Glavni meni

Audi S3 2002, va¹e mi¹ljenje...

Započeo aco.paun, 04 Jun, 2013, 01:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

Zasto ne plin i chip?

Bas cu da pitam ovog drugara sto drzi servis dal ne treba i zasto ne treba kombinovati ova dva...

Lazic


Milos

Ne znam tacno,procitao sam odavno, ne mogu da se setim gde, mislim da je bio neki audi forum... tako da nije proverena informacija.

Kengur

Pitacu bas ovog drugara... Nesto mi to ne pije vodu.

Lazic

pada mi napamet, kad radi¹ èip tjuning pomera¹ fabrièke parametre za paljenje i ubrizgavanje, moguæe da nije lako uskladiti napajanje plinom sa tim, tj n'ume svako...:D

Kanarinac

Ja sam se pre oko dve godine lozio da kupim s3, ali nisam uspeo da nadjem dobar primerak kod nas, a preko su bili dosta skuplji. Odlican auto koji mnogo pruza. Otvori 20 ociju kada budes kupovao jer ako krene da ti pravi probleme, prodaces bubreg da ga popravis. Ako je auto dobar i odlucio si da ga uzmes, neces se zajebati.

aco.paun

Danas sam i¹ao da gledam ovog u Èaèku, unutra korektno izgleda, gume su pri kraju, mo¾da mogu jo¹ 10 000km da preðu. Prednji levi kraj je lupan, nisam uspeo da zakljuèim koliko je bilo o¹teæenje, sad je sanirano ali se opet vidi, kilavo je odraðeno to, i fali mu akumulator, to je ono ¹to sam uspeo da vidim za 5 minuta. Sutra æu odem na test vo¾nju, motor mu na oko izgleda kao èa¹a, ali videæemo kako æe se pokazati sutra, ali mislim da ne vredi vi¹e od 5 000€.
Zaboravih, nemaju ni servisnu knji¾icu tako da bukvalno se ni¹ta ne zna ¹ta je raðeno na autu, tako da bi verovatno morao odmah da se uradi veliki servis, ¹to je sigurno nekih 500€. Nisam pametan.

Boban_m

Vozi brate u dobar servis, nek majstor pogleda i nek skopca na dijagnostiku.

pit



Iskreno ja bi to zaobiso u sirokom luku.Previse star,pevise neponzanica velika,bez istorije...a jak motor ...sve su sanse da su mu jebali kevu za sve pare.Ko znam jos kolko udesa je inao taj.

Burazer

samo nemoj da se zaletis, lagano, nije to mala para.. kad imas kes uvek istrci neka dobra kombinacija..
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Kanarinac

Realno, ako nisu mogli da plate ljudsku opravku limarije, ko zna kako su ga odrzavali. Ja ne bh gubio vreme sa tim autom. Kazem ti pre nekoliko godina sam gledao i na kraju odustao jer kod nas ljudima taj auto sluzi da se izive, a para za propisno odrzavanje nemaju


Boban_m

180000 km je imao vjerovatno vec 2005, ali nemoj da ti to smeta ako je dobar.

SSZGO

Ako auto ima ikakvu vidljivu manu ja bih to zaobisao.



Ps sve ispod 3.500cc je za devojcice, zar ne?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

CBRR1

Druye taj 1.8 od 225 konja imam ja u audiju tt ide kao lud,jako dobri agregati a potrosnja kada ga voyim kao baba 12-13 l a recimo kada ga voyim pun gas yna da bije i do 18l i to bey problema...a na otvorenom u 6oj brzini trosi 10.. Beograd Budva 1100km 195e goriva ...

Kengur

Citat: aco.paun poslato 16 Jun, 2013, 01:11
Kako vam se èini ovaj audi?
http://www.polovniautomobili.com/oglas3038358/audi_a6/

Kao nesto sto je skupo i izlepljeno folijom i izguljenim volanom jer preterano sija :) ...

Za te pare mozes postenog a4 da pazaris ako vec hoces 1.9tdi...
U svakom slucaju veci izbor sto znaci lakse pronalazenje dobrog primerka...

Kengur

http://www.polovniautomobili.com/oglas3517438/audi_a6_19tdi_130ks/

ovaj i na slikama deluje mnogo bolje... Doduse ruzna boja koze, ali navikne se covek.

ljupche92

Citat: Kengur poslato 17 Jun, 2013, 16:23
http://www.polovniautomobili.com/oglas3517438/audi_a6_19tdi_130ks/

ovaj i na slikama deluje mnogo bolje... Doduse ruzna boja koze, ali navikne se covek.
auuu boja enterijera sidu leci  [facepalm]
aa inace auto lepo izgleda spolja..  [thumb_up]
[cheers] [cheers] [cheers]

Hurricane

Citat: Kengur poslato 17 Jun, 2013, 16:23
http://www.polovniautomobili.com/oglas3517438/audi_a6_19tdi_130ks/

ovaj i na slikama deluje mnogo bolje... Doduse ruzna boja koze, ali navikne se covek.

..ovaj je pre¹ao bar 450.000km

11 god vo¾nje u Holandiji, gde svi gaze dnevno po 300 km a kao pre¹ao 173.000
ta prièa prolazi samo kod nekog ko veze nema..

ja sam tamo video bar 5 A6-ica sa po 400.000km koje su oèuvanije bile od ove bar duplo..


Lazic

Citat: CBRR1 poslato 16 Jun, 2013, 10:46
Druye taj 1.8 od 225 konja imam ja u audiju tt ide kao lud,jako dobri agregati a potrosnja kada ga voyim kao baba 12-13 l a recimo kada ga voyim pun gas yna da bije i do 18l i to bey problema...a na otvorenom u 6oj brzini trosi 10.. Beograd Budva 1100km 195e goriva ...

Aj ¹to te jebe na¹a tastatura, ali ne¹to ti to ne radi¹ kako treba...:o :P
Omega 3.0 24v(malèice nabud¾ena na 235 ks), 1750kg, gradska vo¾nja(sa lepim stiskanjem gasa) 11-15l, auto put 45 minuta do Ni¹a, 18-22l, ¹valer gas oko 80kmh, 4.8l, normalna vo¾nja do Budve i nazad ispod 10l(90-120kmh kroz krivine, 160-190 izmeðu krivina)...:P :D