Glavni meni

vracanje kilometraze

Započeo SSZGO, 04 Jun, 2013, 17:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

ko je bez greha nek prvi baci kamen
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Jun, 2013, 22:40
ko je bez greha nek prvi baci kamen

neko je bio na veronauci.... rev ne vidim svrhu toga da svesno nekog izjebem. daleko od toga da sam bezgresan ali to mi je brate sitno
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

pit



   Povraca mi se vise od moralisanja...

SSZGO

Citat: metarex poslato 09 Jun, 2013, 22:20
Citat: SSZGO poslato 09 Jun, 2013, 16:09
...a verovatno i vozite po propisima i ne sedite na ladnom betonu...

ja bi imao jedno pitanjce... recimo da ti tako kupis motor/auto i posle mesec dana utvrdis da te je prodavac zajebao. dal bi rekao svaka cast brate pametniji si od mene i neka si me zajebo ili bi mu se najebao nekog zenskog u familiji?

kupuje se u vidjenom stanju
nikome ja ne dajem garanciju
tabla se sjebala, zato pise manje... ne znam ja nista, nisam je ja pravio... ti si kupio tablu na kojoj pise 10K km a da li je motor presao vise nemam pojma...

das pare i potpises ugovor o vlasnistvu...
tu se sve zavrsava, vise nemas reklamacije...

vidis, ovde niko ne sme da digne glas na tebe a kamoli da pokusa nesto vise
dovoljno je da prijavim da si me verbalno uvredio pa da bude sranja...

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

#44
u svakom slucaju, ja na ovo ne gledam kao na ista lose, ako prodajem motor on mora svakako da bude u perfektnom stanju, a za brojku na tabli me zabole...
ali ako je mala nece mi odmoci da prodam motor...


a i sta koga boli uvo dal cu nekog da zajebem

pa taj sto ga kupi zaradjuje minimalno 5 soma eura mesecno, sve i da rikne agregat nece mnogo osetiti....
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Tomislav

Kad odlucis da skines kilometrazu javi se!

Slaninar

Citat: SSZGO poslato 09 Jun, 2013, 22:55
kupuje se u vidjenom stanju
nikome ja ne dajem garanciju
tabla se sjebala, zato pise manje... ne znam ja nista, nisam je ja pravio... ti si kupio tablu na kojoj pise 10K km a da li je motor presao vise nemam pojma...

das pare i potpises ugovor o vlasnistvu...
tu se sve zavrsava, vise nemas reklamacije...


montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

CBRR1

kako ces bre szzgo mirno da spavas ako skines kilometrazu...cccc...kada budes prodavao motor ti kenjaj ko pojedini u ovoj temi kako sve posteno i daj mu za gorivo za godinu dana...kad se kurva kune u postenje to je najgore,koliko postenih ima u ovoj srbiji pa to je strasno...
P.s. Nijedan deo posta se ne odnosi na metarexa

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: CBRR1 poslato 10 Jun, 2013, 00:03
kako ces bre szzgo mirno da spavas ako skines kilometrazu...cccc...kada budes prodavao motor ti kenjaj ko pojedini u ovoj temi kako sve posteno i daj mu za gorivo za godinu dana...kad se kurva kune u postenje to je najgore,koliko postenih ima u ovoj srbiji pa to je strasno...
P.s. Nijedan deo posta se ne odnosi na metarexa
Metarex je zatrovan u svici....tamo je policijska drzava i sve je zabraneno i kaznjivo...on se u svici ponasa ko svajcarac a u Srbiji verovatno nije sve kako bi slovo zakona reklo...ali to mu ne smeta da moralise.....postena trgovina ne postoji....da li bi neko trepnuo kada bi sszgo upao u finansijski problem i nudio motor za 2000 evra.....verovatno bi kupac dosao i rekao....nije u redu da mi prodas motor za te pare, njegova minimalna realna cena je toliko i toliko, ne bih da te zajebem...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Jun, 2013, 09:57
Metarex je zatrovan u svici....tamo je policijska drzava i sve je zabraneno i kaznjivo...on se u svici ponasa ko svajcarac a u Srbiji verovatno nije sve kako bi slovo zakona reklo...ali to mu ne smeta da moralise.....postena trgovina ne postoji....da li bi neko trepnuo kada bi sszgo upao u finansijski problem i nudio motor za 2000 evra.....verovatno bi kupac dosao i rekao....nije u redu da mi prodas motor za te pare, njegova minimalna realna cena je toliko i toliko, ne bih da te zajebem...

