Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 20 Maj, 2013, 21:20
Da, samo mi reci za¹to Francuska ima tu titulu isti broj puta kao i Srbija? Ili, za¹to je nemaju Grci, Trci ili Rusi? A znamo svi da ove druge dve zemlje veæ poprilièno vremena ula¾u ogromnu lovu u fudbal. A isto su radili i Gri do pre par godina. Zato je Zvezdin uspeh, kao i Steaue i Seltika jo¹ veæi.

Ne znam da li mene pita¹ - ja nikako ne umanjujem taj uspeh. Bio sam ponosan ¹to je na¹ tim uzeo ligu ¹ampiona, mada mi se posle Zvezda kao Zvezda smuèila - zbog dosta kraða utakmica, isto kao i Partizan i Obiliæ svojevremeno.  Zamrzeo sam te klubove. Sad mi je muka i od Vojvodine za koju navijam kad vidim ¹ta se radi - nikako da osude ono govedo. Da to mo¾e da se promeni, navijao bih za OFK! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

#41
Nisam tebi, repliciram Revoluciji.

Darko

sve sve , al kad rodni mi Zajecar i Timok izbacise partizan iz kupa , e onda jbg.. [ludak] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Slaninar

Citat: Darko poslato 20 Maj, 2013, 21:47
sve sve , al kad rodni mi Zajecar i Timok izbacise partizan iz kupa , e onda jbg.. [ludak] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Bilo dogovoreno da se prepusti Kovrd¾avom i Æelavom da odluèe o osvajaèu kupa. I Zvezda i Partizan se povukli rano.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Darko

verovatno si u pravu , nego eto , nesto mi  [yahoo] ... penali presudise doduse ali , Timok prodje  [klanjam_se]

mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 20 Maj, 2013, 21:51
Citat: Darko poslato 20 Maj, 2013, 21:47
sve sve , al kad rodni mi Zajecar i Timok izbacise partizan iz kupa , e onda jbg.. [ludak] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Bilo dogovoreno da se prepusti Kovrd¾avom i Æelavom da odluèe o osvajaèu kupa. I Zvezda i Partizan se povukli rano.

To je bilo 2005-e, a ne ove godine.

Zeljkamp

Citat: mi¹ko_kolo poslato 20 Maj, 2013, 20:38
I ja tebi. Vidi¹, u vaterpolu igramo Final 4 Evrolige. To ti je jo¹ pro¹le godine bilo nezamislivo.  [srednjiprst] U ko¹arci takoðe mogu da se poklope neke stvari pa da se stigne do istog mesta. E, veæ u fudbalu je to mnoooogo te¹ko. Bilo i pre 22, i pre 40 i kusur kad ste vi igrali finale. I ZATO vam se to prièa, jer vas vi¹e boli to ¹to smo mi osvojili, nego ¹to vas raduje sve ono ostalo ¹to ste osvajali.

E,da, udrite Glodari ponovo minuse!  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]
Misko, drmaju kompleksi ?!  :-*

TwinZ Auto & Moto

Mik

Nikada nismo imali novcanice sa likovima fudbalera.

Slaninar

Jugoslavija vs Španija 1990 poslednji momenti meca - jugoslavia vs espana

Da nismo sjebali dr¾avu 91, ta generacija bi uzela i seniorsko evropsko, a posle mo¾da i svetsko. Bili prvi u kvalifikacijama, ispred Danske koja je isto posle osvojila. Onda bi mo¾da i bila koja novèanica s fudbalerom. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Mik poslato 21 Maj, 2013, 00:29
Nikada nismo imali novcanice sa likovima fudbalera.

Zato ¹to pokupe sve pare, pa nam ne ostane ni jedna da na njoj ne¹to od¹tampamo ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake

Uzalud trud,dzaba vam sve,i vlast vas gura,al opet ne ide.Doso je kraj moj cigane,nista od titule ni ove godine!Vucic, Covic I FMP, Arapi, rusi, pomoc drzave .Umire nada gotov je San, sampion je opet Partizan.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

pit


       Meni su u celoj prici najsmesniji navijaci....mislim sta ono dobijaju tu osim ponekad preko picke od drugih navijaca.Da idem da gledam 22 mentola kako tumaraju levo desno ni sami neznajuci gde.I jos da im platim ulaznicu za to...ahahahahahaha.
       

