Glavni meni

Race exhaust Ada

Započeo zozon, 06 Jun, 2013, 10:58

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

zozon

     Treba mi informacija da li jos uvek radi Robert iz Ade? Pokusavam na razne telefone da ga kontaktiram i ne vredi ...

davidoff

Jefta je bio pre mesec dana ili tako nesto...kontaktiraj ga....ja imam ovaj broj pa probaj i to 064-4057222
We won't forget you Marco....


Chris_SM

koliko ja znam na Email se uvek javlja :)

Jefta

Telefon ne koristi dok radi, uglavnom najbrze odgovara na email [email protected]

Major

Citat: zozon poslato 06 Jun, 2013, 10:58
     Treba mi informacija da li jos uvek radi Robert iz Ade? Pokusavam na razne telefone da ga kontaktiram i ne vredi ...

Mobilni vise ne koristi, ne znam zasto ali tako mi covek rekao.
Imas mejl koji je ostavio Jefta [email protected] i mozes ga dobiti na fiksni telefon:
024 853 830

novajlija064

Momak je prestao da se bavi time iz zdravstvenih razloga!

Major

Citat: novajlija064 poslato 24 Jul, 2013, 21:00
Momak je prestao da se bavi time iz zdravstvenih razloga!

Odakle ti ova informacija? Radio je pre 3 nedelje sigurno, tako da mislim da ovo nije tacno.

novajlija064

Zvao ga pre 10ak dana i covek mi tako rekao osim ako nije slagao! mozda mislis na dragon ada???

novajlija064

Greska, zvao ga nije se javljao pa kontaktirao ga preko maila gde sam dobio taj odgovor!

RRa¹ko


novajlija064

Ili mu se mozda nije radio za africu pa me iskulirao! :-)

novajlija064

Bas bedak, cuo sam da je bio umetnik sto se tice auspuha, a sto je najvaznije nije preterivao sa cenom...

clutch&brake

Citat: novajlija064 poslato 25 Jul, 2013, 12:27
Ili mu se mozda nije radio za africu pa me iskulirao! :-)

pa naravno da mu se nije radilo za afriku :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Major

Citat: novajlija064 poslato 25 Jul, 2013, 12:06
Zvao ga pre 10ak dana i covek mi tako rekao osim ako nije slagao! mozda mislis na dragon ada???

Ne bas na Roberta iz Ade.
Bas cu ga kontaktirati da ga priupitam sta se desava.

novajlija064

Aj molim te, sad si me bas zainteresovao i obavesti me ukoliko radi! Hvala

Kanarinac

Pa i nije mi bas neki umetnik. Cene za neke modele su mu kao za dobar polovan akrap ili nesto slicno,a kvalitet je kara. Tri njegova auspuha su izduvali na 1000cmm,a eno i Rale ima problem

Lazic

Jebiga, ja ih znam par koji ih teraju godinama i ni jedan ne pokazuje znake habanja... Mada sam èuo i takve stvari... Ali bre, nije to raketna nauka, ¹ta je problem napraviti lonac koji traje...?

Kanarinac

Za manje kubikaze je ok, ali litre ih pojedu. Pri tom nesto mu garancija slaba

con3

Citat: Kanarinac poslato 25 Jul, 2013, 16:30
Pa i nije mi bas neki umetnik. Cene za neke modele su mu kao za dobar polovan akrap ili nesto slicno,a kvalitet je kara. Tri njegova auspuha su izduvali na 1000cmm,a eno i Rale ima problem
Pa nek stavi usta na rupu i naduva ga

novajlija064

Znam njih troje koji nose njegove auspuhe vec duze vreme i prezadovoljni su! Jebi ga valjda kako kome zapadne!