Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

A odakle, ono, be¹e Fljamurtari?! I to u "zlatnim" godinama Patlid¾ana. Nemo' da kakite bez veze. Svako ima svog Fljamurtarija.

ЯЭВОЛУТИОН

bili ste vi nekada ozbiljan tim....ali sada ste kurac na bicikli....ali volite da se secate...a pa mi be vlimo da se secamo fljamurtarija, ali volimo njukastla.....u vasem velimom podvigu devedesetih godina pobedili ste u regularnom toku okruglo nijedan veliki evropski tim....otprilike kao sto su grci bili prvaci evrope....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

....ma za to je sigurno tole kriv....:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mi¹ko_kolo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Jul, 2015, 16:17
klapa

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezdino-novo-drustvance/110208
Ka¾em ja, ti le¾e¹ i budi¹ se sa razmi¹ljanjem o Zvezdi.

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Jul, 2015, 10:57
bili ste vi nekada ozbiljan tim....ali sada ste kurac na bicikli....ali volite da se secate...a pa mi be vlimo da se secamo fljamurtarija, ali volimo njukastla.....u vasem velimom podvigu devedesetih godina pobedili ste u regularnom toku okruglo nijedan veliki evropski tim....otprilike kao sto su grci bili prvaci evrope....
S tim ¹to smo mi bili ono ¹to vi neæete NIKADA biti. ;D Na klempavom æe zauvek pisati Crvena Zvezda.


ЯЭВОЛУТИОН

bice ono sto ne biva i nece biti ono sto je bilo.....i Steaua je uzela isti taj pehar....i vi nikada necete biti sampioni evrolige u kosarci....a ni mi najverovatnije....mada smo mi ozbiljan klub...za razliku od vas.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

To veæ, ne sme¹ da tvrdi¹. U ko¹arci su  ipak moguæa iznenaðenja. Dokaza za to ima vi¹e: va¹a titula '92-e, va¹ odlazak na fajnal for pre par godina, titule Olimpijakosa i 2012-e i 2013-e kada uop¹te nisu bili favoriti i da ne nabrajam vi¹e. Tako da...

ЯЭВОЛУТИОН

vi ste toliko daleko od iznenadjenja....osim sto vas svaki put iznenade....ako Partizanu u polufinalu ABA lige u poslednjoj sekundi ne sviraju povredu materijanih pravila igre...dodirivanje obruca.....zasto mislis da neki siroti tim moze da ikada vise dodje do final foura....a Olympiakos nije neki siroti tim...elementary my dear Watson
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Molim te, prosvetli me sa Holmsom. :violina:  A, ¾ivi bili pa videli. Tako ste vikali i "sledeæa sezona", pa vam ona i sti¾e. Kad - tad!  [srednjiprst]

ЯЭВОЛУТИОН

Vale stize ali ne od tima "next season" vec od tima zvanog fmp koji uze ime tima "next season"...nismo se nadali sa te strane.... :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo


ЯЭВОЛУТИОН

kako sad ovo
http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-kosarka-i-ABA/275573/Zvezda-ne-moze-da-registruje-nove-kosarkase
za nije coki platio svima sve.....ili su to dugovi zamrznute zvezde od pre sest godina.....vi ste bre ove godine igrali evroligu....zaradili ste masu para isto kao sto je i partizan zaradjivao....sta je sad...gde su novci....da nije coknuo coki.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Ne brini ti za nas. Brini ti koji æete kup ove godine da igrate. Neæete imati pare ni za ®uækov a kamoli neki evropski.  [srednjiprst]

ЯЭВОЛУТИОН

mozemo mi vas da sacekamo....dok dodjete iz trece lige pa onda....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Taj film ne' da gleda¹. Ko vas jebe kad ste piglu, u stvari niste piglu nego zaslepljeni obo¾avanjem Duloa.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

A da smo mi u ozbiljnoj dr¾avi, kurac bi vi imali stadion. Odnosno, plaæali biste vojsci zakup za svaki minut proveden na njemu. Ovako...

ЯЭВОЛУТИОН

realno bi i vi placali zakup gradu....ali to veze sa vezom nema.....sta mislis sta vredi plac koji ste dobili badava ili ta rupa koju ste iskopali.....dakle sto se toga tice mi smo na istom....ja pricam o cuvenom imenu i izjavi predobrog Cokija kako "niko ne moze da nam zabrani kako cemo da se zovemo"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Nismo na istom, vi ste uzeli ono za ¹ta smo i ja i svi moji davali pare a niste ni¹ta ulo¾ili. Pri tom, nas niko nije pitao da li kroz davanja za vojsku hoæemo da damo i dinar za JSD. A vi¹e ni za ime ne mo¾ete ni¹ta da kenjate jer se i to zavr¹illo. Pa, pa...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 12 Jul, 2015, 00:07
Nismo na istom, vi ste uzeli ono za ¹ta smo i ja i svi moji davali pare a niste ni¹ta ulo¾ili. Pri tom, nas niko nije pitao da li kroz davanja za vojsku hoæemo da damo i dinar za JSD. A vi¹e ni za ime ne mo¾ete ni¹ta da kenjate jer se i to zavr¹illo. Pa, pa...

jeste a vama je strani investitor dao pare za stadion...ade ne kenjaj....oba stadiona dignuta na drzavnoj zemlji od drzavnih para....isti kurac.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11