Glavni meni

Voznja u subotu 01.06.2013...

Započeo davidoff, 29 Maj, 2013, 11:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

davidoff

Jel neko za voznju u subotu a moze i u petak? Sve ¹to staje u jedan dan je prihvatljivo...slu¹am predloge...
We won't forget you Marco....


®or¾ GTI


davidoff

Te¹ko...ki¹a æe posle 18h...
We won't forget you Marco....


ilijar10

Imate u Kucuri rodjendan moto kluba Pegasus (petak i subota), zvao me kolega,inace njihov clan. Ulaz BESPLATAN i mislim da je rekao i pice i klopa takodje besplatna, cu proverim ako vas zanima. To nije bas daleko od BG,ako je voljan neko da se provoza,ja cu ici u Subotu.

®or¾ GTI

ja gde sta kako i koliko je daleko.

ilijar10

Pa ne znam koliko ima iz Beograda tacno,ali tu negde oko 100-120. ne verujem da ima vise. Mozete ici autoputem do Vrbasa, i onda od Vrbasa do kucure,nekih mozda 10-tak km. U petak prvi dan, docek ovih sto kampuju, mada cu ja doci u subotu, zbog posla. Tacan raspored vam mogu videti i reci sutra ako je neko zainteresovan. Uglavnom ulaz je besplatan i klopa verovatno. Bice ljudi dosta i tako :)

davidoff

Ima oko 130km od Beograda,mo¾e se iæi auto putem do Vrbasa pa u Kucuru ili iæi Zrenjaninskim putem pa levo na Titel i Perlez,Kaæ pa Novi Sad,Srbobran,itd. ....ovaj drugi put je daleko zanimljiviji ako Vojvodina uop¹te mo¾e da bude zanimljiva...:-)
We won't forget you Marco....


Jefta

A kise sto najavljuju. Nikako ovo vreme da se stabilizuje pa da mozes da isplaniras nesto. Ako se poboljsa, mozemo da napravimo djir do Rumunije

davidoff

Za onaj o kom smo pricali tesko da ce biti para,a do Temisvara na pice uvek moze... :-) Ako je verovati RHMZ u subotu ce biti lepo vreme:


http://www.hidmet.gov.rs/ciril/prognoza/stanica.php?mp_id=13274
We won't forget you Marco....


clutch&brake

Kakav auto put crni? Da se smorite kao plovak. Na stari ns put i udri
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ilijar10

I dolazi li neko ? :D Da znam ocu li upoznati nekog manijaka odavde ? :D xD