ima smisla i za estetiku, video sam kako pravi dizajn da prati liniju motora, kako savetuje ljude. Na kraju, mene njegov auspuh slu¾i veæ 4 godine bez gre¹ke. Plus ¹to je, bez da ga pitam, pregledao i izduvne grane, popravio deo koji je bila uhvatila rða. Mogu reæi sve najbolje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Alekre

Kod mene takodje 4 godine, isti je kao prvog dana.

Uvek bih pre uzeo njegov auspuh nego markirani, prvenstveno zbog Roberta samog, njegovog zalaganja i kvaliteta. Zasluzio je da kupim auspuh od njega i na taj nacin ga podrzim i pomognem.

symon

Na 750 kod mene radio 3 godine , prodao motor i eno ga jo¹ kao nov. Robi je umetnik.

Slaninar

Mene pitao koju etiketu hoæu: Jo¹imura, Akrap? Rek'o: stavi svoju. Da ako neko gleda i pita vidi da je tvoj rad. Ba¹ mi je èovek ostavio pozitivan utisak.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Tuðe govno je bolje od na¹eg kolaèa. Uvek bilo u Srbiji. Sujeta je èudo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

grber

Citat: Slaninar poslato 17 April, 2015, 08:45
Mene pitao koju etiketu hoću: Jošimura, Akrap? Rek'o: stavi svoju. Da ako neko gleda i pita vidi da je tvoj rad. Baš mi je čovek ostavio pozitivan utisak.
Ista priča i kod mene.