Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Samo vi m,ozete da se radujete pobedi ovakom igrom...vi ste sampioi pobeda sa bednom igrom...kako u fudbalu tako i u kosarci....nisam gledao losiju utakmicu....niko vola da ubode....toliko pritiska sa svih strana...
Zao mi malog koga su pogodili...zasto....ruku bi odsekao onome ko je bacio to .....otkud mrznja.....oni su nauceni da mrze mi smo uceni da volimo.....oni kradu mi osvajamo pehare.....
Evo da se nahranite...cestitam titulu pre vremena....reciklaza iz zeleznika je novi sampion....vidimo se sleece godine.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

JankoR

Kad pobijedite pobijedili ste ZVEZDU , kad izgubite izgubili ste od fmp-a

Zeljkamp

Citat: mi¹ko_kolo poslato 16 Jun, 2015, 10:00
Nema nam ga Zelja! [rofl] Zeeeeeeljooooo, jaaaaaaviii seeeee!!!

Neprocenjivo!  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Neprocenjive su nase uzastopne titule i kompleksi koje imate zbog toga.

JEBI FMP !!!
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Svako zlo ima kraj. Da parafraziram va¹eg Dervi¹a Prepodobnog. 

mi¹ko_kolo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Jun, 2015, 12:37

Zao mi malog koga su pogodili...zasto....ruku bi odsekao onome ko je bacio to .....otkud mrznja.....oni su nauceni da mrze mi smo uceni da volimo.....oni kradu mi osvajamo pehare.....


Ba¹ se pitam ko tu najvi¹e mrzi! I Daniloviæ je odustao od njega. Vi¹e ga ni na utakmicama nema. Bruka i sramota!

Kengur

Slazem se sa revolucijom da ni jedan igrac ne bi namerno povredio drugog igraca...

Osim one smrdljive glodarske stoke Pavlovica...

Zbog njega i onog psihodelicnog praseta koji lupa gluposti i siri mrznju nije mi vas zao uopste... Priznali vi ili ne, patlidzan je njegov privatni klub... njega i jos dvoje troje ljudi koji ga je i zavalio u dubiozu posle toliko godina evro lige i prodaje igraca uz "oprastanje" dugovanja...

I treba da ste srecni sto ove godine uopste mozete da udjete u egal sa Zvezdom... I sto nam je Radonja trener, i sto su momci izmoreni kao psi... :)

Jedino sto vam vredi u partizanu su Milosavljevic(po meni da se nije povredio napravio bi bolju karijeru od Bogdanovica) i  mali Vanja... Ostalo...

mi¹ko_kolo

Lopatari, je l' nas èujeteeee?!

clutch&brake

Cujem. cestitam vam na tituli. Posto je sezona u vecini sportova zvanicno zavrsena,imam sledece da kazem. Napuse mi se kurca i Vujosevic i Covic I terzic i ovaj nas novi predsednik i tole karadzic i vucic i svi ostali redom. Ugasili su mi svaku nadu da ce biti bolje bar u sportu u ovoj drzavi.
Cestitam vam titulu. uzivajte
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

mi¹ko_kolo

Citat: njanja poslato 19 Jun, 2015, 09:48
Cujem. cestitam vam na tituli. Posto je sezona u vecini sportova zvanicno zavrsena,imam sledece da kazem. Napuse mi se kurca i Vujosevic i Covic I terzic i ovaj nas novi predsednik i tole karadzic i vucic i svi ostali redom. Ugasili su mi svaku nadu da ce biti bolje bar u sportu u ovoj drzavi.
Cestitam vam titulu. uzivajte
Nemam pluseva onako, evo ovako +. ;)

mi¹ko_kolo


zVuk

Citat: mi¹ko_kolo poslato 19 Jun, 2015, 12:08

Mo¾e li ne¹to drugo, novo... Ovo ste izlizali do krajnjih granica.

moze....kad budete prestali da se hvalite tudjim uspesima.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti


zVuk

to je bilo nekad, ali to vise nije.....mi ipak imamo klub, za razliku od fmp prefarbanog u crveno belo....pa zato nije zgoreg pustiti povremeno onaj klip gde vlasnik fmp-a objasnjava kako se ko zove....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mi¹ko_kolo

A gde je to objavljeno "da vi¹e nije"?! Uostalom, zabole me za vas, Bogu hala vi niste vi¹e ¹ampioni ijednog takmièenja u ko¹arci. Tako da [srednjiprst] ¹to bi pokazao naèitani i produhovljeni Maèvan.

zVuk

Citat: mi¹ko_kolo poslato 19 Jun, 2015, 13:14
Uostalom, zabole me za vas, Bogu hala vi niste vi¹e ¹ampioni ijednog takmièenja u ko¹arci.

hahaha......toliko te zabole, da zahvaljujes bogu sto nismo sampioni...... [facepalm]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mi¹ko_kolo

Ja na svemu Bogu zahvaljujem. Poèev od dana¹njeg dana, pa do svega ostalog. ;) Ali da ne idemo u filosofske rasprave.

zVuk

ma ja sam samo hteao da vas podsetim da ni vi niste sampioni....nego neki tamo sa ustupljenim imenom....;)
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mi¹ko_kolo

©to je vama, inaèe, jaaaako va¾no. Na va¹em mestu, sasvim je sve jedno ko je. Vi niste!

ЯЭВОЛУТИОН

pa sasvim je normalno da ne budemo uvek...nismo mi maccabi....
https://www.youtube.com/watch?v=WsLRjdHTL68
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11