Glavni meni

Honda XR650R - u èemu je caka?

Započeo Andreja, 04 Jun, 2013, 21:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Zainteresovala me je Honda XR650R, èuh da mnogo dobro ide  [yahoo]
Malo sam guglao i nai¹ao na informaciju da fabrièki izvlaèe 60+ks iz njih?

http://www.motorcyclespecs.co.za/model/Honda/honda_xr650r%2001.htm

Ne znam nijedan enduro sliènih karakteristika (osim KTM-a, Huse, Haskija i slièno) i hard enduro motora koji ne mogu da se registruju.

U èemu je caka, mora da imaju neku jebenu manu, suvi¹e je dobra da bi bila stvarna?  :D Kakva je ¹to se tièe odr¾avanja, koliki su servisni intervali?

DA LI JE OVO NAJBOLJI ENDURO NA SVETU?  [yahoo]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

pit

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,12482.msg381404.html#msg381404

    Pa ja mislim da jeste ...ali ako vidi Uff gotov si.Mislim otkud ti ideja i da pomislis na Hondu pored NJ.v.KtM-a.

Bori¹a

pitaj farbacha, neki njegov drugar je ima i enduro i sm verziju, on to zna iz prve ruke [cheers]

perlx


dzimika

kvarisa je uzeo neku 2000 i neko godiste, dok je mlader imao do skoro 90 i neko godiste ali je zamenio za afriku zbog puta u mongoliju valjda
kazu da je ona sa anlaserom najbolja kupovina i pored malo vece kilaze jer ne moras da kurblas ali kosta fino

Hurricane


pit

Citat: dzimika poslato 04 Jun, 2013, 21:52
kvarisa je uzeo neku 2000 i neko godiste, dok je mlader imao do skoro 90 i neko godiste ali je zamenio za afriku zbog puta u mongoliju valjda
kazu da je ona sa anlaserom najbolja kupovina i pored malo vece kilaze jer ne moras da kurblas ali kosta fino

Ta sa anlaserom je xr 650 L i ona je teza 30-ak kg od xr 650 r.E sad ko sta voli.Ja bi nju pre u svakom slucaju bez obzira na tezinu....ali ona nije hard enduro.


Taraba

XR650R može da izvuče 60hp, ali fabrički ima mnogo manje.
Tih 60hp na točku dobija posle gooomile modova - zamene airbox-a, karburatora, ventila, bregaste, klipa, izduvne grane, auspuha i sa racing gorivom.
Fabrički je ispod 50hp

Bilokakobilo, rado bih posedovao jednog.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

video UFF i nema komentar jer je nikad nije vozio

ostavlja komentare iskusnijim internet strucnjacima koji je takodje nikad nisu vozili

Boban_m

Citat: Bori¹a poslato 04 Jun, 2013, 21:40
pitaj farbacha, neki njegov drugar je ima i enduro i sm verziju, on to zna iz prve ruke [cheers]

Citat: perlx poslato 04 Jun, 2013, 21:44
Pitaj Kvarisu.

Pitaj Nik Golda, on je vozi :D

rboban

I ja sam, ali je vec ispisano.... ima negde vec na forumu!

Ride It Like You Stole It


JankoR

Ja je imam i po malo vozim  :D
2007, enduro i sm tockovi , fabricki rezervar i acerbis od 24-25L. Svudje pise da ima 61ks, koliko ima boli me briga a po meni vise nego dovoljno. Ee sad ova moja je nekako golema , recimo od te iz SM je veca za glavu  [neampojma]. Moguce da je Boza Ristic koji je uvezao motor iz amerike nesto radio  jer je visok, koce ga znat.
Ide odlicno, snage nikad nefali a ni obrtnog momenta. Kocnice istu najbolje plocice da bi iole pristojno kocile. Pali na kurblu lagano
Eee sad, po gradu, po prirodi je sve ok, ali kad se zadje u kakav potok, sumu,jarugu treba bit supermen pa je palit svaki cas



rboban

Ride It Like You Stole It

Andreja

Takoðe pi¹e da XR650L ima vi¹e veze sa XR600 nego sa 650R...

'ajmo jo¹ neka iskustva dok ne naðem Bobanov post :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

JankoR


Andreja

Je l' mo¾e neko poreðenje sa 640SM (najjaèi jednocilindra¹ koji sam vozio do sada)?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

perlx