Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

Ja sam mislio da æe tamo jer su Boljevci opevani u jednoj nasoj pesmi koja se, ruku na srce, vise ne peva zbog placenika I sljama sa nase tribine.
TwinZ Auto & Moto

Boban_m



CBRR1


Kengur

Branko lazic dobar momak, dusa od coveka...

Kupuje kontejner po kontejner...
Da ima gde glodari da se skupe kad se ugase i kad im vojska uzme nazad vojni stadion.... :P :P :P

P. S. Salim se, ove godine ste dobili skoro svu kintu od poglavice, provereno, preteracete... %)

:*:*:*

Ostoja

Gre¹i¹, kupio je dva odmah...
I tra¾io da se srede malo...

:P [rofl]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kengur poslato 15 Septembar, 2018, 23:27
Branko lazic dobar momak, dusa od coveka...

Kupuje kontejner po kontejner...
Da ima gde glodari da se skupe kad se ugase i kad im vojska uzme nazad vojni stadion.... :P :P :P

P. S. Salim se, ove godine ste dobili skoro svu kintu od poglavice, provereno, preteracete... %)

:*:*:*
pa nema kome da daje...genuine kk c zvezda se ugasila, a da sipa u privatni mutant projekat iz stevana zupanca ...glupo je....jedino vi ganguri doprinosite apsurdu jer navijate za klub koji se zove isto kao onaj za koji ste navijali zato sto to fmp-u ne moze niko da zabrani.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

To da nije ugasen sam vama grobarima vec objasnio vise puta, ali boze moj ipak treba razumeti... Grobari, godine itd... :p

Uostalom samo malo trolujem, opustite se i uzivajte sutra je novi dan... I liga sampiona :) :*


ЯЭВОЛУТИОН

vi ko halejeva kometa ...svakih 25 godina evropa.....sad cete da pobedite i psg i ostala govna koja vam nisu ni do kolena.....i da budete ponovo sampioni evrope.....i s veta i univerzuma....jel to.

a zvezda je ugasena....ili se takmici u najnizem rangu takmicenja, jer je bila u zamrzivacu....mora da krene iz najnizeg ranga...a i adresa vam je u s zupanca a i pib je od fmp1......dakle samo fmp1 koji se zove c.zvezda jer to vama ne moze niko da zabrani...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Nego zastitnici SRBSTVA i pripadnici manjine od 90 posto srba koji navijaju za zvezdu...vidim podrzaste juce paradu ...ja znam da ove nase na jugu, podeljene , placa vucko da ne talsaju a i onako konvertiti i idajnici vode tribinu....ko je vasima dao pare da masu zastavicama duginih boja...pa vucku jeftinije da placa vas nego policiju da ih cuva....eno jedan gejlija bio u narodnoj nosnji na prikolici,,,,omasio gender ali to je u vasoj tradiciji....od pickoustog na ovamo.
https://www.b92.net/news/pics/2018/09/16/2410432555b9e496c69a6a431727455_v4_big.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Dal je moguce da vas toliko boli da mecete da prihvatite istinu... :)

Ajde nema veze, sredite vase dvoriste pa se javite, toliko ste sami sebe pokrali da prosto boli.... Nas je bar pokrao misko da bi napravio zgrade... Mislim i vas bi, da ima lte svoj stadion... :) a od vojske bas i nije lepo krasti... :*

Napred Zvezdooo

Plazma Keks


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kengur poslato 18 Septembar, 2018, 17:18
Dal je moguce da vas toliko boli da mecete da prihvatite istinu... :)

Ajde nema veze, sredite vase dvoriste pa se javite, toliko ste sami sebe pokrali da prosto boli.... Nas je bar pokrao misko da bi napravio zgrade... Mislim i vas bi, da ima lte svoj stadion... :) a od vojske bas i nije lepo krasti... :*

Napred Zvezdooo
juce se cujem sa jednim znamenitijim posetiocem juzne tribine i napusim ga samo tako...parada ponosa bez navijaca i popova....kaze da su ih uhavtili za muda za te stvari i da nesmeju ni da zucnu....a sa severnim manjinama je jos gore....radovi su u nemilosti od ranije, ratuju medjusobno i nemju snagu .....uglavnom kad se rusila drzava onda su placani parama iz inostranstva, kada je trebalo sprecavati paradu sramote onda su abolirani pojedinca ali kada je veliki vodja sa severa dosao na vlast , odjednom krecu pederbalovi, a navijace ostavljaju na miru da diluju i divljaju, dok se rokaju medjusobno sve je u redu.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

Nisam navijaè ni Zvezde ni Partizana ali da RTS ne prenosi meè jedinog Srpskog predstavnika u ligi ¹ampiona,je ¾e¹æa svinjarija! ©ta treba da imamo paket od svih provajdera u Srbiji da bi mogli da pogledamo nes¹to od sporta?Nabijem na mekanog ,kompletan ureðivaèki kolegijum RTS- a,na èelu sa onom prodanom cavom Bujo¶eviæem.Va¾no da mi presreæni Hot Lips,iskaèe iz fri¾idera po ceo dan i da,nabijem na istog vr¹njaka i majmune koji su doneli uredbu da se pretplata plaæa preko brojila,¹to verovatno na kugli zemaljskoj ne postoji.Kad sam veæ u ovakvom raspolo¾enju od sabajle,da iskoristim da da nabijem na tuki i ostale medijske imbecile:Mitroviæa,Mariæa,Vedrana i obavezno ono krmèe od Sarape. E,sad mi je lak¹e!

Kengur

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Septembar, 2018, 10:00
Citat: Kengur poslato 18 Septembar, 2018, 17:18
Dal je moguce da vas toliko boli da mecete da prihvatite istinu... :)

Ajde nema veze, sredite vase dvoriste pa se javite, toliko ste sami sebe pokrali da prosto boli.... Nas je bar pokrao misko da bi napravio zgrade... Mislim i vas bi, da ima lte svoj stadion... :) a od vojske bas i nije lepo krasti... :*

Napred Zvezdooo
juce se cujem sa jednim znamenitijim posetiocem juzne tribine i napusim ga samo tako...parada ponosa bez navijaca i popova....kaze da su ih uhavtili za muda za te stvari i da nesmeju ni da zucnu....a sa severnim manjinama je jos gore....radovi su u nemilosti od ranije, ratuju medjusobno i nemju snagu .....uglavnom kad se rusila drzava onda su placani parama iz inostranstva, kada je trebalo sprecavati paradu sramote onda su abolirani pojedinca ali kada je veliki vodja sa severa dosao na vlast , odjednom krecu pederbalovi, a navijace ostavljaju na miru da diluju i divljaju, dok se rokaju medjusobno sve je u redu.....

Ti kao da si mali pa ne znas sta su navijaci :)

Ja znam da nikad niko nece priznati da uzima pare od smradova na vlasti i tali se se zauzvrat...

Dok su pare pumpali tadic i dacic partizan godinama gazio zvezdu, zvezdi pumpali dugove da otmu zemljjste...

Sad druga gamad na vlasti daje ovamo i tako u krug...

A o kvazi navijacima je glupo i pricati, oni su su tek preletacevici... Malo sever malo jug pa tako u krug...

Gemeralno fudbal umro pre 30ak god, a kosarka pre 10ak... To je to i to je realnost...

Nama ostaje da se prckamo malo medjusobno, i u skladu sa tim, protiv koga igrate u sl kolu ls? :P

ЯЭВОЛУТИОН

pa ono sto vi radite nije igra,,,,iliti kako rece komentator iz nemacke :ovakav bunker nije vidjen od 2 svetskog rata...ili kkao kazu nasi mediji: hrabra zvezda odelela mocnom napoliju....ili realno: niste presli pola a to smo mi kao klinci zvali viktorije
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Verujem da vi imate dosta bolju igru u stilu barse i da bi igrali napadacki hrabro :D

Pa cela srpska liga ne vredi koliko je napoli platio jednog igraca...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kengur poslato 23 Septembar, 2018, 10:05
Verujem da vi imate dosta bolju igru u stilu barse i da bi igrali napadacki hrabro :D

Pa cela srpska liga ne vredi koliko je napoli platio jednog igraca...
to nije razlog da ne predjes centar....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

Izgleda da smo gledali razlicite utakmice. Mozda si pomesao sa patlidzanom

ЯЭВОЛУТИОН

ostali prozori otvoreni na autobusu....valjda ce na poluvremenu da se sete da zatvore.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11