Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

Citat: mi¹ko_kolo poslato 21 Maj, 2015, 00:46
Na lopatarskim vratima èuje se èukanje:

Èuk', èuk'!
Ko je?
Kup Srbije!
Uði!
Neæu, odoh na drugo brdo. Samo vas malo zajebavam.

Da mi je sad da vidim od¹tampane majce "dupla kruna".  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [rofl] [rofl] [rofl]

Jel te stvarno nije sramota da se javljas kada je fudbal u pitanju ? I jos mislis da mozes da nas zajebavas... CC
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

A kakvo ti je to pitanje?! Naravno da mogu da vas zajebavam i nema¹ pojma koliko mi je drago ¹to je Èuka uzela Kup. Ne zato ¹to ga niste vi uzeli veæ zato ¹to  je Kup dokaz da ne mo¾ete sve da namestite.

clutch&brake

Citat: mi¹ko_kolo poslato 22 Maj, 2015, 15:12
A kakvo ti je to pitanje?! Naravno da mogu da vas zajebavam i nema¹ pojma koliko mi je drago ¹to je Èuka uzela Kup. Ne zato ¹to ga niste vi uzeli veæ zato ¹to  je Kup dokaz da ne mo¾ete sve da namestite.

pa kako da namestimo kada je pickousti na vlasti? i meni je drago da je cuka uzela kup... i treba....
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mi¹ko_kolo


freepartyman

#2464
 Da nam nije namestena liga uzela bi Cuka i ligu. Bore se momci svaka im cast. [clapp]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mi¹ko_kolo

Rugala se koza ovci: vidi ti se pizda. ;)

clutch&brake

Citat: mi¹ko_kolo poslato 22 Maj, 2015, 15:26
Rugala se koza ovci: vidi ti se pizda. ;)

kao karakterna osobina ili deo tela?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mi¹ko_kolo

Kao model pona¹anja. Hipokrizija ili ti licemerje. :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 22 Maj, 2015, 16:39
Kao model pona¹anja. Hipokrizija ili ti licemerje. :D

Lako je vama ....vas ce da ugase....a mi moramo jos deceniju da navijamo......i slavimo titule ...gorke :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

O tom potom. ;) Ne bih ja to tako olako tvrdio.

Zeljkamp

Citat: mi¹ko_kolo poslato 22 Maj, 2015, 15:12
A kakvo ti je to pitanje?! Naravno da mogu da vas zajebavam i nema¹ pojma koliko mi je drago ¹to je Èuka uzela Kup. Ne zato ¹to ga niste vi uzeli veæ zato ¹to  je Kup dokaz da ne mo¾ete sve da namestite.
Znam da ti je drago sto je Cuka uzela kup, ne moras to da ponavljas. Vidis, menije krivo sto u finalu nismo igrali sa vama jer bi ga sigurno osvojili. A sto se tice zajebavanja, u velikoj si zabludi. Otprilike kao i za bodrenje KK kluba iz predgradja.


TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Je l' ti za ovaj krivo kao i za ®uækov kup? ;D A ako ste toliko bolji, ¹to ste od dve u prvenstvu dobili samo na JNA i to sluèajnim ¹utem i gre¹kom malog Rajka?


Kengur

Citat: pera-s poslato 21 Maj, 2015, 10:49
realno i treba da osvoji sobzirom da su primer kako klub treba da se organizuje. I sve cestitke njima!

Sto se vas roma tice, kad posle radnickog smete da se javite, svaka cast i vama :)

Sto se partizana tice, cim kojic(drvo) dobije prednost u odnosu na Saponjica, tu definitivno nesto ne stima...

Cuka je takva kava je, jer se zna ciji klub...
Ovi nasi su ''narodni'', pa ko se dohvati stolice, krade i ne trepne... Samo prebaci loptu na predhodnu upravu kako je krala...

Zeljkamp

Kakav tajac... Misko, da li da postavljam ?
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Mo¾e! Postali ste ¹ampioni nebitnih utakmica! ;D Zna¹ ono, kad da¹ protivniku dva'es' fore a onda mu za tri minuta strpa¹ 13 komada i razveje¹ sve snove o potrebnoj pobedi. [rofl]

Zeljkamp

Mora da si opet citao blic, sportske i slicne ciganske novine i portale (namerno malim slovima) koji pisu kako je FMP smanjio razliku a ne kako je Partizan pobedio ?

TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Ne brate, do¹ao s posla i video poslednja tri minuta. A koliko se seæam, za nas je bilo 16 u prvoj? Trebalo vam je 17 da biste bili prvi i igrali sa filijalom.

Zeljkamp

Trebao si da gledas celu utakmicu...
TwinZ Auto & Moto