Glavni meni

Bajk rok misija 2013

Započeo Ivan1979, 24 Maj, 2013, 11:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ts.marko

Ma za gorivo. A to ¹to mu  [zena] ne da - auuuuu

durmitor2000

Bio sam pro¹le godine prvi put. Ove godine idem opet sa ekipom i planiramo posle da nastavimo za CG.

[yahoo] [yahoo] [yahoo]

¹omik3

Ove godine ce biti malo drugacija organizacija prvo sipanje goriva je tek u Kragujevcu, a drugo sipanje goriva ce biti u povratku u Kosovskoj Mitrovici. To je za sada 100 posto sigurno, prvo je trebalo da bude na Lozovickoj cesmi, ali nekome nije odgovaralo :D
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

Kanarinac


Bishke

U KM kazu da ne radi pumpa...
Tako da me ne bi cudilo da uopste ne bude drugog sipanja
You should do one thing every day that scares you

miskomi

Sad sam se cuo sa covekom iz K.M. i pitah ga za pumpu.Ovako stoje stvari: pumpa je renovirana i sve je glanc novo na i u njoj,planira se otvaranje za vidovdan tj. dan pre naseg dolaska a kazu i ako je ne otvore ,stize cisterna od 3T samo za nas.A Ja kazem i sve i da nebude nista od ovoga,nista strasno i ako sipam 15-20L o svom trosku.Pretpostavljam da i nije neki izdatak s'obzirom koliko tim tamo LJUDIMA znaci nas dolazak.I da me ne bi prozivali ovu sam informaciju dao kako sam i cuo pa ako su lagali mene-Ja lazem vas a sve radi nekolicine koji su se brinuli oko sipanja goriva u K.M.

¹omik3

Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

rboban

Ride It Like You Stole It

Bishke

You should do one thing every day that scares you

soony

rizikujem da budem ispljuvan ali jbg,  mislim da ste u grdnom zahebu svi koji mislite da na¹ dolazak znaèi ljudima u Kosovskoj Mitrovici. Toliko se divlja dole i busa u grudi Srpstvom i Kosovom da bi posle toliko spaljenih guma, zavrtanja gasa , litara i litara ispijenog piva svi zapalili nazad a ostavili te iste ljude zbog kojih se ide da èiste djubre za nama. Odes u subotu izdivljas malo , popijes pivo, navatas nesto i nedelja paljba kuæi.... zavr¹io si s Kosovom do sledeæe godine 

Po meni se humani karakter ovog dogadjaja malo zagubio

Ivan1979

Citat: soony poslato 27 Jun, 2013, 12:37
rizikujem da budem ispljuvan ali jbg,  mislim da ste u grdnom zahebu svi koji mislite da na¹ dolazak znaèi ljudima u Kosovskoj Mitrovici. Toliko se divlja dole i busa u grudi Srpstvom i Kosovom da bi posle toliko spaljenih guma, zavrtanja gasa , litara i litara ispijenog piva svi zapalili nazad a ostavili te iste ljude zbog kojih se ide da èiste djubre za nama. Odes u subotu izdivljas malo , popijes pivo, navatas nesto i nedelja paljba kuæi.... zavr¹io si s Kosovom do sledeæe godine 

Po meni se humani karakter ovog dogadjaja malo zagubio

Jel ides ti dole?

ljupche92

Ja sam razmisljao da idem sa par drugara, ali jos nismo odlucili... [neampojma]
Ako budem isao, nemam MM majcu, ali koga vidim sa istom, sigurno cu prici da se upoznamo i popijemo pivo  [cheers]
[cheers] [cheers] [cheers]

lord_oblivion

I ja æu tek sutra ujutru znati dal' idem, takoðe nemam MM majicu ali imam vrlo prepoznatljiv motor  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

rboban

Da se NE bi neko presao u racunu, posto smo svi manijakalno tanki sa parama... bice samo jedno sipanje na LOZOVICKOJ CESMI, to je zadnji INFO koji imam... cisto da NE bi gurao neki manijak motor.....
Ride It Like You Stole It

Slaninar

Citat: soony poslato 27 Jun, 2013, 12:37
rizikujem da budem ispljuvan ali jbg,  mislim da ste u grdnom zahebu svi koji mislite da na¹ dolazak znaèi ljudima u Kosovskoj Mitrovici. Toliko se divlja dole i busa u grudi Srpstvom i Kosovom da bi posle toliko spaljenih guma, zavrtanja gasa , litara i litara ispijenog piva svi zapalili nazad a ostavili te iste ljude zbog kojih se ide da èiste djubre za nama. Odes u subotu izdivljas malo , popijes pivo, navatas nesto i nedelja paljba kuæi.... zavr¹io si s Kosovom do sledeæe godine 

Po meni se humani karakter ovog dogadjaja malo zagubio

Pitam se koliko bi ljudi i¹lo da se ne deli besplatno gorvio.
Pitam se koliko poreske obveznike ko¹ta to gorivo - Rusi ne daju ni¹ta nama za d¾abe.
Pitam se koliko to stvarno poma¾e onim ljudima dole.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Che

Citat: Slaninar poslato 29 Jun, 2013, 10:28
Pitam se koliko bi ljudi i¹lo da se ne deli besplatno gorvio.
Pitam se koliko poreske obveznike ko¹ta to gorivo - Rusi ne daju ni¹ta nama za d¾abe.
Pitam se koliko to stvarno poma¾e onim ljudima dole.

1. racunaj manje jedno 60% minimum
2. kosta boga oca ali kada vidim na koje gluposti ova drzava inace puca pare, ovo mi jos najmanje smeta
3. /

Panco.KV

Citat: Slaninar poslato 29 Jun, 2013, 10:28
Citat: soony poslato 27 Jun, 2013, 12:37
rizikujem da budem ispljuvan ali jbg,  mislim da ste u grdnom zahebu svi koji mislite da na¹ dolazak znaèi ljudima u Kosovskoj Mitrovici. Toliko se divlja dole i busa u grudi Srpstvom i Kosovom da bi posle toliko spaljenih guma, zavrtanja gasa , litara i litara ispijenog piva svi zapalili nazad a ostavili te iste ljude zbog kojih se ide da èiste djubre za nama. Odes u subotu izdivljas malo , popijes pivo, navatas nesto i nedelja paljba kuæi.... zavr¹io si s Kosovom do sledeæe godine  

Po meni se humani karakter ovog dogadjaja malo zagubio

Pitam se koliko bi ljudi i¹lo da se ne deli besplatno gorvio.
Pitam se koliko poreske obveznike ko¹ta to gorivo - Rusi ne daju ni¹ta nama za d¾abe.
Pitam se koliko to stvarno poma¾e onim ljudima dole.
1.Nikolko
            2.Mnogo
           3.Nista


Mad Max

Ja da sam kuci, isao bih! Da nesto se moze pomoci, ne moze, da nije dzabalesku bila bi omanja grupa ljudi koja bi isla! Ne bih ni sipao to gorivo niti ocekivao da ga dobijem(ne zato sto imam-nemam, nego nikad ne ocekujem nista dzabalesku), naravno, ne osudjujem pojedince koji stvarno nemaju dovoljno love pa sipaju. Generalno,  na ovo gledam kao sipanje prasine narodu u oci!
Brzi od smrti, Jaci od bola

rboban

U povratku petoro palo na istoj krivini u pola sata, a da nisu posle stali i mahali da uspore palo bi ih jos.... NE znam sta je sa ljudima, kao da su hipnotisani bili... ili umor.... ko zna!!!
Ride It Like You Stole It