Glavni meni

Audi S3 2002, va¹e mi¹ljenje...

Započeo aco.paun, 04 Jun, 2013, 01:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aco.paun

Pozdrav dru¹tvo, planiram da uzimam jo¹ jedan auto, pa me zanima ¹ta mislite o Audiju S3 1.8T 225ks, èitao sam da tro¹i normalne vo¾nje oko 10L. Znam da ovde ima dosta ljudi koji se razumeju u automobile pa bih voleo da me uputite dal da uzimam to ili da be¾im. Evo i jedan koji æu da odem da pogledam ako va¹a mi¹ljenja budu pozitivna.
http://www.polovniautomobili.com/oglas3257362/audi_s3_18t/

Lazic

Veeelika turbo rupa i 10 litara, ali na 40km...:o :D

con3

Sto bas 1.8T i trosi vise od 10 litara pitaj cbrr1 koliko mu trosi tt

Boban_m


Jocika

Za A3 1.8t od 150ks znam iz iskustva da trosi 7-8 litara ali bas normalne voznje tj. do 100 da se vozi ili ti kao penzioner a za ovaj bas i nisam siguran da moze 10 litara da trosi

stefanalcatraz

Pa nije ba¹ tako,moj drug je imao predhodnu varijantu sa 154kw i tro¹io mu oko 13-14 po gradu,otvorene 7-8 i sve to uz mix vo¾nju,a inaèe brutalan auto

stefanalcatraz

Citat: Laziæ poslato 04 Jun, 2013, 01:26
Veeelika turbo rupa i 10 litara, ali na 40km...:o :D
Pa nije ba¹ tako,moj drug je imao predhodnu varijantu sa 154kw i tro¹io mu oko 13-14 po gradu,otvorene 7-8 i sve to uz mix vo¾nju,a inaèe brutalan auto

Boban_m

Citat: Jocika poslato 04 Jun, 2013, 01:32
Za A3 1.8t od 150ks znam iz iskustva da trosi 7-8 litara ali bas normalne voznje tj. do 100 da se vozi ili ti kao penzioner a za ovaj bas i nisam siguran da moze 10 litara da trosi
Pa i ovaj do 100 trosi isto. Nevolja po dzep nastaje kad padne noga na gas, a kad osjetis kako ide to zna da se osladi [yahoo]

losmi

Ovaj auto ne kupujes da vozis normalno :)

Lazic

To i ja ka¾em, kad se vozi kako treba, 20-30, opu¹teno... Znam da mo¾e i 7-n8, ali toliko brzo mo¾e i jugo da ide...[facepalm]

Cale

Odlican auto za male pare.Ali,ako hoces da vozis auto od 200 ks,onda tu nema price o ekonomici.Jbg.Ako ti se svidja,kupi,sipaj i gas.Dobra riba i dobra masina kostaju.

aco.paun

Pa dobro, tro¹i on prilièno ali mi ne to ne bi bio auto za svaki dan, po¹to imam drugi. Najvi¹e me zanimaju utisci o vo¾nji kako auto ide i kolika je cena odr¾avanja, jer verovatno sa tim audijem ne bih prelazio vi¹e od 10 000km godi¹nje.

Burazer

kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Boban_m


Kengur

Odlican auto.

Ne znam dal si ljubitelj plina, ali moze da radi kako treba sa dobrim i da trosi smesno.

Inace, po gradu zaboravi ispod 10/11L benzina....


con3

Ovaj 2 snimak je glupost sem ako nije nabudzen

Boban_m

Mozda malkice samo...jedno 500 KS min ;D

aco.paun

Nisam ba¹ neki ljubitelj plina ali dosta njih ka¾e da ti 1.8T dobro podnose plin, ali opet ga ne bih stavljao na auto jer bi mi ovaj auto bio za u¾ivanje, ne bi bio za svaki dan.

Kengur

Drugar ima A4 1.8t 150ks... Sekvent plin, lepo nastelovan, radi bez ikakvog problema...  Znam jos par komada koji lepo funkcionisu...

ali ako ces da ga vozis malo, nikako plin... Samo chip :)



Milos

1.8t je odlican motor, jedan od Audijevih najboljih, ako je dobro odrzavan, nemas brige.
Sto se tice plina, kod ovog agregata nema nikakve razlike u performansama plin/benzin... takodje odlicno podnosi chip, alikolio sam cuo, nikako plin i cip zajedno.
Niko ne moze da ti da pravi savet, ovaj model je generalo odlican, e sada, kakav je konkretan primerak, to ne mozemo znati. Kako god, sa srecom kupovina.