Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Jesam li ti ja pokazao slike "ciglica"? Gde su va¹e? Makar bile i simboliène.



ЯЭВОЛУТИОН

od toga ste mogli kurac da napravite.....da vas je milion dalo po 20 dinara ...a nije...to je 20 miliona dinara.....za te pare niste mogli ni bagerima rupu da iskopate.....

elem...insajderska informacija....Simonovic tuzio kkfmpczdiva za pehar....em mu ostali duzni za mesing, em koji ga je kurac krao kad ga je sad Coki uzeo....a cuo je da ne ide u reciklazu vec mora da se vrati.....uzaludan trud.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Koliko god. ©ta ste vi i va¹i dali? Jesi i ti potomak pripadnika ©este lièke? Navikli da otimate po Dedinju i Senjaku.

ЯЭВОЛУТИОН

Deda bio u 6 Lickoj od 1941...ima baba i spomenicu.. ali ga ubili na kraju rata ti sto su posle krali po dedinju i senjaku....eno ih njihovi potomci na celu i mog i tvog voljenog kluba....ja ti toplo preporucujem da trazis da ti vrate pare koje ste dali za te ciglice na vreme....kad budu prodavali miticevu rupu to nece da se racuna.....

vidim i Jaka ode...sad su nam bar igraci bezbedni...za sada. A sa kojim timom vi mislite u jevroligu....para nemate , nece niko da za vas dodje da igra da bi napravio ime (kao sto dolaze u Partizan)....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Ni¹ta se ti ne sekiraj s kojim timom æemo mi. Razmi¹ljaj s kojim timom æete vi ostati u jadranskoj ligi, da ne ispadnete i iz nje. ;)

ЯЭВОЛУТИОН

ma jadranska je laca...kad vi niste nikad ispali necemo ni mi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Zeljkamp

Cek bre, ko je ovde hrvat? Grobari ili ovi zvezdasi iz Zeleznika ? Zar Ivo Lola Ribar nije rodjen u Zagrebu ?
TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Rugala se koza ovci:"vidi ti se pizda"! Pozdravio vas Vukadinoviæ. A i D¾omba.  [rofl] [rofl] [rofl]

con3

Misko ovo danas je dno dna Srpskog fudbala.

mi¹ko_kolo

I?! Sad, kao, svi su èisti osim Zvezde i OFK-a? U petak ste igrali sa timom èiji je predsednik-vlasnik bio ili jeste u va¹em UO. Aj' nemo' da kakite o po¹tenju.

ЯЭВОЛУТИОН

Ako su vas provalili i dokazu namestaljku ima da vas gurnu toliko duboko niz liticu da vas nece izvaditi ni cakljom....pravite prelaz sa 2:0 na 2:6...pa to nema ni u papuanskoj ligi....sto lepo niste 1:2 pa da lici na nesto....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Izvini, a ¹ta je to ovde bolje nego u papuanskoj ligi?! Kvalitet igraèa, regularnost lige, po¹tenje saveza?! Hoæemo da prièamo o tome kako su va¹e utakmice skidane iz ponude kladionica?

clutch&brake

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Jul, 2015, 10:59
Ako su vas provalili i dokazu namestaljku ima da vas gurnu toliko duboko niz liticu da vas nece izvaditi ni cakljom....pravite prelaz sa 2:0 na 2:6...pa to nema ni u papuanskoj ligi....sto lepo niste 1:2 pa da lici na nesto....

pa zato sto je moralo 7+ da bude. na nasoj efikasnosti kvota je bar 30
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kanarinac

Posto grobari nisu nikad pobedili pazarce uz preokret, sa sve crvnenim i dibidus penalom

ЯЭВОЛУТИОН

videcemo sta kaze nadlezni...mi ovde mozemo da palamudimo...ali uplate na plus 7 i lom su bile velike i mnogobrojne, sto budi sumnju u regularnost...mada ne mora da znaci....ako se ne dokaze sve pada u vodu....a ako se dokaze beton liga vam ne gine...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

Eno ga Mirkov se vec pravda da je izvuceno iz konteksta i da nije mislio na ovu utakmicu. Onaj Vucelic lopov kakvog nema, a prica kako je utakmica bila kriminal. Dokaze naravno nema, ali da se kenja to mora. A govedo Karadzic cuti ko picka.