Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Brose, Galata, Uniks izgubljena za poen posle tri ipo èetvrtine na¹eg voðstva... Biæe jo¹ koja pobeda sigurno. Od Daru¹afUke izgubili za tri poena a mogli smo da dobijemo. Neki su predviðali sigurno dno, a ono - prtz! Mi na pola lige na mestu koje vodi u plej of! 

Zeljkamp

Revolution, jel ih stvarno gledas ? Ja ih gledam samo kada igraju protiv nas.
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Gledao si, bre, i ti! ©to lo¾i¹-la¾e¹ èoveka?! [rofl] A mo¾da si u jednom trenutku odustao, kad je potonula i zadnja nada o preokretu. :P

ЯЭВОЛУТИОН

Gledam i nba...gledao sam i mornar cibona....gledam kosarku....a ne cigane konzervirane....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Hoæe¹ reæi, gleda¹ èasove ko¹arke. Glavni predavaè Dr DR!

ЯЭВОЛУТИОН

pa...gledao sam i bolje....nema pick end rola, nema neke kreativne ige....ali jebi ga takve su svetske tendencije....tuca po celom terenu pa ko se kako adaptira....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Kao da je sve u tom famoznom pik end rolu. Ukrali smo zilion ¾ivih lopti i iz toga kol'ko 'oæe¹ kontri, a on tamo kenja "pik end rol, pik end rol"! Bre, svede¹ najbolji napad u Evropi na 67 poena! A oni u proseku daju 90!!! :o Mi smo iskoristili svoje najbolje da bismo spreèili njihovo. Legalno i leggitimno.


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 30 Decembar, 2016, 22:30
Struènjak, evo i tvoj omiljeni zvezda¹ rekao ne¹to lepo.
http://www.sportske.net/vest/kosarka/moka-slavnic-na-najlepsi-nacin-opisao-evropsku-zvezdu-286495.html
Moka se poceo gubiti...u pitanju je super-hik a ne robin hud....uzima od siromasnih srba i daje bogatim strancima....sve se pakuje da sledece godine fmpzvezda igra final four kod kuce.....ovo je priprema....kao i one pare sto dadose bartu da im dodeli organizaciu....ili mozda  nisam u pravu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Stvarno se ponekad pitam kako to da nisi uspeo svo to "znanje" da nekako iskoristi¹ u pametnije svrhe, a ne samo u puko praznoreèje?!

mi¹ko_kolo

I?! [rofl] Jo¹ jedan ¹ampion Evrope u nizu! Najbitnije je da smo dobili sa veæom razlikom nego ¹to smo izgubili. Kako si ti to pre¾iveo, po¹to Zelja "ne gleda". [rofl]

Ostoja

Mi¹ko, to si ne¹to gledao na nekom pokvarenom TV-u, o èemu ti to prièa¹, na mom TV-u to nije bilo.... [rofl] [rofl] [nono]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...


Kengur

Cek bre naucili da pobede i u gostima...cccc

mi¹ko_kolo

Ma to tek treæa u gostima! Idi, molim te!

mi¹ko_kolo

Struènjak, kako si pre¾iveo ovo?! Obradoviæa umalo infarkt da strefi. Vidi se da je bio Dervi¹ov uèenik, namerno dobije tehnièku a onda skaèe sudijama po kièmi i u sledeæa dva Zvezdina napada na¹im igraèima se sviraju nepostojeæe liène. Ali, ne vredi! Jebemo redom!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Cestitke konzerviranim ciganima na zasluzenoj pobedi protiv turaka....imali su vas ali nerezonski sut Kalinica a zatim pokusaj polagaja ne drugi obruc umesto zakucavanja, naravno i kos djenke je prevag uo na vas tas....cela utakmica izjednacena....
Za sudije ne kenjajte jer ste imali fer i posteno sudjenje...cak malo i navlacili za vas...ali to nije uticalo na rezultat...
Ako ove godine ne prodjete u final four, nikada necete....gomila timova u losoj formi a vama ide...poceli ste da dobijate i tekme koje treba da izgubite...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo


ЯЭВОЛУТИОН

jok...splet okolnosti....i dalje je to divlja kosarka....mora da vas ide sut za 3 da bi pobedili...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

O èemu ti, prijatelju, prièa¹?! Kakav ¹ut za tri poena?! Sinoæ ¹utirali 13-5 za tri, oni 27-11 ali zato 11 skokova u napadu naspram njihova 4 skoka. Koliko je to drugih napada? Naravno i slobodna bacanja. Odavno mi ne igramo utakmice na trojku.