Glavni meni

farbanje Honda CBR 900RR (konica -minolta )

Započeo Andjelo, 27 Maj, 2013, 20:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

Andjelo


Andjelo


Andjelo

jos koja

[attachment deleted by admin]

Andjelo

ovo je zadnja

[attachment deleted by admin]

Andjelo

jedino sto  se meni ne svidja je prednji sic  oblik i trebao je biti u plavo presvucen

UFF

ne kapiram cemu farbati svoj motor u ime neke firme osim ako oni nisu kao sponzor platili to farbanje?

inace ovaj auspuh mu je bas lepo legao

Andjelo

ovo nije moj motor vec od jednog decka  iz moto kluba koji je trazio da se tako ofarba  u toj boji i te nalepnice ja sam bio samo  tu da  udovoljim njegovim zeljama

Plazma Keks


UFF

ma jasno mi je
odradjeno odlicno

samo sam razmisljao na glas zasto to neko radi..

mislim ako vec nije u prvoj farbi vec je radjen onda uradis nesto originalno, jedinstveno i sto se tebi svidja a ne reklama za malboro, lucky strike ili rizlu :D

Andjelo

a evo i jednog klipa od asupuha   auspuh je dobio od mene na poklon  to je bio prvi  probni auspuh ali ima malih nedostataka na krivini  za sledeci cu morati da odradim  alat da se stavi u krivini prilikom varenja da ne bi doslo do krivljenja lima    https://www.youtube.com/watch?v=PeAsdRy2G9M

Andjelo

Citat: UFF poslato 05 Jun, 2013, 21:51
ma jasno mi je
odradjeno odlicno

samo sam razmisljao na glas zasto to neko radi..

mislim ako vec nije u prvoj farbi vec je radjen onda uradis nesto originalno, jedinstveno i sto se tebi svidja a ne reklama za malboro, lucky strike ili rizlu :D
100 ljudi ,100 cudi  :D

djolevidak

cunak je jebacki :D
i motor je super ispao ;)

kloshmi


dr32

Odlicno je ispalo, svaka cast. I meni se bas svidja ova sema boje, al mislim da kad bi ja radio da bi umesto firme smislio nesto svoje, a ne da nekog reklamiram. A za auspuh, neverovatno koliko menja ceo izgled motora + + +
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

SSZGO

bolje pitanje je, zasto farbati motor koji manje vredi od cene farbanja....

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

skijash


Gvozden

LEpo odradjeno, felne su najbolji deo.... a jes ti firmopisci svi neozbiljni  [rofl]....
Pozdrav mog kolegu i kazi mu da je je lepio u 5 ravni.... [nono] To kad dodjem kod tebe sa nekim zglavnim motorom na poliranje ce pokazem....
Izduv je meni najbolji ovde i steta sto nije u par...

Andjelo


mislim ako vec nije u prvoj farbi vec je radjen onda uradis nesto originalno, jedinstveno i sto se tebi svidja a ne reklama za malboro, lucky strike ili rizlu :D
[/quote]
ja sam vise  za drecave boje u kombinaciji sa crnom ili belom

juga

Citat: Andjelo poslato 05 Jun, 2013, 21:36
Citat: Nikolaaaaw poslato 05 Jun, 2013, 12:15
Sta je ono u pozadini?
Drumska Strela BR 2
Jedva su isfinansirali br.1 , ali svaka im èast, lepo ga napravi¹e!