Glavni meni

Bajk rok misija 2013

Započeo Ivan1979, 24 Maj, 2013, 11:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

rboban

Ride It Like You Stole It

rboban

Jedan zuti intruder PA tablica koji su sklonili dok sam ja stigao, ovaj TDM VR tabel i dva skutera NS sam zatekao... hitnu sam sreo u dolasku, ali kako sam cuo u pitanju su samo lakse povrede i ugruvanje.... momci NS su OK koliko sam video..... i jedna moja slika...


Ride It Like You Stole It

UFF

ili je do krivine?
tj asfalta

Boban_m

Uuuu imenjace al ti dobra prednja guma ;D

Lazic

Citat: rboban poslato 30 Jun, 2013, 23:06







A ¹to su tu toliko popadali, deluje skroz normalno...

Nensy_90

Ja znam zasto je lik sa intruderom pao ( bio je u grupi SA kojom sam isla ) on je presaltao u nizu I naglo zakocio samo prednjom kocnicom da se ne bi zakucao u ljude koji su par sekundi pre toga sklonili lika koji je omastio na istom mestu... intruderu je pobegao prednji usled kocenja...a ostalo ...jbg... lik je prosao SA manjim ogrebotinama...ali za intrudera se to ne moze reci...pritom lik ga je kupio 5 dana pred put I lepo je pratio ekipu na putu ka Kosovu...
Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

rboban

#66
Duga, solidno brza krivina u levo.... i na kraju naglo savije, zatvori se,i tu umesto da ga obore pocnu da koce i eto belaja, a posle savija na drugu stranu kao S, jeste zajebana ko se preforsira, asflat je solidan na tom mestu.... na silici nije problem, jer se ustavri dolazi sa druge strane..... vidi se samo taj zatvorni deo ispod pruge.... mislim jeste zajebano da priznam ali samo ako ozbiljno forsiras... verovatno bancenje i umor su uzeli danak, moje misljenje
Ride It Like You Stole It

Lazic

Dobro je da nije niko ozbiljnije stradao...

Dukags

pa vidim na slici, rizle koliko volis..?

zVuk

super je bilo dole, ako sve bude u redu, dogodine ponovo....

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Ruza-Bandit

Oma¹ih ispijanje piva sa vama  [glavazid]

Ivan1979

Bilo je do OO, bar mi tako rekose uz jutarnju kafu.
Sva sreca pa nosim rezervnu rucicu kvacila u koferu  ;D
Ako neko ima slike neka kaci  [facepalm]

[cheers]


Lazic

Citat: Ivan1979 poslato 01 Jul, 2013, 12:46
Bilo je do OO, bar mi tako rekose uz jutarnju kafu.
Sva sreca pa nosim rezervnu rucicu kvacila u koferu  ;D
Ako neko ima slike neka kaci  [facepalm]

[cheers]


Opet si ga ispustio...:o Koga jednom zmija ujede, uvek nosi rezervnu ruèicu kvaèila...:P :D

Ivan1979


Lazic

©ta æe¹, popio malo vi¹e...:P Suzukiji su poznate ¹ljokare...:D

zVuk

ma nije ni pao, sto je najgore, ngo se sfalt podigo i udario ga.....ja vid'o svojim ocima....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic


Ruza-Bandit

Citat: Lazić poslato 01 Jul, 2013, 13:02
Šta ćeš, popio malo više...:P Suzukiji su poznate šljokare...:D

Ma nisu :P

PECA BMW

Ja naisao na kirivinu medju zadnjima .. ne bih bilo sve tako opasno da u pola krivine nema presecen trotoar i sahta .. sreo sam i hitnu kako je vec odvozila nekog ... videh onog cini mi se TDM on se lepo omlatio .. motor bas fes ugruvan .. stao ponudio pomoc i nastavio polako dalje ...
A u toj krivini ima mnogo rizle , kad krenes da obaras tek malo posle vidis da treba jos da oboris i tu je belaj ...

Ivane opet ti po starom !  
To sto si se napijo u 11h mogu da opropstim .   [rofl]
To sto si propustio bruka zabavu kao nikad so sad u Zvecanima i to mogu da oprostim .   :'(
To sto smo te cuvali ko malo dete i tebe i tvoje stvari i to mogu da oprostim  [nono]
ALI to sto si opet pijan muvao 5 cura odjednom to ne mogu nikako ..    [prebicute]

Koliko si bio pijan zna samo teren u mitrovici koga si ljubio na svakioh 5 min (sreca pa gumen)   [slomljenzid]

Nego el ti poznato ovo ? 


:-*  :-*   [yahoo]    [zvizdi]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !