Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Dragana friz poslato 21 Maj, 2013, 10:25
evo jedna fotka sa derbija..mlaða æerka je okoreli navijaè Partizana  :D  pa je vodim povremeno na tekme...



Lako je njoj da ide, kad je ti obezbeðuje¹ :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

To je Dragana na slici ja mislio starija cerka ;D

mi¹ko_kolo

#62
Citat: WOLVERINE poslato 21 Maj, 2013, 09:39

 Samo da dodam za ovaj vaterpolo sto pominje Misko -kolo.....  trenirao sam ga u Partizanu 15 god.... Tad kad sam ga trenirao Zvezda nije imala klub.... danasnji klub Zvezde u vaterpolu je sastavljen od penzionera Partizana... pogledaj imena koja ga danas sacinjavaju pa vidi ko je i gde igrao ko je i odakle potekao....

Sto se fudbala tice..... Zvezda je BILA sampion sveta i evrope.... slazem se da Partizan to nece biti nikad....   ali od te stare slave nema bas puno koristi danas posle 20g...

A nasa liga..... to je posebna prica.... Beogradski pasaluk i jos dva kluba....  e zato nam je i fudbal takav kakav jeste..... bio sam okoreli navijac ekipe ALKATRAZ....  nisam otisao na fudbalsku utakmicu od 1997g.....


Vidi¹ Darko, u tom istom VK Partizan je par godina trenirao moj sestriæ i po¹to im nije bio dovoljno dobar roditelji re¹e da vi¹e ne trenira vaterpolo i da ode na drugi sport. Za¹to?! Zato ¹to POTPISUJE© da mora¹ da da¹ pare za ispisnicu ili èekaj godinu dana da bi mogao otiæi u drugi klub. >:( A radilo se o detetu od 11-12 godina! Pri tom, roditelji su bili u obavezi da plaæaju  meseènu èlanarinu od 5000, svu opremu da kupuju i to od kluba a ne gde oni hoæe, plaæaju pripreme...
Zato me manite prièa o njihovoj neprikosnovenoj ¹koli i , a pogledaj od Zvezdinih kome je stvarno matièni klub Partizan. Praktièno samo Raðen, svi ostali su do¹li u seniorskom uzrastu ili kad u veæ bili na pragu prvog tima. Paljba Glodari!

UFF

Citat: pit poslato 21 Maj, 2013, 08:44

       Meni su u celoj prici najsmesniji navijaci....mislim sta ono dobijaju tu osim ponekad preko picke od drugih navijaca.Da idem da gledam 22 mentola kako tumaraju levo desno ni sami neznajuci gde.I jos da im platim ulaznicu za to...ahahahahahaha.
       


[clapp] [clapp] [clapp]

svi puni ko brod a ko debili jure za jednom loptom  [facepalm]

dodje mi da otvorim temu da im skupimo kintu pa svakom po loptu da kupimo da mogu da se igraju ko ljudi
zao mi da ih gledam ovako sirome

balcan girl

stvarno ne znam zasto i dalje lupaju pare na fudball kad tu nikad nista necemo da postignemo, evo od mog predsednika kluba cerka je 6. razred i drzavni prvak u plivanju, oborilo dete rekord star 22 godine, i kad sad bude trebalo da se ide u brazil na olipijadu roditelji ce morati da prodaju nesto da bi je poslali, i dalje sve oni placaju i opremu i sve plus clanarinu, startnine na takmicenjima, putovanja i ostalo, dete je isto imalo problem da napusti prethodni klub trazili su 10000 hiljada za ispisnicu a i dok je trenirala roditelji su sve placali ma ova drzava je sranjeeeeee

[attachment deleted by admin]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

...trenirao ja plivanje 10 godina... imam ovih gore medalja bar 100, i zbog istih razloga prestao da treniram...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

a da ne pricamo kako je pre neke godine vujosevic na evropsko odveo partizanov tim
sramota

kad pominjete vaterpolo, u reprezentaciju moze da udje samo onaj ko moze da plati da igra za nju

Kengur

Citat: dzimika poslato 21 Maj, 2013, 14:46
a da ne pricamo kako je pre neke godine vujosevic na evropsko odveo partizanov tim
sramota

kad pominjete vaterpolo, u reprezentaciju moze da udje samo onaj ko moze da plati da igra za nju

ja u svoje vreme sam isao na treninge reprezentacije...

