Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

Ne ne taman posla posla... nisam to ispratio, jesam recimo da je fesh bas odrao zvezdine klince...

Nego niko da pohvali kamo smo spakovali u dzep makabi? Jek to coki opet platio sudine i...?:

ЯЭВОЛУТИОН

makabi gubi vec zadnjih pet ili sest utakmica.....nista im ne ide....a i sudije su dozvolile tucu...a tu ste eksperti....nijedno slobodno bacanje.....
Coki ide niz vodu a od sledece godine vas preuzima premijerov bata .....sa sve winwin sponzorima....i onda cete da navijate za SNS....ali vama to ne smeta....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Blago nama kako ti sve zna¹! Iz tvog komentara se vidi da pomno prati¹ na¹e utakmice u Evroligi. Ili ne prati¹?! [srednjiprst] A ovo je zapisano u istoriji iste, da ¹estostruki prvak Evrope ne izvede NI JEDNO slobodno bacanje na utakmici! Zauvek! A Æokija si ti pu¹tao niz vodu bar jedno pet puta u proteklih 5-6 godina, a on jo¹ uvek doktorski jebe glodare a jebaæe vas i sad, kad je Daniloviæ postao preCednik KSS.

Kengur

Pa kad vama nije smetalo da navijate sa dsssps sto bi nama :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 18 Decembar, 2016, 21:39
Blago nama kako ti sve zna¹! Iz tvog komentara se vidi da pomno prati¹ na¹e utakmice u Evroligi. Ili ne prati¹?! [srednjiprst] A ovo je zapisano u istoriji iste, da ¹estostruki prvak Evrope ne izvede NI JEDNO slobodno bacanje na utakmici! Zauvek! A Æokija si ti pu¹tao niz vodu bar jedno pet puta u proteklih 5-6 godina, a on jo¹ uvek doktorski jebe glodare a jebaæe vas i sad, kad je Daniloviæ postao preCednik KSS.
tema je iz 2013...tako da lupas ko prozor na promaji.... Coki ce na robiju a braca Vucic ce da imaju privatni tim....mozda vas andrea i privatizuje....i onako u ovoj drzavi rade samo njih dvojca....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kengur poslato 18 Decembar, 2016, 21:58
Pa kad vama nije smetalo da navijate sa dsssps sto bi nama :)
Jel to ovaj dssps

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2002&mm=09&dd=26&nav_id=71265

tada sta bili zakinuti za pare....kako ste se onda zaduzili....a sns vas razduzio....jajare....kad mi je vas bivsi igrac ispricao kako je bio ucenjen od strane vlasti da otpise dugove da mu ne bi srusili nelegalno podignut objekat..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Dobro ti znas na kojo dssps ja mislim...
Samo da te potam jednu stvar, ko cuva dacica?
Ko je palio baklje kad je sps usao u vladu sa nekim xx procentom?

Kengur

Godinama ste imali svu podrsku vlasti i citali ste kao sisice... nazalost to je u ovoj zemlji tako, e sad kad je doslo vreme da zvezda malo pokupi kajmaka odmah kmecite...

ЯЭВОЛУТИОН

jesi ti glup ili gluv ili slabo vidis....zvezda je imala vecu pomoc drzave nego partizan.....oduvek...a poslednjih par godina je partizanu ukinuta pomoc ili je minimalna.....u vreme projekta evropska zvezda imali ste veci budzet od partizana....i jedini nacin da Partizan oslabite je zavrtanje slavine i prebacivanje novca zvezdi....pa ni to nije bilo dovoljno nego su vam oprostili milionske dugove kroz uppr i postavili kriminalca na celo....cak su vam i ime uzeli i neki fmp nazvali zvezdom.....pa je onda fmp koji se zove zvezda volsebno ugasen...navodno...a zvezda koja je morala da krene sa takmicenjem iz regionalane lige je krenula nicim izazvano da igra evroligu i aba ligu....ali vi ste zaslepljeni i ne prihvatate cinjenice...
Pusti ti navijacke grupe koje su placene da pale baklje, i biju one koji zvizde kad ej mutavi ubijen.....nego ko je zvizdao kad su ubili zvezdine vodje...takodje kriminalce.....svi ste trazili pravdu za urosa koji je gurao baklju u usta policajcu....
Ja navijam za partizan iz samo jednog razloga....ciganija je oblik ponasanja a ne opredeljenje i nacionalnost....i medju navijacima Partizana ima cigana.....ali medju ciganima su svi cigani...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Nisma preterano pametan ali se tesim kad vidim da vi verujete da se dugovi brisu gumicom...
Daleko od toga da nema pomoci drzave, ali dzabe hranite ego da su vam zavrnute slavine. Cak sta vise bilo par pita i javno ko je koliko dobio, cak i dokumentovano...
A to sto se pokrali previse pa sad grcate jer nema vise je totalno druga stvar...

