Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Darko

sta vam je ovo u sredini grba ? ;)

Radanovic

Trenirao sam i fudbal i ko¹arku ... ali jebe¹ sport gdje nema auspuha

Dragana friz

E sad ovako...od kad znam za sebe navijam za partizan...za to je odgovoran moj prvi komsija...sve utakmice gledala sa njim...i tako ti to postane normalno dok ne shvatis da je sve otislo u qrac...nema vise fudbala da valja tako da sam prestala da gledam..po nekad samo ligu sampioina,a i to sve redje...tako da jebes fudbal...ima mnogo lepsih stvari ako me razumete  :-*

mi¹ko_kolo

Citat: Darko poslato 19 Maj, 2013, 14:17
sta vam je ovo u sredini grba ? ;)
"U srcu vam Zvezda, u imenu Bari. Ko ste vi  stvari?!"

Kengur

Fudbal gledam samo kada se igra derbi... takoreci ''navijacki''... Tuzna scena je u nasem fudbalu i nije vredno komentara... Mada je generalno u sportu kao sto vec neko napomenu...

Neko provuce da je mali fudbal zanimljiviji, pretio sam kao mladji Marbo ekipu... Islo se organizaovano autobusom, bilo dobro zezanje, cela ekipa iz kraja... A ko je hteo da gleda fudbal imao je sta da vidi...

Vise volim da pratim basket, mnogo je lepsi za gledanje...


mareskin


Mene zabole za fudbal i fudbalere isto koliko i njih za mene :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljkamp

Citat: mi¹ko_kolo poslato 19 Maj, 2013, 22:18
Citat: Darko poslato 19 Maj, 2013, 14:17
sta vam je ovo u sredini grba ? ;)
"U srcu vam Zvezda, u imenu Bari. Ko ste vi  stvari?!"
Ako mislis na fudbal, onda smo SESTOSTRUKI UZASTOPNI SAMPIONI !!! Ostale sportove ne bih pominjao jer ce tek onda kompleksi da prorade.

TwinZ Auto & Moto

Kengur

Nisam hteo ali moram...

Ono sto ja ne razumem je to da je neko toliko zaladjen da se pali na navijacku pricu(mimo vodja za koje se zna sta su i ko su i zasto su tu)...

Ja sam neko ko je bio u Partizanu 7godina... Tacnije u Torlaku koji je bio partizanom klub u to vreme... Ako se ne varam mislim da je Kecman iz torlaka iskopan...

Vujosevica ''znam'' odatle... Retka sam osoba koja mu je rekla ''pusi bre kurac'' nisam ni znao ko je on tada, pratio je nase utakmice... I znam kolika je to stoka od coveka...
Desavalo se tu svasta nesto, rodjeni brat mi je 10ak godina bio u Torlaku, trenirao razne selekcije, danas je u Zvezdi... Recimo da sam upucen u dosta stvari koje se desavaju i koje su realno javna tajna... Ko kupuje, ko prodaje ko naredjuje... Necu mnogo da davim, svako ko ima mozga shvatice...
Zna se ko kome dolazi u kucu i ko se sa kim dogovara...

Glodari kukaju kako drzava pomaze Zvezdi.. I treba da joj pomaze i vrati pare koje je Milosevic uzvukao iz MILIONSKOG tima Zvezde da bi finansirao rat...
Ista ta drzava je dovela razne lopurde da uniste zvezdu da bi misko tu pravio zgrade... Javna tajna...

Ja nisam zaladjen, u principu me boli kurac za sve sto se tice naseg sporta koji ne postoji...


Meni je cef da se zajebavam sa par drugara kad Partizan izgubi od Zvezde... Nista vise, drzi me dan dva i cao... A za sve ostalo me bole usi...

Voleo bih da dozivim to da neko drugi bude sampion u fudbalu a ne Zvezda i Partizan...

Ono sto mi se svidja je recimo u basketu Radnicki i Mega vizura koji lepo igraju i mogu da se suprostave vecitima...
Voleo bih da sto vise ima takvih klubova u svim sportovima, onda bi mozda sport poceo da lici na nesto...



Slaninar

Zvezda i Partizan su ubedljivo najvi¹e utakmica... ma, prvenstava, namestili. Vo¹a ih sad polako pristi¾e, sa svetlim likom na èelu kluba. Ja bih to sve ukinuo, raspustio, napravio ligu na amaterskom nivou, pa da se barem igra po¹teno. Ne da prvo poluvreme poku¹avam skontati je li name¹teno, ili igraju stvarno.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kengur

Sve se vrti oko kinte...

Znam velika prijateljstva koja su pukla zbog prodaje nekih igraca iz kluba... Mislim na torlak... Tako je i pukao... Neki od tih ljudi su nekada davno bili u partizanu... Zamisli koja se kinta onda vrti u vecitim... Smesna prica...


