Glavni meni

Durmitor 2013

Započeo Panco.KV, 28 Maj, 2013, 00:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: Gvozden poslato 28 Maj, 2013, 00:38
Ihh bazen, Jakuzi je zakon....Ali  prvo na burek ondak na put.
Samo vi sa TDm niste za meru. Ko ni oni sa Stromovima.... Vi se vozate za dzabe, jes da idete 80 ali 4,5 litre.... :-*
Meni da motor trosi 4litre ja bi ceo vikend bio u kiselu vodu sa mehurici..

           A el bi smeo da se kladis da TDM nece da predje 4.5 litra prilkom opustene voznje do C.G.Ja sam uhvatio prosek 4.3 i to sa zenom pretprosle godine i natovaren....prihvatam bilo koju opkladu.

pit



            Pa ima prodjem skoro za dz...TDMOVI malo trose ,burek ne kosta nista ..jedino ce puknemo na djakouzi...i banzdzi.

Gvozden

Ama znam da troshi malo imam 2 ovde kod mene. Nerviraju me , idu do Rumunije i nazad za 100 evra.
A za Prokuplje nikako da nadjem vremena pa da probam i bureke usput...Prosli mi smrcak i sve, taman na vrganje stizem...

Panco.KV

Pa Pite mora da se plati uzivanje ko ga jebe il jesi il nisi il si kukcinar

Panco.KV

Citat: Gvozden poslato 28 Maj, 2013, 00:49
Ama znam da troshi malo imam 2 ovde kod mene. Nerviraju me , idu do Rumunije i nazad za 100 evra.
A za Prokuplje nikako da nadjem vremena pa da probam i bureke usput...Prosli mi smrcak i sve, taman na vrganje stizem...
E stvarni kakav je to motor a trosi 4,5l JBT

pit

Citat: Gvozden poslato 28 Maj, 2013, 00:49
Ama znam da troshi malo imam 2 ovde kod mene. Nerviraju me , idu do Rumunije i nazad za 100 evra.
A za Prokuplje nikako da nadjem vremena pa da probam i bureke usput...Prosli mi smrcak i sve, taman na vrganje stizem...

Samo obecavas ...aj jednom vec resi da se prosetas...da probas burek i ja da vidim taj ''Beli kamen''.Inace uskoru praviim krug preko Prokuplje-Beli kamen- Zitni potok-Bojnik...sa tim da pravim pauzu na B.kamenu u etno restoranu ....ne znam da li si bio ali je ludilo kolko je dobar.Ima bazen...bungalove a sve to u sred planine .

Panco.KV

I ja se prijavljujem ako ima sve nisam dovoljno bogat da spavam u jeftinim hotelima.

Gvozden

To je ispod moje kuce..... na pola puta do Belog kamena sa leve strane. Ides kao do bolnice pa gore putem... jako je losh put, a pun krivina. Na pola puta imas cesmu Vidovacu, tu stanite obavezno da se osvezite....
Inace kucica je ispod belog kamena u Bucincima.... pogled puca na repetor na Jastrebcu.. Pasjaca je prekoputa....Vrh tura za enduro motore.

Panco.KV

Ma sta se odmaramo sa TDMom ne vozimo mi Honde

pit


Panco.KV

Kad se
  ide posle Durmitora

Gvozden


Panco.KV

Citat: Gvozden poslato 28 Maj, 2013, 01:04
Cim kawa kresne!
Prokuplje Etnoselo belikamen
JJJJJJJJJJJJJaoooo ajmo odma nemora da se krese nista

Panco.KV

Gvozdene razigraj temu idemo

Jefta

Ja sam zainteresovan, samo bez datuma nista. Ako odredite datum a da ne radim odlicno :)

Vlajko

Gvozden kenja po obièaju..  [srednjiprst] na njega ne raèunajte  [sutirakamen]

A dobro vam zvuèe ti mehuriæi na band¾iju  [yahoo]

To bi valjalo probati  ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Vlajko

Citat: pit poslato 28 Maj, 2013, 00:47

,burek ne kosta nista ..jedino ce puknemo na djakouzi...i banzdzi.

Da nisi bio sponzor ovoga?  ;D

http://www.vestinet.rs/zanimljivosti/burek-odleteo-u-svemir-video
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Gvozden

Pitaj Bopka gde je to i o cemu pricam....
A i shumija, prekjuce sedeli ... [cheers]

Vlajko

Ma ne sumnjam da je to tamo i da je lepo.. samo sumnjam da æe¹ doæi  [plazi_se_2]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Gvozden