Da se digovi brisu gumicom bili bi obrisani u fk cz.
Jer toliko se glodari pametni da znate kololo je fudbal profitabilniji od kosarke... znaci sedi 1, i ti i zeljkamp :)
Znam da vam je tesko da nam priznate uspeh ali boze moj
Ionako vas samo malo drkam jer ste paljevine, u sustini me boli patka :)

Kao sto sam rekao, sto se mene tice pratim SRPSKU klsarku, a ostalo mi cvile jaja :)

Ps, ajde Zeljo tih si :D

ЯЭВОЛУТИОН

kk cz je dugovao igracima i trenerima i drzavi....nesto je duovao i privrednicima koji su im pozajmili pare....sta je dokumentovano....kome je koliko duovano a koliko isplaceno nema nigde...mom drugaru, ivsem zvezdasu su dugovali 500000 evra....nisu mu vratili nista ali mu je dozvoljeno da radi u Srbiji bez svakodnevnih poseta inspekcija....uvek mogu da ti zatvore firmu iz formalnih razloga....ovog puta su mu menicom blokirali racun a drzava mu je dugovala u tom momentu 20 puta vecu cifru....inspekcija je boravila u firmi, dok nije otpisao dugove a onda mu je ministarsvo isplatilo dugovanje te mu je i racun odblokiran....gle cuda par meseci ranije je Coki napustio bas to ministarstvo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Èitam ¹ta pi¹e¹ i dolazim do zakljuèka da si ti izuzetno informisan, za nekoga ko ne radi za Slu¾bu. A onda se zapitam...

DebeliZmaj

da li je ovo tema za motoforum...
miiislim stvarno :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 20 Decembar, 2016, 23:27
Èitam ¹ta pi¹e¹ i dolazim do zakljuèka da si ti izuzetno informisan, za nekoga ko ne radi za Slu¾bu. A onda se zapitam...
biti mehanicar za motorcikle ukljucuje bavljenje psihijatrijom....onda covek sedne i otvoru dusu...pogotovu drugari koje retko vidjas....a povremeno idem na utakmice...znas ono kad stojis ispod kosa i napusavas sudije urlas na protivnice igrace sa sve ludackim pogledom....i tamo se skupe kojekakve informacije na poluvremenu....
ne radim za sluzbu....cak ni ne slikam za njih....cime se ti ono bavis....umetnickom spijunazom....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Ne, ja samo provodim vreme sa lepim ¾enama. ;)  A te prièe o "otvaranju du¹e" ostavi nekom drugom. Ili je ovo ¹to ja ka¾em ili ima¹ mnoooogo bujnu ma¹tu. Za Zelju znam da ide na utakmice, a ti si verovatno, na poslednjoj bio krajem pro¹log veka.

ЯЭВОЛУТИОН

vodim dete....da ne zastrani u ganfere....bolje spreciti nego leciti...ako se bolest zvana ciganija moze izleciti uopste....nego kakav je to incestoidni mec bio u Atini....brat sestri ili brat bratu.....sad jos da vas naguzi Real i onda ce bankomat da se otvori za nekog centra....ove godine se ne rasipate ko prosle...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Moj drugar da bi otisao iz kk glodari je morao da "oprosti" glodarima 70 i kusur hiljada eura... Pomocni trener da oprosti 18plata... i sta cemo sad? A u kk dugujete 15milki... nego vas ne voli vlast pa niko ne proca o tome...
I sta cemo sad?:)

mi¹ko_kolo

Jebi ga, mi smo braæa pre i posle utakmice. Kad igramo jedni protiv drugih, ne igramo kome treba nego se igra da se pobedi - pa ko bolji. Samo vi protiv Obradoviæa igrate da vam pokloni pobedu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 21 Decembar, 2016, 20:41
Jebi ga, mi smo braæa pre i posle utakmice. Kad igramo jedni protiv drugih, ne igramo kome treba nego se igra da se pobedi - pa ko bolji. Samo vi protiv Obradoviæa igrate da vam pokloni pobedu.

ko vama Kari Pesic.....nismo mi cigani mi se ne brukamo...

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kengur poslato 21 Decembar, 2016, 19:18
Moj drugar da bi otisao iz kk glodari je morao da "oprosti" glodarima 70 i kusur hiljada eura... Pomocni trener da oprosti 18plata... i sta cemo sad? A u kk dugujete 15milki... nego vas ne voli vlast pa niko ne proca o tome...
I sta cemo sad?:)

@ gde  je isao i zasto je morao da oprosti....vazeci ugovor a oni ide u drugo jato...predpostavljam koje.......oko je iz drzave intervenisao za to.....taj moj drugar i dalje ima obavezu da kupi za svaku utakmicu evrolige koju igrate po 50 karata za huligane gejlije gangure ....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11