Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

aæimo

Zelja je najavio stelt mod sledecih nekoliko meseci.

Nemoj sad da koristis situaciju.

E da, pozdravljam uspeh.

mi¹ko_kolo


aæimo

Nije zbog zvezde. Lazicev metod.

mi¹ko_kolo

  [wtf] [neampojma] Nisam ba¹ razumeo, al' dobro.

ЯЭВОЛУТИОН

Razbili ih prvom poluvremenu,,,,ostatak je otaljavanje.....cestitke....vidimo se na derbiju....ovaj prvi smo mi dobili , nadam se da posle drugog necemo dobiti kaznu od 100000 evra jer smo prozivali premijera, kriminalca i njegovu zenu....i da nam nece kazniti par igrace zbog izrecene nade da neko nema bas takav karakter....kakav ima...
Razmisljam da dete ne vodim na derbi...uveste general policije manju kolicinu navijaca fmp-a koji sebe nazivaju gejlijama....a i da mogu daa se opustim ...

ale ale , ale ale , covicu picko jebemo ti sve.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Hvala na èestitkama. Da li misli¹ da je i ova pobeda sluèajna?
A ¹to se tièe utakmice protiv vas, nada¹ li se èemu osim èasnog poraza?

clutch&brake

ma usralo vas  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

salim se... uzivao sam gledajuci iako jako mrzim covica... sazreli ste... drzim vam fige i nadam se da necete da zaserete
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Za sada je kriterijum sudjenja takav kakav je....ako ga promene imacete pet igraca sa po cetri licne u prvoj cetvrtini.....sjajno se bore svi i ide ih sut....gledao sam prvo poluvreme i izbrojao sam jovicu deset faulova....sviran jedan ili dva....simonovicu sedam, sviran jedan ili dva....faul je onda kad sudija svira...trenutno dozvoljvaju ostru odbranu, a vi ste to vezbali zadnih cetri godine u aba ligi....videcemo kako ce to da izgleda u kasnijoj fazi...zelim da zvezda osvoji evroligu, mozda se coki zadovolji pa dobijemo i mi nekog sponzora...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo


ЯЭВОЛУТИОН

nas generalni vama daje vise a vama nije generalni.....nasi sponzori pizzerija, neka kladionica i spedicija.....ako izuzmemo generalnog...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljkamp

Zelja je bio opravdano sprecen da gleda utakmicu protiv maticnog FMP-a i da bude aktivan na internetu. Sto se kopije FMP-a tice, njih gledam samo kada igraju protiv Partizana i zelim im da sezonu zavrse sto ranije. Eto.
TwinZ Auto & Moto

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Zeljkamp poslato 26 Januar, 2017, 11:09
Zelja je bio opravdano sprecen da gleda utakmicu protiv maticnog FMP-a i da bude aktivan na internetu. Sto se kopije FMP-a tice, njih gledam samo kada igraju protiv Partizana i zelim im da sezonu zavrse sto ranije. Eto.
pa onda da te upoznam sa novom pesmom....spontano nastalom ...krenulo je onako diskretno...pa polako je prihvatila cela hala...

ale ale
ale ale
Covicu picko
jebemo ti sve!
(ponavljati sve dok njihovi igraci ne napuste teren)

p.s.
imam neki snmak ali ne smem da pokazujem da ih ne pohapse ...

molim te da ne propustas casove vise....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Kakve vas dvojica gluposti lupate pa to je nerealno :) Pogotovo freza majstor kad moram tako da kazem starijem coveku :)

Koliko vas boli sto realno smo dobili sve najjace klubove evrope da bi svoja muda pojeli :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kengur poslato 26 Januar, 2017, 20:15
Kakve vas dvojica gluposti lupate pa to je nerealno :) Pogotovo freza majstor kad moram tako da kazem starijem coveku :)