Ima ona izreka "po¹tenog èoveka ne mo¾e¹ prevariti". Onaj ko je stvarno po¹ten bi se dobro zamislio za¹to je motor sumnjivo jeftin. Onaj ko ne ¾eli da zaradi na tuðoj muci. Ima dosta kola po oglasima u fazonu "hitno", "æerka se udaje" i sl, pa ni¾a cena - a u stvari uvaljuju limune.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

losmi

Sve same postenjacine...

pit

  Hahaahahhahahh da znas.

clutch&brake

citam kako svi pisete ma da skinuti kilometrazu itd itd... samo se vi postavite u poziciju da vama neko uvali motor sa 10000 km na sau a on presao 30000.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

SSZGO

Citat: njanja poslato 16 Jun, 2013, 22:47
citam kako svi pisete ma da skinuti kilometrazu itd itd... samo se vi postavite u poziciju da vama neko uvali motor sa 10000 km na sau a on presao 30000.

zar nisu svi takvi

pise 30 presao 100 hiljada
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Bishke

vec 6 godina koliko pratim oglase,motori imaju 30k na satu
You should do one thing every day that scares you

marckony

Taj sto ima platu 5hiljada mesecno sigurno nece da gleda polovan motor da kupi...

SSZGO

Citat: marckony poslato 17 Jun, 2013, 10:19
Taj sto ima platu 5hiljada mesecno sigurno nece da gleda polovan motor da kupi...


ja sam kupio polovan

nikad ne bih kupio potpuno nov jer je pad cene prve godine katastrofalan

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

marckony

Citat: SSZGO poslato 17 Jun, 2013, 10:38
Citat: marckony poslato 17 Jun, 2013, 10:19
Taj sto ima platu 5hiljada mesecno sigurno nece da gleda polovan motor da kupi...


ja sam kupio polovan

nikad ne bih kupio potpuno nov jer je pad cene prve godine katastrofalan



Ja da imam tolike pare, uze bih nov. Bas iz razloga da ne razmisljam ko je sta radio, budzio i vracao kilometrazu i ostalo... Ali nismo svi isti i ne razmisljamo isto...

bora63

Citat: Bishke poslato 16 Jun, 2013, 23:56
vec 6 godina koliko pratim oglae,motori imaju 30k na satu !(

Ihtridesetak, pa kad gledas mladjariju,pogledaj malo starije. Recimo ja vozim Transica iz osamdeset isedme (dooobraaaa godina xaxaxa tek usao u dvadeset sestu a i dalje veseo) pa nekako pratim oglase oko te godine i gle cuda,svi negde presli oko 50000-70000 a ja za dve godine kolko je kod mene,predjoh s njim nepunih 20000. Hmmm,izgleda da prethodni vlasnici nisu to terali....
Tako je kako je kolko znam tih prevara je bilo uvek a nazalost ce ih i biti . Najgore je sto mi (kupac da kazem) u vecini slucajeva samo cuje ono sto hoce i sto njemu odgovara.
"Ma motor bio u salonu nije vozen,vozila ga baba samo do pijace.... "
Cast izuzecima ali oni su kolko mi se cini tolko retki nazalost.

Hohštapler

...znam jednog ¹to prodaje motore, pa kad ga god pitaju "kolko je pre¹ao?" on uvek isto: "Kolko ti hoæe¹ da pi¹e?!"

Jednostavno, polovan motor. Æao.
Nek kupi ko hoæe, nek zaobiðe onaj koji neæe.
Ne znam ni jednog da mu nije vraæana kilometra¾a i evo svi se vozimo.
A kolko ja vidim po oglasima, u Srbiji svi u proseku prelaze manje od 2000km godi¹nje po satu... ;)
A svi uve¾eni iz ©vajcarske, od prvog gazde, a taj ga nije ni vozio, budala radi svaki dan po ceo dan, a ovo mu stojalo u gara¾i... [ludak]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.