Glavni meni

K: Yamaha XJ600 - 51J - za donatora

Započeo DebeliZmaj, 13 Januar, 2011, 23:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

znachi ne mora kompletan ... sve mozemo iskombinujemo
po potrebi ram i blok vracam prodavcu ... Sme¹ko
znachi ja sam savesan kupac = ne zelim da znam ...
ponude sa sto vishe detalja, pozeljno slike umoljavao bi na PP
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zodiac

Krajnje je vreme da ukapiras da tvoj motor moze eventualno da posluzi za donaciju, za doniranje njemu je kasno, preveliki je krs. Zajebao si se, drugim recima. Nije strasno, i nisi jedini, svima se to desi ponekad ;)
Prijatelj je zao drug

DebeliZmaj

#2
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
prvi odgovor previshe grub i nepotreban ..
elem.. :) imam ja svoje ideje i to je tako ..
ko ima nesto nek ponudi ko nema nemora
se oglasi
hvala
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zodiac

Nije Zmaju grub odgovor, nego realan, i iz najbolje namere. Dozvolices mogucnost da u ovom sportu ipak imam malo vise iskustva od tebe, a znam ti motor. Utucaces gomilu para, i nikad neces napraviti motor od toga. Bolje nadji neki kome ce taj tvoj biti donator, ovo ti je uzaludna misija.
Prijatelj je zao drug

Panta Zemunac

Postoje stvari koje ni sa donora neèe¹ moæi da skine¹...recimo, sva gumena creva, sajle pa u gumene delove (koje si naruèio)...to mora novo jer ne ide da sklopi¹ bajk a sutra te negde na putu izda pukotina na starom crevu koje je bilo celo ali od starosti ispucalo.

Mo¾da bi se vi¹e isplatilo da na¾e¹ jeftinog a oèuvanog stranca pa proba¹ da prepakuje¹ papirologiju, capisco!?! [nono] ne, ne nisam ja to mislio.. [nono]

DebeliZmaj

zodiac: ne tvoj odgovor nego sta sam ja napisao na to :) elem... ja sam seo na ``par`` motora,
vishe manje mi se svideli, seo sam na taj, pito posto, rekli mi nije na prodaju .. kad je postao na
prodaju kupio .. ja cu krmachu opraviti, pa makar samo ram ostao ovaj a sve drugo se zamenilo :) ...
a ja ljude ne gradiram po tome sta su nekad bili i sta je bilo, nego ko su sta u sad :) ...

panto: kao sto rekoh kupujem donatora, ram i blok mogu da vratim ... znachi ja sam savesan kupac,
a kao takav nisam u dispozitivu sa pozitivnim zakonskim reshenjem .. :) .. malo sam ja vishe namazan
nego sto ti mislish :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zodiac

Sve je to u redu, ali ce te sredjivanje kostati vise nego da kupis ispravan XJ600. Ima ih dosta po oglasima i slabo se prodaju, mozes da biras. I opet ti ostaje taj tvoj za delove. Nemoj da pravis pocetnicke greske, kad vec oko sebe imas ljude koji su ih ranije pocinili ;) Budala se uci na svom, a pametan na tudjem iskustvu.
Prijatelj je zao drug


DebeliZmaj

zodiak: :) ... nisi ti mene upozno, ko me zna ukapira da je meni dzaba prichati .. ja zacrtam svoju trasu i po njoj idem..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

elem... ja bi se unapred zahvalio svim na savetima ali ... tema oglasa je .. kupujem to i to...
imash ili nemash na prodaju:) ...
moderator ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Havarisan

zmaje, ako hoces da batalis tvoj motor imam za tebe pravu stvar xj 600 diversion 94 treba raditi oko njega, ali puno manje. uvezen iz nemacke i ocarinjen ima nove gume.

DebeliZmaj

za sad ne :)
ali hvala na ponudi, vidi na tom diversion-u kakv je CDI ... posto od nekih diversion pasuje ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell