Glavni meni

sta mislite.....

Započeo goranvojska, 24 Maj, 2013, 16:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

posto je od druzenja ostala jagnjetina koja je u zamrzivacu a dobra za kupus u zemljanom loncu da napravimo jedno okupljanje da potamanimo to.posto ima za vise lonaca mislim da bi i vise okupljanja to storniralo.

ilijar10

Ja sam novi manijak,ali sam ZA :) Donosim jos sta ako zatreba ;) Samo odredite datum i mesto.

UFF

ne jedem kupus ali za voznju i manijacenje na jezeru uvek

pit

Kupus gledaj meso vadi.

mrle

ba¹ sam pre neki dan gledao onaj turbopeðin kazan od 60 litara u kome je kuvao u Balanseru.
Ispod veeeliki gorionik na plin...

Plazma Keks

aaaaaa
kuvani kupus... meni kupus vama meso ;D

Darko


clutch&brake

e stavarno si fica a ne plazma :P
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

goranvojska

nemora jezero posto je daleko.nadjite blize bg-u mi donosimo jelo vi pice i kazan da obezbedite i eto zurkaaaaaaaaaaaaaaaa.

Hohštapler

#9
...imam ja neki svadbarski kazan ako ne naðete, al da ga èuvate, od mog pradede je ostao... :)
Samo nemam pojmam kako bih ga doneo... no smisliæemo ako se ne snaðete.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska

mi bi dosli motorima i hranu mozemo da donesemo a ostalo mora tamo da se organizuje gde se budemo dogovorili da to kuvamo.

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

goranvojska

ma moze de ocete.moze jezero kod nas ponovo i spremalo bi se u kafani ako vam nije daleko.nama sve odgovara samo da se nesto desava .to je nama najlakse.ajde izdogovarajte se pa da palimo vatru.

ilijar10

Sto se mene tice moze gde hocete :) Ako je negde dole, ima li neko ovamo da bi isao iz Novog Sada ili okoline? Smorno mi je da idem sam na drugi kraj Srbije :) Vi ste svi BG ili okolina, ja sa ovog kraja usamljen xD

Hohštapler

ja :)
samo da ushtimam sa poslom....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

lord_oblivion

Ako naðete kazan, mo¾e kod mene na plac, okolina Aranðelovca.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

goranvojska

ajde sad odredite mesto i kraj.

goranvojska

sta je necete da jedete ili vas mrzi da se organizujete.e pa jebiga mi imamo volju dajemo jelo a sad je na vama red.

pit

Ma aj dodjite u Nis ...ja cu nadjem ko ce to da izede i kazan i sve ima bude po propisu.

Andreja

Opet sam jako ogranièen ¹to se kinte tièe... Ako bude u blizini, verovatno dolazim :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D