Glavni meni

Race exhaust Ada

Započeo zozon, 06 Jun, 2013, 10:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

...ma ¹alimo se malo na raèun umetnika raznih, svaka èast Robertu, nema mu ravnog  [thumb_up]

Slaninar

Citat: Hurricane poslato 15 Jun, 2018, 11:44
...ma ¹alimo se malo na raèun umetnika raznih, svaka èast Robertu, nema mu ravnog  [thumb_up]

Jebiga, onda izvini - za razliku od mog motora, ja ne palim ba¹ na prvi zub.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

gox

Meni je Robert prosle godine pravio prigusivace na auspuhu. Kontakt preko emaila. Sve mu objasnio sta hocu i sta mi treba, pristao i ugovorio vreme dolaska. Na licu mesta mi sve odradio i nemam reèi za njegovo umeæe i trud. Naplatio po meni malo koliko sam oèekivao. I kasnije putem emaila konraktirali, pitao me dal sam zadovoljan itd. Moja preporuka za Roberta !

viper

Citat: Hurricane poslato 15 Jun, 2018, 11:44
...ma ¹alimo se malo na raèun umetnika raznih, svaka èast Robertu, nema mu ravnog  [thumb_up]
Robert je majstorcina.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Ma zajebava se uragan zbog onih umetnickih vizira, sta vam je? ;)

Hattrick

Citat: Hurricane poslato 15 Jun, 2018, 10:32
umetnik ko i svaki drugi, mora dimne signale da im ¹alje¹, 6 ujutro pa 3 uveèe, tako 14 dana,
ali mora da bude mlad mesec i da nije prestupna godina, a ni uskr¹nji post

Pa dobro, i nije nesto komplikovano, ima i gorih.  :)

dzudi

Evo da pohvalim i ja Roberta... Isao sam pre neki dan da mi montira auspuh... U pitanju je yamaha fazer 600,2003g...Sve uradjeno vrhunski, ja sam bas zadovoljan. Zvuk odlican, samo prede...










UFF

koja mu je umetnicka lozinka? :)

alex997

Da pitam i ovde, ako neko ima da bi prodao Robertove izduve, trazim za svoj Xtx 660, 2 komada u paru, ako znate nekog da ima i da bi prodao javite mi.

viper

Ja koliko zanm da on više ne radi, možda grešim, jedino ako nađeš neke polovne da kupiš.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

El Jefe

Купите Јошимуру ако не нађете Роберта
Друштво за заштиту од животиња

Gvozden

@alex977  Prodaje Libero iz Valjeva , ima 2 za afriku rd07, carbonski. Ima kanal na YT ili ga juri preko bjb-a. A Robert vise ne radi izduve, radi Pozgai -Ada Dragon. To mu je bivsi kompanjon, dobri izduvi, prekopirani slovenac.

alex997

Cuo sam se s covekom na bjb, prodaje samo 1 komad ;D odnosno samo jedan taj i ima. Znam da Robert vise ne radi, Dragon trazi 500e za 2 izduva sto je po meni bezobrazno preskupo (moje misljenje), 480e tacnije...Uglavnom i jurim polovne da nadjem, Robertove pretezno, ili naravno neki Arrow, Leovince, Mivv, pa cak i Dragon polovne. Ako nista, cuo sam se s Darkom Grbic, on ceni 350e okrugle 2 komada, a 400e ovalne, sto je vec neka prihvatljiva cena u odnosu na Dragona. Mada nije ni to povoljno al opet bolje nego 500e