Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

aæimo


Zeljkamp

Misko rasomonise po facebooku i skida fotosopirane fotografije mojih isfrustriranih i iskompleksiranih drugova i navijaca czfmpdivazeleznik. Pogodila ih je moja objava da je FIFA rekla da se titule prvaka sveta racunaju samo od 2000. godine i da ona zvezdina titula iz Barija nije titula svetskog prvaka, kako su je oni svojatali.

Ali, nije meni do toga. Mene je zbunila ova informacija koja se samo nadovezala na gore pomenuto :

" ... Ovaj modus operandi nije stran kom¹ijama. Na slièan naèin su poku¹ali da promovi¹u Dragana D¾ajiæa za najboljeg fudbalera Jugoslavije. O ovome svedoèi u svojoj kultnoj knjizi “Samo Bogovi mogu obeæati” esejista, dramaturg i kni¾evnik Bo¾o Koprivica. Prema reèima èika Bo¾a, dnevni list “Politika” je pravio anketu u kojoj su èitaoci birali najboljeg fudbalera Jugoslavije. Ne treba napominjati koliko su ovakvi izbori diskutabilni i relativni. Da stvar bude gora, potrudila se Crvena Zvezda koja je otkupila kompletan tira¾ lista “Politika”. Zatim su popunili kupone i proglasili D¾ajiæa najboljim fudbalerom Jugoslavije."

Nismo isti !

TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Je l' da izbacim fotke i tog nazovi struènjaka sa va¹e strane Pionira, ¹to je navijao za Bajern '91-e? Zna¹ i sam kako funkcioni¹e fejs, izbacuje ti sva¹ta pa pone¹to bude i zanimljivo. ;) A najzanimljivija je glupost oko "otkupa" kompletnog tira¾a Politike od strane Zvezde! Da li veruje¹ u Deda Mraza?!

ЯЭВОЛУТИОН

Ne Deda Mraz je coca colina izmisljotina, ali vera u Boga automatski znaci znaci i priznavanja postojanja Djavola kao suprotnosti....tako da Djavolja je to rabota...zna on sa kim ima posla..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Struènjak, jesi li se sinoæ bar malko ponadao?! ;D ©ta ceni¹ za nedelju?

ЯЭВОЛУТИОН

Pa bili ste blizu da puknete....mislim da mozemo da vas dobijemo....ali vas mora da ne ide a nas da krene....sto je malo verovatno....Ali ...nada umire poslednja...nek pobedi bolji...samo nemojte da odlazite sa parketa kad budemo napusavali krimosa i premijera i nek vas krimos kaze sudijama da sude posteno i da ne sude po zvezdinom kriterijumu....vi vezbate deljenje batina vec cetri godine....nek budu slobodna u egalu i imamo sansu....
Nadam se da genral policije nece uvoditi navijace kk reciklaza u salu bez ulaznica jer to dodatno podize tenzije....
Mi
-necemo bacati papke na parket
-necemo bacati kese sa mokracom
-necemo tresti koseve

Eto sve sanse za posenu utakmicu su se stekle....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 31 Januar, 2017, 09:51
Pa bili ste blizu da puknete..
[rofl] [rofl]  [rofl]

Ja bih stavio ovako.
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 31 Januar, 2017, 09:51
mislim da mozemo da vas dobijemo..sto je malo verovatno...ali vas mora MNOOOGO da ne ide a nas da krene..
I to da nas ne ide gore nego sinoæ, ¹to je (mora¹ priznati) skoro domen teorije u dve utakmice za redom.

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 31 Januar, 2017, 09:51
nek vas krimos kaze sudijama da sude posteno i da ne sude po zvezdinom kriterijumu....vi vezbate deljenje batina vec cetri godine....nek budu slobodna u egalu i imamo sansu....
Ako me ubedi¹ da nam toleri¹u "batine" i protiv najboljih i da se niko ne ¾ali osim vas, onda æu ti poverovati. A slobodna bacanja moraju da se zaslu¾e, video si kako Je¹e nisu uspele ni do jednog da doðu.
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 31 Januar, 2017, 09:51
Nadam se da genral policije nece uvoditi navijace kk reciklaza u salu bez ulaznica jer to dodatno podize tenzije....
Ne znam kada i ko je uvodio navijaèe bez ulaznica na derbi.

Che


mi¹ko_kolo


ЯЭВОЛУТИОН

kad se izvuce isz konteksta sve moze da prodje kod slepaca...jel ima neki faul da niste dobili....nema...sta nije jasno...vama sudije tolerisu sve ....kalinic se odgurnuo od pavlovica i napusio ga....ovaj drugi gangur mu se unosi u lice i provocira....Pavlovic ima kraci fitilj...
Bircevic je protiv fmp 2 kaznjen jer je rekao pomocnom treneru vaseg tima "sto si takva picka"...ove godine je partizan dobio bar cetri tehnicke za unosenje u lice od vasih sudija....vama se sve tolerise....doduse vasa liga vasa pravila...morali ste i bartolominu da potplatite od para svih nas da dobijete sudjenje...nakon potpisivanja ugovora o organizaciji final foura vama ni nesude faulove....vi igrate na ivici faula,,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Kanarinac

Au bre Aljo ovo su vec izjave coveka koji ne zeli da vidi. Kalinic koji je generalno flegma, provocira kao ovog smrada pavlovica. Gledao sam tu utakmicu, karala ih je Zvezda kao budale, a oni izgleda tek poceli da se navikavaju da budu jebani.

Lik se ponasao kao da je dosao da pika basket ispred zgrade, debilcina

ЯЭВОЛУТИОН

jeste i simonovic je cool ( onaj sto krade pehare ne onaj matori)...uvek su igraci kk reciklaza cool....a ja ne vidim...
Pavlovic je naucio u NBA da ne dozvoljava takve stvari....jer krenu svi da te tovare....ali tamo sudije dele pace i za provokaciju...pa otprilike svi znaju na cemu su....da kalina ga je gurnuo....drugi ili treci put na utakmici....a sudije nisu svirale...i ovaj gmaz mu se uneo u lice jer je znao da ovaj nie bazdaren....
Kad je mali ker u svom dvoristu on je najaci jer ima gazdu iza sebe...tako i vi dok imate drzavu iza sebe , mnogo ste jaki....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo


Kanarinac

Jbt ceo svet se urotio protiv glodara, svi su im krivi


mi¹ko_kolo

Struènjak, znam da si gledao, kakva je bila utakmica? Ja radio do malopre, nisam stigao.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Mo¾da si i u pravu, samo ne znam ¹ta predstavlja ova tabela?




[srednjiprst]


Kengur

Fotosop.

Evo i sad ako izgube kukace na sudjenje... a zaboravice ova dva joviceva faula...