Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 27 Januar, 2017, 10:16
Najbitnije je da si ti samodovoljan i samozadovoljan. A ¹to to nema dodirnih taèaka sa realno¹æu - nije bitno. Bitno je da si ti sam sebi kralj. Èek', èek', pa to me podseti na nekoga.




! No longer available
ko ovde ne zna za koga navija....a poredjenje sa pickoustim smatram za uvredu pa cu vratiti istom merom.....i ti mene podsecas na nekoga...cek , cek

http://www.blic.rs/vesti/hronika/optuznica-protiv-nebojse-covica-dostavljena-specijalnom-sudu/ljjjk93

ili ipak

http://www.blic.rs/vesti/hronika/zvezdan-terzic-se-predao-policiji/4bkj17m

ili

http://www.blic.rs/vesti/hronika/dragan-dzajic-uhapsen-zbog-transfera-drulica/hwmkfn2

bando lopovska
zakon vazi samo kad i kako vama odgovara..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Budi originalniji, ne kradi tuðe fore. A ako je veæ sve to  istina, ¹to niko ne osudi bar D¾aju?! Da ne pominjem ovu dvojicu.

ЯЭВОЛУТИОН

on je aboliran a ne nevin...druga dvojca sluze pickousom premijeru za njegoce planove....Ne kazem da su ovi koji vode moj klub cvecke ali ih ne dizem u nebesa....mislim da i oni treba na robiju da idu, ali i oni sluze istog gospodara pickoustog.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

O èemu ti prièa¹?! Dok ste vi uzimali titule u nizu bilo je sve u redu?! Tada niko od glodara nije ni¹ta muljao, sve je bilo èisto kao suza, sve je dobijano u "fer i po¹tenoj borbi"?! Daj, molim te... Sada, kada su uloge obrnute, ni¹ta nije u redu, samo mi muljamo, name¹tamo sve... Da ne zvuèite kao Kalimero? Niko nikoga ne di¾e u nebesa, ja najmanje. Èoviæ je neko, ko je stao na put glodarskom lobiju. Situacija se obrnula i molim lepo! Nekada æete (mo¾da ;D ) opet vi da doðete na red i tako u krug. Dotle, ja u¾ivam kako deljemo sada¹nje i biv¹e ¹ampione Evrope.

ЯЭВОЛУТИОН

Ne .....pravis e blesav...
Jel Lukic vodio zvezdu i za gomilu para napravio nista a onda vam neko drugi bio kriv....kakva je pomoc drzave bila partizanu....ko je dovodio sponzore....jel Zmago pravio evropsku zvezdu i Pesic...i sabili su gomilu para...ko je tada davao sponzore partizanu uzimajuci ih zvezdi....
Sad ti pricas o poetskoj pravdi....Vas vade iz govana mnogo puta, ali i to vam nije bilo dosta vec su morali da ukinu Partizanu sponzore....iz kog razloga....sto predstavljate reciklazne manjine...pozitivna diskriminacija....
Nas su nasi  gurnuli u dubiozu kad su nastavili da rade kao da imaju sponzore a videlo se da ih drzava prebacuje u rupu....jer rupa je bez dna....Fer i postena borba ne postoji....kao ni demokratija...kao ni posteno sudjenje....
Ako ti odgovara onda j eposteno ako ne onda nije...zakon je dobar ako mi ide u prilog a ako ne ide necu da ga postujem...
Partizan je imao dminaciju samo zato sto ste vi gurali pogresne igrace a odbacivali dobre, a dosta smo ih i uzeli i iskoriatili....klub koji odbaci Djordjevica (ciganin) i Tomasevica (ciganin) kao netalentovane treba da se ugasi,,,,
Partizan je napravio najveci uspeh kada je drzava bila u rasulu i igralo se za slavu....posle toga su svi talentovani zeleli u partizan...da nismo izgubili onim sutem u poslednjoj sekundi od nolana smitha, tekso bi ste vi ista uradili...vec su se ostrvili lesinari na ranjenog lava....ali polako...vi jos niste nista uradili....mi smo takve ekipe koje us do eliminacione faze dolazili dominantno vracali vise puta u fabricko podesavanje....tempiranje forme je jako bitno...
Stvarno mi je drago da KKfmp koji se zove Czvezda pobedjuje velikane...dobro je za rejtig srpske kosarke....ali za sada imate srece sa povredama graca i sa formom...Videcemo kad krene klanica i eliminacije....zelim vam stvarno da uzmete Evroligu i da mi se skinete vise sa kurca....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

petar357


Au, kako navijanje moze od ljudi da napravi budale....

