Glavni meni

Durmitor 2013

Započeo Panco.KV, 28 Maj, 2013, 00:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panco.KV

Evo Pit,Yoya i ja se dogovorili pa ako hoce UFF ili ko god zeli  2 dana voznje do Zabljaka -Durmitora i nazad preko Nove Varosi-Kokin Brod-Zlatibor-Ivanjica Stdenica Kraljevo.Prenociste sa doruckom 35e ,nije mnogo pa izvolte.

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Panco.KV

Dogovor Kad se odluci prvi lepi dani

dzimika

nesto mi mnogo to 35e ja sam u hotelu durmitor dobijao za 25e nocenje sa polupansionom i boravisnim taksama i to da udjemo ujutru u 7 u sobe i da izadjemo sutradan do 18h a klopa im je bila fenomenalna, svedski sto i dorucak i vecera

Panco.KV

Ovo je nesto novo fensi Djakuzi masaza  bazen sve u to do jaja

dzimika

e onda ok :D ako ima djakuzi onda ce uff sigurno ici :P

pit

             Pa sve sto je lepo kosta...

pit

Citat: dzimika poslato 28 Maj, 2013, 00:21
e onda ok :D ako ima djakuzi onda ce uff sigurno ici :P


                  Onda idem i ja ...mmmm djakouzi

Panco.KV

Citat: dzimika poslato 28 Maj, 2013, 00:21
e onda ok :D ako ima djakuzi onda ce uff sigurno ici :P
E brate jbg kome je skupo nek sedi kuci jbg sta da se radi ima i za po 10 e ,ovo sam nasao veoma povoljno imas .....sve

pit

Ma sta skupo bre ..da smo u Italiji bilo bi jeftino.

Panco.KV

Tasko je a posle mozemo na Djurdjevica taru sa onog mosta na Bandzi 80e kosta ja bih voleo i hocu .

Panco.KV

I Pit je uzeo na sebe da pogleda nesto isto lepo sa bazenom oko 32-3 e

pit

Citat: Panco.KV poslato 28 Maj, 2013, 00:27
Tasko je a posle mozemo na Djurdjevica taru sa onog mosta na Bandzi 80e kosta ja bih voleo i hocu .

Skupo bre to ..a el mozemo obojica da se zakacimo pa da strmoglavimo dole za 80 evra.

Panco.KV

Pa ne znam mozda bi moglo sto da ne ma sta skupo ja cu da platim za oboje Yoya nece kaze muka mu, a ti ces da platis gorivo za sva tzri motora nema veze pa idemo da se drkamo necemo sad da gledamo u 50e

Gvozden

Ihh bazen, Jakuzi je zakon....Ali  prvo na burek ondak na put.
Samo vi sa TDm niste za meru. Ko ni oni sa Stromovima.... Vi se vozate za dzabe, jes da idete 80 ali 4,5 litre.... :-*
Meni da motor trosi 4litre ja bi ceo vikend bio u kiselu vodu sa mehurici..

Panco.KV

Pit ce ponese bureke za 2 dana da se jedu ,motori malo trose e zato ce se izdrkavamo na Durmitoru  ;)

Gvozden


Panco.KV

Citat: Gvozden poslato 28 Maj, 2013, 00:41
Zeljanicu! [cheers]
Eto usteda ,pa ni o tome razigravamo vec 15 dana

Gvozden

Slikaj se ti pored svedskog stola ali burek sa nishavu je vr`..... Ja ga imam u potpisu..!

Panco.KV

Koj gi neizede nemora da zivi