recimo da 30% njih sam mogao da poducavam realno osnovne stvari... A nisam bio neki talenat, samo glup i nisam znao da gubim ako ne poginem na terenu...
Bas na toj utakmici gde sam rekao sam rekao vuji da duva karu su mi poklonili dres posle tekme za pozrtvovanost... Bacio se za neku loptu i uspeo da istopim dres i udrim glavom u radijator...
Mozda sam tad oglupeo totalno... :)

A to su bile mlade kategorije, do 14 godina i vec je uvucena cela prica sa kesom...

mareskin

Citat: dzimika poslato 21 Maj, 2013, 14:46
a da ne pricamo kako je pre neke godine vujosevic na evropsko odveo partizanov tim
sramota

kad pominjete vaterpolo, u reprezentaciju moze da udje samo onaj ko moze da plati da igra za nju

Mo¾e li samo da se plati ili mora¹ da zna¹ i da pliva¹?

Ja sam neplivaè, ali bi voleo da izgledam ko vaterpolista.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

jbg mareskin moras da znas da plivas zbog fotkanja :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 21 Maj, 2013, 14:59
jbg mareskin moras da znas da plivas zbog fotkanja :D

Da platim nekom roniocu da bude u vodi, a ja da mu stojim na ramenima?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Gde ima ¹ale, naðe se i naèin ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Dragana friz

@mareskin

zato jo¹ i idem na utakmice da bi glumila obezbeðenje  :D

@Major

hvala  :-*

mareskin

Citat: Dragana friz poslato 21 Maj, 2013, 15:18
@mareskin

zato jo¹ i idem na utakmice da bi glumila obezbeðenje  :D

@Major

hvala  :-*

Za tebe je najsigurnije da vièe¹: "Napred NA©I!!! Napred NA©I!!!" :D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


WOLVERINE

Citat: mi¹ko_kolo poslato 21 Maj, 2013, 12:22
Citat: WOLVERINE poslato 21 Maj, 2013, 09:39

  Samo da dodam za ovaj vaterpolo sto pominje Misko -kolo.....  trenirao sam ga u Partizanu 15 god.... Tad kad sam ga trenirao Zvezda nije imala klub.... danasnji klub Zvezde u vaterpolu je sastavljen od penzionera Partizana... pogledaj imena koja ga danas sacinjavaju pa vidi ko je i gde igrao ko je i odakle potekao....

Sto se fudbala tice..... Zvezda je BILA sampion sveta i evrope.... slazem se da Partizan to nece biti nikad....   ali od te stare slave nema bas puno koristi danas posle 20g...

A nasa liga..... to je posebna prica.... Beogradski pasaluk i jos dva kluba....  e zato nam je i fudbal takav kakav jeste..... bio sam okoreli navijac ekipe ALKATRAZ....  nisam otisao na fudbalsku utakmicu od 1997g.....


Vidi¹ Darko, u tom istom VK Partizan je par godina trenirao moj sestriæ i po¹to im nije bio dovoljno dobar roditelji re¹e da vi¹e ne trenira vaterpolo i da ode na drugi sport. Za¹to?! Zato ¹to POTPISUJE© da mora¹ da da¹ pare za ispisnicu ili èekaj godinu dana da bi mogao otiæi u drugi klub. >:( A radilo se o detetu od 11-12 godina! Pri tom, roditelji su bili u obavezi da plaæaju  meseènu èlanarinu od 5000, svu opremu da kupuju i to od kluba a ne gde oni hoæe, plaæaju pripreme...
Zato me manite prièa o njihovoj neprikosnovenoj ¹koli i , a pogledaj od Zvezdinih kome je stvarno matièni klub Partizan. Praktièno samo Raðen, svi ostali su do¹li u seniorskom uzrastu ili kad u veæ bili na pragu prvog tima. Paljba Glodari!

Sto se tice sistema funkcionisanja vaterpolo kluba Partizan je isto bilo i ja kad sam trenirao.. ista prica sa clanarinom..opremom..ispisnicom.... pripremama... jos ako ti je tata direktor nekog preduzeca gde klub vidi svoje interese jos ako je javno preduzeci.. ih pa ti si uspeo u startu... to mezes lako proveriti..ja sam iz generacije ..Ikodinovic...Savic.itd... znaci i tad je bilo isto ili ti tata direktor ili si talenat za sve pate

Sto se tice skole... tu gresis... opste je poznato da su Partizan i Vojvodina  broj jedan... tu se dugo godina gurao i Becaj...


