Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

Sinoc sam bio u Pioniru i gledao KK Partizan vs FMP izvorni a danas sam bio u Humskoj 1.







! No longer available


TwinZ Auto & Moto

ЯЭВОЛУТИОН

nece ti se javiti ganferi....i ako se jave reci ce da je tole namestio....ili je dogovor sa arkanom....a sledece godine ce da dovedu 25 igraca....ali prvo nekome moraju da uvale sadasnji kadar....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Ganfer ti tata. A ¹to se tièe va¹ih utakmica, zabole me kita ba¹.

ЯЭВОЛУТИОН

Tata grobar...nije ganfer....niko u familiji nije ....nismo mi takvi da trazimo privilegije i da nas drzava izdrzava...mi svoje zaradimo posteno...
A sto si se ti nasao u prozivci..to za ganfere..niko te pomenuo nije...ni mamu ni tatu....ni porodicu..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

A sad ti poslednji put ka¾em i zavr¹avam i sa tobom i ovom temom: nemoj da jede¹ govana za d¾aba. Stalno poku¹ava¹ da uvredi¹ najstra¹nije ¹to mo¾e¹. I nemoj da se pravi¹ blesav jer zna¹ odlièno o èemu prièam.

Zeljkamp

Ajde, Misko, nemoj da si na kraj srca. Sledeca sezona je vasa. ;D
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo


ЯЭВОЛУТИОН

da bi se neko uvredio moras da ga gadjas istinom....samo istina vredja...lazi ne mogu da vredjaju....ako ti neko kaze da si peder a ti nisi, kako to moze da vredja....e sad ako si se nasao onda je to tvoj problem...istina boli....
pri tome ako bismo o vredjanju...ti si prvi poceo....a ja se tebi izvinjavam za svaku istinu koja te je povredila....da ti bude lakse....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

khm,khm....ni zvezde vam nisu naklonjene....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jowica


Kanarinac

Cekaj bre, zar nije Pucko platio da Zvezda uzme titulu? Kako bre sad groblje prvak? Sta bi?


Major

Citat: Kanarinac poslato 22 Maj, 2017, 01:12
Cekaj bre, zar nije Pucko platio da Zvezda uzme titulu? Kako bre sad groblje prvak? Sta bi?

Izgleda neko dao vise [rofl]

Kengur

Cestitke glodari cestitke :)

Nismo mi na kraj srca da ne cestitamo :)

ЯЭВОЛУТИОН

jel ko onaj vas trener...cic....iz kurtoazije "jer svi znamo kako je partizan osvojio titulu"...u prvom trenutku sam pomislio da i za vas ima nade...eto trener cestitao...kad ono prc....po direktivi tvorzica menja pricu....srecom izvukli ste onu titulu pa imate jos uvek jednu vise....kao da je to bitno.
Zanima me samo koliki je sada dug....negde oko 4 miliona evra duguje zvezda, jer po tvorzicevoj teoriji , kad god prsnete vama se dug smanji geometrijskom progresijom.a videcemo na kraju...
Licno mislim da je onaj Lukic bio bog za tvorzica....bar nije pisao saopstenja svaki cas....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kanarinac poslato 22 Maj, 2017, 01:12
Cekaj bre, zar nije Pucko platio da Zvezda uzme titulu? Kako bre sad groblje prvak? Sta bi?
Pucko platio,, ali kad neko ni dogovoreno ne moze da osvoji....umesto vozdovcu da da neke pare tvorzic stavio u dzep...pa vozdovac zvezdu oducio od fudbala....morate svima da platite....evo vidite kako ide protiv radnickog....platili ste dug za igraca kojeg ste ne znam zasto oteli i odmah cetri gola.....inace ni jedan ne umete da date a da nije iz penala ili iz auta,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Major

E kad bi makar i Partizan nesto uradio u toj ligi sampiona ja bih iz sve srca navijao za njega.. ovako i jedni i drugi dzabe trose pare na putovanja hotele i pripreme kad nista ne urade :D

Zeljkamp

Za nase uslove je uspeh da se klub sa nasih prostora plasira u grupnu fazu LE ili, jos bolje, LS. Tuzno je to ali tako je, kako je.
TwinZ Auto & Moto

Major