Glavni meni

Eh ti POREZI!

Započeo Panta Zemunac, 13 Januar, 2011, 16:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panta Zemunac

http://www.facebook.com/profile.php?id=1634993415#!/pages/Zahtev-za-ukidanje-i-znacajno-smanjenje-poreza-na-upotrebu-motornog-vozila/108959199127803

©ta vi mislite o ovome ali iskreno...posle svega da li vredi nastavljati ili diæi ruke jer na mostu pojeftini, na èupriji poskupi i to duplo, pa sad...

pit



              Pa ocigledno je da su protesti urodili pllodom i mislim da nema razloga za prekidanje protesta jer je ocigledno da se ova kvazi drzavica plasi protesta i izliva nezadovoljstava...jer cas posla se uz motoriste skupe taksisiti a bogami sve je vise i nezadovoljnog naroda.
              E sad mislim da povecanje ostalih taksi ne treba dovoditi u direktnu vezu sa smanjenjenjem taksi za motore jer je mnogo manje smanjeno nama nego sto su povecane ostale takse.
                             Iskreno mislim da ova vlast radi vrlo lukavo i perfidno tj sistematski unistava unutrasnjost do Beograd i okolinu kolko tolko namiruje vecim platam i boljim standardom pa tako sirotinja raja jos uven ne postize kriticnu masu za ozbiljnije proteste.
                             Unutrasnjost je ionako prsla i tamo su se svi predali niko nema volje za nista jer je narod sludjen totalno.
                           

WOLVERINE

Citat: Panta Zemunac poslato 13 Januar, 2011, 16:00
http://www.facebook.com/profile.php?id=1634993415#!/pages/Zahtev-za-ukidanje-i-znacajno-smanjenje-poreza-na-upotrebu-motornog-vozila/108959199127803

©ta vi mislite o ovome ali iskreno...posle svega da li vredi nastavljati ili diæi ruke jer na mostu pojeftini, na èupriji poskupi i to duplo, pa sad...

 Ovo su ti bivsi prijatelji... ;) ;) ;) ;)  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]    procitaj...... nije valjda da ih podrzavas??   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Panta Zemunac

Ma znam ja ko je napisao nego me interesovalo mi¹ljenje o samom protestu...dokle, ¹ta i kako!?!