Glavni meni

Durmitor 2013

Započeo Panco.KV, 28 Maj, 2013, 00:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panco.KV

Samo mi je veoma krivo sto UFF vladar iz senke  ne ide

Panco.KV

UFEE kreni sve ti je placeno  [rofl]

pit



A bre Panco pa zar ne znas da Uff ne ide na motoskupove jer tamo nema nista pametno da se vidi.

Panco.KV


mareskin

Citat: pit poslato 11 Jun, 2013, 15:56


A bre Panco pa zar ne znas da Uff ne ide na motoskupove jer tamo nema nista pametno da se vidi.

Ne idem ni ja. Meni su moto skupovi samo usputna stajali¹ta na du¾oj vo¾nji.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Panco.KV

tako je  ja samo malo pogledam motore koji mi se svidjaju nova Tenera i TDM900 i odo

UFF

Citat: pit poslato 11 Jun, 2013, 15:56


A bre Panco pa zar ne znas da Uff ne ide na motoskupove jer tamo nema nista pametno da se vidi.

tacno tako

mogu da idem samo ako je relativno blizu i dolazi pun Q manijaka iz cele srbije pa vise zbog njih nego zbog skupa na kojem su pijane budale koje pucaju iz auspuha, drze u blikadi i pale gume


pre sam isao kao vi zbog infromacija iz prve ruke o motorima koji su me interesovali
sad je spisak motora koji me interesuju veoooooma suzen tako da,...

Panco.KV

Tako da UFE samo kad ti nesto organizujes je OK a kad je neko drugi ima zamerki ...vaziii...Izvini daleko mi te 3 krivina na Avali da bih dosao cak tamo  ;)

UFF

ti si prso brate ako tako razmisljas

idi vozi se gde hoces sam ili organizovano kakve to ima veze sa mnom?
sta cu vam ja? da vas vodim da se ne izgubite?
pa imas zumo za to najbolju navigaciju na svetu i to jos onaj stari kako ti kazes najbolji model :D

aj nemoj vise da offujes svoju temu vec pun gas i uzivajte pa posle nam kacite slike da se nerviramo sto nismo isli

mareskin

Citat: UFF poslato 11 Jun, 2013, 16:42
Citat: pit poslato 11 Jun, 2013, 15:56


A bre Panco pa zar ne znas da Uff ne ide na motoskupove jer tamo nema nista pametno da se vidi.

tacno tako

mogu da idem samo ako je relativno blizu i dolazi pun Q manijaka iz cele srbije pa vise zbog njih nego zbog skupa na kojem su pijane budale koje pucaju iz auspuha, drze u blikadi i pale gume


pre sam isao kao vi zbog infromacija iz prve ruke o motorima koji su me interesovali
sad je spisak motora koji me interesuju veoooooma suzen tako da,...

Meni je bitno da se vozim. Najmanje volim da sedim bez veze.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pit



   Skup u Sarajevu je prilika za odlicnu voznju i zezanje.Nema nicega lose biti na motoskupu sa ljudima koji vole motore.To sto Uff ne voli da ide na skupovce ne znaci obavezno da je posecivanje istih i nesto lose.Glupost je notorna poistovecivati skup sa gomilom pijanih ljudi koji pucaju motorima...ko da je to jedino sto moze da se vidi.Naravno da ima budala ali njih treba ignorisati i uzivati u onome sto je lepse...druzenju sa dobrim ljudima..muzici ....razgledanju motora.I sta ces vise...ko je to prevaziso ili mu se ne svidja on ne mora ni da ide...ali ne moze da omalovazava masu pozitivaca koji se tamo mogu sresti.
    Inace nesto sam u cajtnotu sa vremenom  pa je to razlog sto ne mogu sa vama a bas bih voleo.Lepo provod i sto vise slika da vidimo sta smo propustili.Pozdrav svima koji idu.

mareskin


Mislio sam da ide¹ i da nosi¹ burek u Sarajevo da doruèkujemo :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pit

Pa zar u Sarajevu da vam nosim burek iz Nisa...jes da je bolji ali i tamo se ima sto god lepog pojesti.Cuveni je njihov burek sa junecim mesom.Ili somuni sa cevapima.Uh bas mi krivo sto ne idem udavio bi se u cevapima.

Che

Citat: mareskin poslato 11 Jun, 2013, 17:46
Mislio sam da ide¹ i da nosi¹ burek u Sarajevo da doruèkujemo :)

Nosis burek?!?

http://ferhatovic.ba/cevabdzinica-petica/

mareskin

Citat: Che poslato 11 Jun, 2013, 18:25
Citat: mareskin poslato 11 Jun, 2013, 17:46
Mislio sam da ide¹ i da nosi¹ burek u Sarajevo da doruèkujemo :)

Nosis burek?!?

http://ferhatovic.ba/cevabdzinica-petica/

Gde ja i burek. ja to samo znam da jedem :)

Kako se ba¹ sad pogodi da sam na dijeti?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Panco.KV

Amnestiramo ti dijetu za vikend

Panco.KV

Citat: UFF poslato 11 Jun, 2013, 17:05
ti si prso brate ako tako razmisljas

idi vozi se gde hoces sam ili organizovano kakve to ima veze sa mnom?
sta cu vam ja? da vas vodim da se ne izgubite?
pa imas zumo za to najbolju navigaciju na svetu i to jos onaj stari kako ti kazes najbolji model :D

aj nemoj vise da offujes svoju temu vec pun gas i uzivajte pa posle nam kacite slike da se nerviramo sto nismo isli
Da bar imam i stari a imam i na S2 plus tako da je ok.sta da radim moze mi se i kupicu jos jednu nek stoji na S2 mi treba za preljinski kruzni tok a zumo za milanovacku petlju e posle gasim sve i cepam do Minhena sve znam napamet ,samo me ove dve petlje drkaju  [thumb_up]

mareskin


Panco, ni¹ta se ne brini. Moja navigacija kad radi, radi extra :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Panco.KV

Citat: mareskin poslato 12 Jun, 2013, 11:33
Citat: Panco.KV poslato 11 Jun, 2013, 20:26
Amnestiramo ti dijetu za vikend

Obeæava¹? :D
Bato amnestija pocinje od petka zbog pripreme pred put :-)