A o vaterpolo kluba Zvezda.... pa jbg... 90 tih nije ni postoja ili je bio toliko jak da ja nisam cuo za njega... Za ovo sto su osvojili u zadnjih godinu dana svaka cast... sportski gledano... napredovali su vrhunski...

Ne komentarisem navijacki... jer me boli tuki i za Partizan i Zvezdu... sportska opaska... rekoh nekad sam bio navijac... sad mi se sve to gadi... sto zbog sistema koji jos nije promenjen sto zbog kretena koji dolaze na te iste utakmice pa ne smes dete da odvedes u bojama kluba koji podrzava jer treba da se boris sa tim istim .... indijancima koji sebe nazivaju navijacima..




pit


      Nasi navijaci su definitivno stoka neopevana a jos vise mi idu ide na zivce klupska tj drzavna politika koji ne kaznjava stoku tj navijace( ovde mislim na ekstreme koji izazivaju tucu i sranja na utakmicama) vec forsira takvo ponasanje..
    Englezi su to lepo uredili...ogradica je pola metra...predjes ogradicu i popaso si 5 godina AUTOMATSKI...sudija je na stadionu sve ekspresno.Ne znam zasto taj sistem ne bi mogao i kod nas da zazivi...onda bi stadioni postali mesto gde mozes da odes porodicno i pogledas utakmicu ko covek.

mi¹ko_kolo

Citat: WOLVERINE poslato 21 Maj, 2013, 16:13
Sto se tice sistema funkcionisanja vaterpolo kluba Partizan je isto bilo i ja kad sam trenirao.. ista prica sa clanarinom..opremom..ispisnicom.... pripremama... jos ako ti je tata direktor nekog preduzeca gde klub vidi svoje interese jos ako je javno preduzeci.. ih pa ti si uspeo u startu... to mezes lako proveriti..ja sam iz generacije ..Ikodinovic...Savic.itd... znaci i tad je bilo isto ili ti tata direktor ili si talenat za sve pate

Sto se tice skole... tu gresis... opste je poznato da su Partizan i Vojvodina  broj jedan... tu se dugo godina gurao i Becaj...
A o vaterpolo kluba Zvezda.... pa jbg... 90 tih nije ni postoja ili je bio toliko jak da ja nisam cuo za njega... Za ovo sto su osvojili u zadnjih godinu dana svaka cast... sportski gledano... napredovali su vrhunski...

Ne komentarisem navijacki... jer me boli tuki i za Partizan i Zvezdu... sportska opaska... rekoh nekad sam bio navijac... sad mi se sve to gadi... sto zbog sistema koji jos nije promenjen sto zbog kretena koji dolaze na te iste utakmice pa ne smes dete da odvedes u bojama kluba koji podrzava jer treba da se boris sa tim istim .... indijancima koji sebe nazivaju navijacima..

O tome sam ja prièao, ili si za mlaðe kategorije ekstra talenat, ili ti je neko iz familije "neko" mudo.  Oni koji kasnije sazrevaju ili su oko nekog proseka, automatski su osuðeni na propast zato ¹to nisu iz ili hoæe da odu iz Partizana. Jer, realno, za sve njih i nema mesta u jednom klubu. Donekle tu "prolazi" Vojvodina jer su iz Novog Sada, tj. NISU iz Beograda. Pa èak i tu su Partizanovi kadrovi u VSS radili sve ¹to je moglo da svi talenti, iznad kadetskog uzrasta, budu u Partizanu.

Dragana friz

Citat: mareskin poslato 21 Maj, 2013, 15:32
Citat: Dragana friz poslato 21 Maj, 2013, 15:18
@mareskin

zato jo¹ i idem na utakmice da bi glumila obezbeðenje  :D

@Major

hvala  :-*

Za tebe je najsigurnije da vièe¹: "Napred NA©I!!! Napred NA©I!!!" :D




ma jok bre...ja pevam i navijam i toliko se derem da me posle boli grlo danima...i naravno da vièem:"Napred GROBARI"  [rofl] [rofl] [rofl]

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!