ЯЭВОЛУТИОН

Budale komentarisu stvari koje ne razumeju....kad ja pricam o motorima moja zena kaze da opet pricam o glupostima...ja njenu pricu ne slusam pa ni ne komentarisem...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Januar, 2017, 20:44
Fer i postena borba ne postoji....kao ni demokratija...kao ni posteno sudjenje....
Ako ti odgovara onda j eposteno ako ne onda nije...zakon je dobar ako mi ide u prilog a ako ne ide necu da ga postujem...


Partizan je imao dminaciju samo zato sto ste vi gurali pogresne igrace a odbacivali dobre, a dosta smo ih i uzeli i iskoriatili....klub koji odbaci Djordjevica (ciganin) i Tomasevica (ciganin) kao netalentovane treba da se ugasi,,,,

Sam si rekao su¹tinu. Dok je vama odgovaralo - bilo je dobro. Sa va¹e taèke gledi¹ta. Sada je suprotno i nama je dobro. U èemu je problem?!
Za Ðorðeviæa i sam zna¹ da je oti¹ao iz Zvezde jer neko tamo nije podnosio Batu i oti¹ao je jo¹ kao dete. Toma¹eviæa ste oteli, kao i Vidaèiæa, Vujaniæa, ©ilobada, Luku Bogdanoviæa, Robertsa jer vam se tako moglo. Zato nemoj nam prodavati muda za bubrege jer ste sve to i vi radili ili biste radili ali vam se nije pru¾ila prilika.

ЯЭВОЛУТИОН

nismo isti

copyriht by zeljkamp

jedno brdo dva univerzuma
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Tako je! Vi ste "avangarda" i ne dao Bog da smo isti!
! No longer available
Za sluèaj da ne zna¹ tekst, mada sam ubeðen da zna¹. ©ta vi¹e, ne bi me èudilo da si i ti jedan od kreatora.
ПИЧКО МИЛАНЕ, ЈЕБЕМО ТИ СВЕ, СВЕ ТВОЈЕ ДРУГОВЕ С' ТРИБИНЕ СЕВЕРНЕ, ПИЧКЕ ЦИГАНСКЕ! ЈЕБЕМ ТИ ЖЕНУ ЗНАЈ, АЛИ ТО НИЈЕ КРАЈ, ЋАЛЕТА АЛКОСА И ЋЕРКУ КОПИЛЕ ШТО НЕ ЗНА ЧИЈА ЈЕ!


ЯЭВОЛУТИОН

Ne podrzavam vredjanje sa tribina ucesnika utakmice....osim u slucaju Nebojse Covica....njemu i seme treba jebati...i psa i zlatnu ribicu....
A vi ste imali gore tekstove...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Znaèi - nema! To se zove: insinuacije, la¾no optu¾ivanje, imputiranje.
prim. aut. imputirati • glagol Uraèunati, uraèunavati, pripisivati (u krivicu), nabediti, nabeðivati, kriviti, okrivljavati, podmetati, podmetnuti. (lat.)
Za to ste najsposobniji.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 28 Januar, 2017, 13:53
Znaèi - nema! To se zove: insinuacije, la¾no optu¾ivanje, imputiranje.
prim. aut. imputirati • glagol Uraèunati, uraèunavati, pripisivati (u krivicu), nabediti, nabeðivati, kriviti, okrivljavati, podmetati, podmetnuti. (lat.)
Za to ste najsposobniji.
kao sto rekoh ispod mog nivoa se ne spustam....navucete coveka na vas teren i onda ga dobijete...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo


Glava Dole

Kad vidim kako se cak i nasi(dakle braca po tockovima) svadjaju zbog jbnog fudbala neizmerno mi je drago to sto me sportovi, navijanja i te picke materine apsolutno ne zanimaju :)
Samo vi nastavite  [watching]

mi¹ko_kolo


Che

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Januar, 2017, 15:54
navucete coveka na vas teren i onda ga dobijete...

I na domacem i na starnom terenu i tako vec 7 puta za redom.  [yahoo]

De, der pogledaj sta je "pobeda u gostima" posto Dervis prepodobni to ne poznaje  [srednjiprst]

mi¹ko_kolo