Glavni meni

torbe Moto-detail

Započeo z7, 21 Maj, 2013, 21:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

z7

nove bocne bisage i velika transportna torba za 80e,treba da mi stignu ali onaj predhodni model a nemam slike jer mi nisu jos uvek stigle,ali tej fazon,verovatno ljudi koji prate opremu sa Luis-a  znaju o kojim torbama je rec,uskoro i slike

[attachment deleted by admin]

z7


z7

  [callme]

[attachment deleted by admin]

aleks89rd

imas sliku velike torbe? jel bi je prodao odvojeno od bisaga?

Kanarinac

Aj da vidim sa drugarom da li hoce samo bocne, pa da podelimo nekako. Jel imaju kisne navlake? I ako te ne mrzi slikaj ih na repu da vidim kako stoje.

aleks89rd

e to bi bilo kul, aj z7 daj jos neku sliku

Kanarinac

 Kad slika pokazacu drugaru da vidi kako izgleda, pa da udarimo pregovore.

z7

torbe su glanc nove,ne bi da odvajam ,posle imam glavobolju da ih prodajem tako odvojene a generalno nemozes nikom da udovoljis,ljudi koja cena je bila u Louis tako prodajem 80e

[attachment deleted by admin]

z7

Citat: Kanarinac poslato 30 Maj, 2013, 15:46
Aj da vidim sa drugarom da li hoce samo bocne, pa da podelimo nekako. Jel imaju kisne navlake? I ako te ne mrzi slikaj ih na repu da vidim kako stoje.
brate ,mrzi me da ih kacim na motor imas na You tube montiranje torbi na razne modele motora

Jefta

Citat: Kanarinac poslato 30 Maj, 2013, 15:46
Jel imaju kisne navlake? I ako te ne mrzi slikaj ih na repu da vidim kako stoje.

Te sam ja imao pa prodao nekome iz Zrenjanina ako se ne varam. Odlicne. Sve torbe imaju kisne navlake od debele providne plastike. Bocne torbe se mogu dodatno prosiriti, znaci modularne su. Jako kvalitetno uradjene. Jedino je jebada sa svim kaisevima, ali kada skapiras kako se sta postavlja na motor nije problem. Sve torbe se kace na platnenu plocu koja ide na suvozacevo sediste. Bocne torbe bez te ploce ne mogu se stavljati, ali verujem da Roll torba moze, mada je i ona predvidjena da ide na tu plocu.
Super stvar

Povoljna i cena, ja sam moju prodao za 70e cini mi se.

Yoya ima iste takve pa mozes kod njega da pogledas pre nego sto z7 dobije svoje

Ovako izgledaju na motoru, pa ti zamisljaj kako izgleda na gsxr-u.

Kanarinac

Citat: z7 poslato 30 Maj, 2013, 17:21
Citat: Kanarinac poslato 30 Maj, 2013, 15:46
Aj da vidim sa drugarom da li hoce samo bocne, pa da podelimo nekako. Jel imaju kisne navlake? I ako te ne mrzi slikaj ih na repu da vidim kako stoje.
brate ,mrzi me da ih kacim na motor imas na You tube montiranje torbi na razne modele motora
Nema sta da zamisljam, svaka je drugaija. Ne treba da ih montiras, nego samo da prebacsi preko sedista zadnjeg i slikas iz nekog normalnog ugla. Ne moras da delis, dogovorili bi se sa aleksom oko deljenja. Ako ti je u interesu da prodas, iscimaj se malcice. I ne rece jel su tu kisne navlake?

z7

Citat: Kanarinac poslato 30 Maj, 2013, 18:13
Citat: z7 poslato 30 Maj, 2013, 17:21
Citat: Kanarinac poslato 30 Maj, 2013, 15:46
Aj da vidim sa drugarom da li hoce samo bocne, pa da podelimo nekako. Jel imaju kisne navlake? I ako te ne mrzi slikaj ih na repu da vidim kako stoje.
brate ,mrzi me da ih kacim na motor imas na You tube montiranje torbi na razne modele motora
Nema sta da zamisljam, svaka je drugaija. Ne treba da ih montiras, nego samo da prebacsi preko sedista zadnjeg i slikas iz nekog normalnog ugla. Ne moras da delis, dogovorili bi se sa aleksom oko deljenja. Ako ti je u interesu da prodas, iscimaj se malcice. I ne rece jel su tu kisne navlake?
bato torbe su nove u ponedeljak sam ih dobio imaju sve....

Kanarinac

Oces da slikas kako stoje na repu ili jok? Rep je slican ko na suzani, a bitno je kako stoje tj da li su preglomazne

z7

Citat: Kanarinac poslato 30 Maj, 2013, 18:17
Oces da slikas kako stoje na repu ili jok? Rep je slican ko na suzani, a bitno je kako stoje tj da li su preglomazne
iskreno me mrzi a i povredjen sam ,imao sam udes pre dva dana,tako da sam jedva ziv a torbe ko hoce hoce,sta da ti kazem....

Jefta

Kanarinac naravno da su preglomazne, ja sam moje stavljao na gsxr-a. Zato sam ih i bio kupio. Ali ni jedna torba ti nece lepo izgledati na eRu. Pitanje je jel hoces lepo ili prakticno. Ako hoces prakticno uzimaj ovo i ne razmisljaj, torbe su dobre, jos ih lik prodaje nove. Imaces negde da spakujes stvari ako budes putovao, ali da ce da izgleda ruzno hoce.
Opet ni jedan kofer ne izgleda lepo ni na jednom motoru :)

z7

Citat: z7 poslato 30 Maj, 2013, 18:22
Citat: Kanarinac poslato 30 Maj, 2013, 18:17
Oces da slikas kako stoje na repu ili jok? Rep je slican ko na suzani, a bitno je kako stoje tj da li su preglomazne
iskreno me mrzi a i povredjen sam ,imao sam udes pre dva dana,tako da sam jedva ziv a torbe ko hoce hoce,sta da ti kazem....
dok se ja odgegam do garaze,dok slikam iscimam se ovako sjeban i ti na kraju ili bilo ko drugi kaze e neodgovaraju mi onad jebo poso i cimanje i pare koje samo pokusavam da vratim,i jos povoljnost jer nema provizije posteno kazem...

Kanarinac

Ne gledam za mene nego za ortaka. Napravio sam sa Aleksom kombinaciju, uzecemo njegove kappa, a on ce ove.

z7

iscimao sam se...

[attachment deleted by admin]

z7

evo jos jedne

[attachment deleted by admin]

aleks89rd

hvala puno za cimanje a nisi morao...napravili smo dogovor

kanarinac je uzeo moje kappa bisage a ja cu ovaj komplet [cheers] [cheers]