Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Sreæom, IgokeJa se èita kao Partizan.

ЯЭВОЛУТИОН

ti se pravis lud ili si glup...trece nema.....partizan nema zamrznut status.....igokea je klub iz druge drzave.....koliko puta treba da se ponovi ....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


ЯЭВОЛУТИОН

dodali imenu jos jedno ime.....druga drzava...nismo zamrznuti, nismo uzeli tudje ime da se kitimo.....da se vi zovete kako treba KK FMP CRVENA ZVEZDA niko ne bi potezao pitanje, ali onda ne mozete da imate i KK crvena zvezda u ledu.....osim ako je fmp uzeo ime neke druge zvezde iz hrvatske ...ali grb je vas ...tako da nidje veze sa vezom.....bice da ti blicevi ometaju bistar pogled.....ako hoces izbistricu ti...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljkamp

Pitam se gde su se denuli oni silni zvezdasi i zasto ih nema da se jave ?

Alo, Marakana...

http://youtu.be/H1qJ-n89c6c

Uzalud trud...
TwinZ Auto & Moto

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Kako ono ka¾u? Prijatelje dr¾i blizu sebe, a neprijatelje jo¹ bli¾e.

ЯЭВОЛУТИОН

meni vise deluje kao koncentracija djubreta na deponiji.....jedino se one sline terza i coki zalepili za dno kontejnera i nikako da ispadnu......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

©ta tu, onda, rade Savo i Æurkoviæ?! Oni su, be¹e li, po¹teni ljudi?

ЯЭВОЛУТИОН

curkovic posten...nmoj da me zajebavas...pa on ih je sve i naucio da kradu....a sava krava....muuu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljkamp

Meni je Sava najgotivniji od kompletne ekipe i krivo mi je sto ga je FK Partizan sabotirao kada se kandidovao za predsednika. Moj glas ide za Savu.
TwinZ Auto & Moto

Kengur

Glodari... ne znam dal ste culi...
Ali od ove sezone cete opet biti sigurni ko vas kara u kosarci.. tj igokeupatlidzan :)
:*

ЯЭВОЛУТИОН

karacete vi sami sebe
-dzenkins
-wiliams
-3 sekunde

nema vam najbitnijih igraca...ove godine cete imati nista pobeda u evroligi jer vas je odjebao coki....zapravo vas pusta skroz da propadnete pa ce onda opet da vas restruktuira....dugovi vam jos stoje...nista niste vratili a pare od strane cokija nece biti....zapravo ce FMP prvi da vas kara pa redom mega i metalac a onda i mi sa vrticem...nemamo mi para da igramo velike igre ali za vas i ne treba v ise od vrtica....to smo vam vec vise puta dokazali....
Po recima decka iz uprave FMPa....Coki je mislio da ce imati lep plus od ucesca u evroligi....a ono ispade corak....pa je pustio zvezdu niz vodu....samo neznam iz koje lige krece velikan sa kalemegdana.....klub koji je osvojio jadran je fmp...kako rece i sam coki....jeste li vi sigurni da cete vi igrati evroligu...ja nisam.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Koji si ti meni kralj! Ti le¾e¹ i budi¹ se sa mislima o Zvezdi. Kakva paranoja!

mi¹ko_kolo

Lopatari, znate li gradove u  kojima æemo igrati Evroligu?

ЯЭВОЛУТИОН

u kojima ce se igrati sa vama u evroligi...jel to....znamo....predugo smo mi igrali evroligu i dobijalu maccabi u tel avivu, real u madridu, kinder u bolonji, nema koga nismo tukli i ovde i u gostima....radujte se jos ovu godinu....vise je videti necete.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Slab ti taj insajder... mnogoo slab...
Posto ne verujem  da izmisljas, nisi mali... Ali taj izvor ti bas pretanak... To ti garantujem...


dal cemo da pobedjujemo ili ne, totalno je nebitno, bitno je da se igra evropa...

Sto se tice dugova, u tu si tanko obavesten o zvezdi, ali nadji nekog iz partizana da ti kaze koliko dugujete u kosarci, tj koliko su vas pokrali svinja i ekipa...

ja cu da ti sapnem, 16milki min......

pera-s

kako se samo frljate sa ciframa... vasa masta bas moze svasta! Kengure, sve me vise podsecas na Babica i na onog Becica...

mi¹ko_kolo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Jul, 2015, 15:42
u kojima ce se igrati sa vama u evroligi...jel to....znamo....predugo smo mi igrali evroligu i dobijalu maccabi u tel avivu, real u madridu, kinder u bolonji, nema koga nismo tukli i ovde i u gostima....radujte se jos ovu godinu....vise je videti necete.

Ja sad pogledao va¹u statistiku. Pa vi ste prvi put posle ©EST  :o :o :o godina uzastopnog igranja pro¹li u drugi krug Evrolige!!! Eeeeeeej ©EST godina!!!  [doh] Punili vas kao buraniju, ko god je stigao!  [prebicute]  [rofl] [rofl] [rofl] Zato, pssssst i ne  [govance]!

Zeljkamp

Evropska zvezda, jebote evropska zvezda....

Ni prvo kolo ne mozete da prodjete. Eeee, moji cigani.

Nego, jel onaj Borat iz Kazahstana ?

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/05/09/article-2321923-19B2B0F7000005DC-841_634x439.jpg
TwinZ Auto & Moto