Slaninar

Citat: njanja poslato 21 Maj, 2013, 08:23
Uzalud trud,dzaba vam sve,i vlast vas gura,al opet ne ide.Doso je kraj moj cigane,nista od titule ni ove godine!Vucic, Covic I FMP, Arapi, rusi, pomoc drzave .Umire nada gotov je San, sampion je opet Partizan.

"Ako ne zajebava¹ protivnika kad pobedi¹, to je k'o da si jeb'o a nisi priè'o!"    :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

WOLVERINE


 Samo da dodam za ovaj vaterpolo sto pominje Misko -kolo.....  trenirao sam ga u Partizanu 15 god.... Tad kad sam ga trenirao Zvezda nije imala klub.... danasnji klub Zvezde u vaterpolu je sastavljen od penzionera Partizana... pogledaj imena koja ga danas sacinjavaju pa vidi ko je i gde igrao ko je i odakle potekao....

Sto se fudbala tice..... Zvezda je BILA sampion sveta i evrope.... slazem se da Partizan to nece biti nikad....   ali od te stare slave nema bas puno koristi danas posle 20g...

A nasa liga..... to je posebna prica.... Beogradski pasaluk i jos dva kluba....  e zato nam je i fudbal takav kakav jeste..... bio sam okoreli navijac ekipe ALKATRAZ....  nisam otisao na fudbalsku utakmicu od 1997g.....


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Citat: pit poslato 21 Maj, 2013, 08:44

       Meni su u celoj prici najsmesniji navijaci....mislim sta ono dobijaju tu osim ponekad preko picke od drugih navijaca.Da idem da gledam 22 mentola kako tumaraju levo desno ni sami neznajuci gde.I jos da im platim ulaznicu za to...ahahahahahaha.
       
Zato ti motaj burek :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Dragana friz

evo jedna fotka sa derbija..mlaða æerka je okoreli navijaè Partizana  :D  pa je vodim povremeno na tekme...


Major

Citat: WOLVERINE poslato 21 Maj, 2013, 09:39

  Samo da dodam za ovaj vaterpolo sto pominje Misko -kolo.....  trenirao sam ga u Partizanu 15 god.... Tad kad sam ga trenirao Zvezda nije imala klub.... danasnji klub Zvezde u vaterpolu je sastavljen od penzionera Partizana... pogledaj imena koja ga danas sacinjavaju pa vidi ko je i gde igrao ko je i odakle potekao....

Sto se fudbala tice..... Zvezda je BILA sampion sveta i evrope.... slazem se da Partizan to nece biti nikad....   ali od te stare slave nema bas puno koristi danas posle 20g...

A nasa liga..... to je posebna prica.... Beogradski pasaluk i jos dva kluba....  e zato nam je i fudbal takav kakav jeste..... bio sam okoreli navijac ekipe ALKATRAZ....  nisam otisao na fudbalsku utakmicu od 1997g.....



[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]


Hohštapler



                    ®ali Bo¾e para koje se uprcavaju u taj fudbal, umesto da te pare daju ljudima koji stvarno treniraju, trude se i bez ikakve podr¹ke dr¾ave osvajaju medalje u ime ove dr¾ave.
Niko nije znao da imamo tekvondo ¹amponku sveta dok nije osvojila olimpijsko zlato, Lenðer nije imao za kartu do Brazila one godine kad je postao svetski prvak, majka mu digla kredit da ga po¹alje, a takvih sluèajeva imamo, bezbroj!

Jebo nas fudbal. ©upèine. Bagra.  [glavazid]

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: njanja poslato 21 Maj, 2013, 10:09
Citat: pit poslato 21 Maj, 2013, 08:44

       Meni su u celoj prici najsmesniji navijaci....mislim sta ono dobijaju tu osim ponekad preko picke od drugih navijaca.Da idem da gledam 22 mentola kako tumaraju levo desno ni sami neznajuci gde.I jos da im platim ulaznicu za to...ahahahahahaha.
       
Zato ti motaj burek :D

Zato on mota burek 100 puta bolje nego ¹to oni manekeni igraju fudbal ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu