Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

opet ih pokrali...sada u finalu kupa....trazi terzic dva penala i dva crvena...navikao covek da tako pobedjuje....ko je gledao utakmicu i nije retardirano zatrovan terzitisom, mora se sloziti da je utakmica bila borbena i mozda najbolja u zadnjih deset godina....i da je pobedo tim koji je imao vise suteva u okvir gola....a nije pobedio onaj koji je vracao lopte beskrajno nazad....da je zvezda igrala ovako celo prvenstvo mozda bi bila prva, mozda bi osvojila i kup....ali nije...vec je terza zatvarao kombinacije...skoro uvek...a sad pise saopstenja...i drzi hitne konferencije za stampu....i nije on kriv i nije ni grof kriv...uvek je neko drugi kriv....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

...stvarno neprijatna tisina.....jedino sto pripadnici romske nacionalne manjine mogu da kazu na ovu temu je "kokeza lopove"......mada im je bolje da cute, imali su namesteno prvenstvo, a nisu ga osvojili....a bas bih voleo da mi objasne na koji nacin ih je kokeza ostetio.....onaj terzic prica kako je srusio toleta, a koliko se ja secam tole je otisao na kraju svog mandata, niti ga je ko rusio niti smenio....ako bude i ovog rusio kao toleta, partizan ce osvojiti jos mnogo titula u nizu...  :D

Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

krenuli da nas ruse....vucic potplatio videoton da da platu od 800000 evra celavom ubici romskih snova....a izgleda na klupu opet celavac....kako god oni prime celevka....sve u svemu dve parade ponosa a ako racunama i paradu iz miticeve rupe bice jos koja
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Major

Vucic je zvao Terzica da mu kaze da on moze jedini da vodi Zvezdu.. kakve veze ima Vucic sa Zvezdom sam je rekao da on samo navija za Zvezdu da nema on nikakav interes veci od toga.. marmuni bre sve..

ЯЭВОЛУТИОН

cestitke fmpu 1 i fmpu 2....eto...sad mogu da igraju sami sa sobom....danilovic pizda postavljen i ucenjen...pekovic zarad biznisa na zlatiboru skoro da nesme ni da pisne...toza se pravi toza....mars svi zi partizana...i povedite i ove igrace koji bez volje i bez zeleje izadjose na teren....mozda im duguju pare...ali nek kazu necu da igram dok me ne platite....a ovo nije igra.....sudija svirao 60 faulova po mecu....pa zvezda bi tako ostala sa tri igraca u rotaciji....

elem nisu bitne sudije , vec neangazovanje igraca.....mogu slobodno da idu na neko drugo mesto...dres ove boje ne zasluzuju.....nije pitanje rezultata, jer zvezdu nisu mogli da dobiju. vec njihovog ulozenog truda i znoja....znanje znamo svi da nemaju preveliko....ali mogu da se bore....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

cestitke fudbalerima iz rupe pored humske....posle deset godina doprinece skoku koeficijenta za Srbiju....voleo bih da ne upadnemo u istu grupu...da kidamo jedni frugima bodove a srbiji koeficijente...mada mislim da ce nam namestiti bas to....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

UFF

hej kosarkasi, juce prodah jedan dupli kontejner kao vikendicu (kompletnih zavrsenih 30kvm sa kupatilom i kuhinjom u sebi) jednom kosarkasu
Ostoja radio na kontejneru i prepoznao ga, ja pitam znate li se, paaa on ne zna Ostoju a ali Ostoja zna njega  :wtf:

posle mi kaze da je Branko Lazic, bem li ga ne pratim kosarku ali ok neki momak

ЯЭВОЛУТИОН

druze....on je cigan i oni po defaultu zive u kontejneru :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Hurricane

...èuj Branko Laziæ, da je bio Kecman pa i da se pohvali¹

verovatno ne zna¹ ni ko je Kecman


evo:

! No longer available


svaki put se naje¾im  [klanjam_se]

UFF

ne znam ko je ni jedan ni drugi
nit me interesuje

ubacio lopticu kroz rupicu, vrlo vazna stvar

Zeljkamp

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Avgust, 2018, 13:42
druze....on je cigan i oni po defaultu zive u kontejneru :)
Smem da se kladim da su Boljevci krajnja destinacija vile, hocu reci, kontejnera... 😂
TwinZ Auto & Moto

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ЯЭВОЛУТИОН

Draginje...tamo sam video dosta cigana.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11