Koliko vas boli sto realno smo dobili sve najjace klubove evrope da bi svoja muda pojeli :)
niko ne spori pobede drzavnog projekta fmpkkczezda poreklom iz zeleznika sa privremenom adresom mali kalemegdan....ali to nije kkczvezda...to je fmp koji se samo tako zove....ne moze se ugovorom resiti pitanje sportskih rezultata....ne moze zvezda koja tri godine nije odigrala nijednu utakmicu igrati nijedno takmicenje u saveznom rangu, a kamoli aba ligu ili evroligu....osim ako im politika to ne omoguci....zapravo ne politika vec manipulatori iz politickih struktura....pa se Partizanu oduzmu sponzori, kkfmpczvezda daju sponzori, jednima se oprosti dug i pritiskom na poverioce obrise najveci iznos dugova a partizanu nista od toga , a onda na kraju na nesportski nacin se izvrsi rotacija, ako je uopste izvrsena a ja mislim da nije.....vreme ce pokazati.....ali vi ne navijate za vas kk c zvezda vec za neki drugi instant mutant klub.....da ste se fuzionisali sa FMP-om bilo bi postenije....bar bi znali na cemu smo....Coki vlasnik vasih dusa i kraj...
Meni je drago sto nabedjene kosarkaske sile poput izraela i turaka pucaju od beogradskog tima....sto pokazuje da para igra veliku ulogu....jer vas je budzet veci nego sto Covic prikazuje....svi znaju da placa igrace ispod ruke , na crno i niko to ne sankcionise....ali pasce i ciganin sa vlasti...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Jebo te, zar si i dalje ubeðen da æe milion puta ponovljena la¾ postati istina?! Na pro¹loj strani sam te lepo pitao èime to potkrepljuje¹ i ti nisi imao smislen odgovor osim svojih ¹pekulacija. To ponavlja¹ i sada. A mi u meðuvremenu dobijamo sedmu utakmicu u nizu i osiguravamo se na P E T O M mestu!!! [srednjiprst] [srednjiprst]

Ostoja

Uh, dobro je, pomislih da si zakasnio.... Ovo je za Mi¹ka, naravno... [clapp] [clapp] [thumb_up] [thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mi¹ko_kolo

Sva¹ta! Mi¹ko nikada ne kasni! ;D

Zeljkamp

Citat: mi¹ko_kolo poslato 26 Januar, 2017, 22:23
Jebo te, zar si i dalje ubeðen da æe milion puta ponovljena la¾ postati istina?! Na pro¹loj strani sam te lepo pitao èime to potkrepljuje¹ i ti nisi imao smislen odgovor osim svojih ¹pekulacija.
Imas li objasnjenje za ove reci vase legende i spasitelja ?

! No longer available
TwinZ Auto & Moto

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 26 Januar, 2017, 22:23
Jebo te, zar si i dalje ubeðen da æe milion puta ponovljena la¾ postati istina?! Na pro¹loj strani sam te lepo pitao èime to potkrepljuje¹ i ti nisi imao smislen odgovor osim svojih ¹pekulacija. To ponavlja¹ i sada. A mi u meðuvremenu dobijamo sedmu utakmicu u nizu i osiguravamo se na P E T O M mestu!!! [srednjiprst] [srednjiprst]

-je jebem
-ali to je taraba
-ne to je picka
-samo pise picka na tarabi
-zar ne vidis da ima rupu
-da na tarabi je rupa i pis picka
-imas li ti neke argumente za to sto pricas
-zdrav razum
-non stop ponavljas da je to taraba
-pa jeste
-lupas gluposti, ja sam jebac
-ali zemljace, na tarabi samo pise picka i ima rupu
-ja jebem
-a sta ja uopste pricam nekome ko gura kitu u rupu u dasci i njemu lepo...dzabe razum kad se sva krv slila u kurac.


p.s.
neki put sam sebe odusevim koliko sam kreativan u pisanju :)
izvinjavam se clanu Tarabi jer se ovo ne odnosi na njega ni u kom smislu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Najbitnije je da si ti samodovoljan i samozadovoljan. A ¹to to nema dodirnih taèaka sa realno¹æu - nije bitno. Bitno je da si ti sam sebi kralj. Èek', èek', pa to me podseti na nekoga.




! No longer available