3006

Dok sam kao klinac kao navijao, navijao sam za Partizan. I opet æu, ako nekada ovaj sport ponovo poseti na¹u zemlju.
©to reèe jedan moj drugar, koji kurac da idem da gledam, gledao sam dok su oni na terenu igrali bolje od mene, sad ja igram bolje od njih...
A primetio sam da su ovaj poslednji derbi najavljivali i reklamirali kao da igraju Barsa i Real, u najmanju ruku... Smejurija.

Zeljkamp

Da su cigani koji slucajem dobili derbi, od njih se ne bi moglo ziveti. Pricam iz iskustva. Najglasniji su negde u jesen, kada obicno pocinju prvenstva, dok se u ovo vreme obicno vrate u rupe i pocnu bojazljivo da pominju '91. i sledecu sezonu.

Svake godine ista prica...

DOMINIRAJ !!!



TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

I ovde da ti ka¾em. Za sto miliona godina, Zvezda æe u fudbalu biti ¹ampion Evrope i sveta (ovo drugo makar i nezvanièni) a stoka Glodarska neæe ni tada!  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]   [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

I ja tebi. Vidi¹, u vaterpolu igramo Final 4 Evrolige. To ti je jo¹ pro¹le godine bilo nezamislivo.  [srednjiprst] U ko¹arci takoðe mogu da se poklope neke stvari pa da se stigne do istog mesta. E, veæ u fudbalu je to mnoooogo te¹ko. Bilo i pre 22, i pre 40 i kusur kad ste vi igrali finale. I ZATO vam se to prièa, jer vas vi¹e boli to ¹to smo mi osvojili, nego ¹to vas raduje sve ono ostalo ¹to ste osvajali.

E,da, udrite Glodari ponovo minuse!  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 20 Maj, 2013, 19:52
I ovde da ti ka¾em. Za sto miliona godina, Zvezda æe u fudbalu biti ¹ampion Evrope i sveta (ovo drugo makar i nezvanièni) a stoka Glodarska neæe ni tada!  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]   [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
ajde sad da postavimo realno stvari...zvezda postala pobednik kupa sampiona...dakle iz svake zemlje po jedan sampion...tim...sada se igra liga sampiona gde neke drzave imaju i po cetri predatavnika....nije ni realno ocekivati da neki mali klub osvoju ligu sampiona...
Svaka cast zvezdi na onome sto su uradili pre 20 godina, ali i Steaua je bila godinu dana pre  ili dve...da nisu posle toga toliko krali  mozda bi i sada zvezda znacila nesto u evropskim okvirima....ali nazalost  nije....zapravo je to bio jedini svetli trenutak u istoriji kluba....od tada ne odigraju vise od jednog ili dva kola u kvalifikacijama....tuzno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Zvezda je tih godina imala odlièan tim. Par izvrsnih igraèa, a svi dobro uklopljeni kao ekipa (Panèev najizrazitiji primer, nigde posle nije tako dobro igrao). Pre toga su, dok je Piksi bio u naponu snage, igrali isto fenomenalan fudbal. Godine kad su uzeli kup ¹ampiona se potrefilo: kvalitet, atmosfera, sportska sreæa.

I jeste tad bilo malo zanimljivije - vi¹e ¹anse za autsajdere. Mada je tada na¹a liga bila dosta jaka u odnosu na strane (ne jaèa, ali konkurentnija). Sada smo boranija.


Danas se ne èuvaju klubovi (kao i firme), nego se rasturaju, a menad¾eri uzimaju pare od prodaje igraèa. Znam za Vojvodinu da je par starijih igraèa do¹lo da igra za platu. Da pomognu klubu. Gledam utakmicu, èovek je ubedljivo najbolji na terenu. Onda zavr¹i na klupi - koga boli kurac za osvajanje prvenstva, treba forsirati u prvom timu klince od 18-19 godina koji æe se prodati, pa pare menad¾erima u d¾ep. Èuvena srpska "pravimo mladu ekipu..."  

Nema kod nas vi¹e takmièenja, samo ¹tele, trgovina. Onda kad na¹ ¹ampion ode napolje, pa treba da odigra pravu takmièarsku utakmicu, poka¾e se neiskustvo. Zato se te¾e i prodaju igraèi - sve manji procenat se dobro poka¾e kad treba svake nedelje igrati uzapravo, a ne glumiti jer je name¹teno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

#39
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Maj, 2013, 21:01
Citat: mi¹ko_kolo poslato 20 Maj, 2013, 19:52
I ovde da ti ka¾em. Za sto miliona godina, Zvezda æe u fudbalu biti ¹ampion Evrope i sveta (ovo drugo makar i nezvanièni) a stoka Glodarska neæe ni tada!  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]   [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
ajde sad da postavimo realno stvari...zvezda postala pobednik kupa sampiona...dakle iz svake zemlje po jedan sampion...tim...sada se igra liga sampiona gde neke drzave imaju i po cetri predatavnika....nije ni realno ocekivati da neki mali klub osvoju ligu sampiona...
Svaka cast zvezdi na onome sto su uradili pre 20 godina, ali i Steaua je bila godinu dana pre  ili dve...da nisu posle toga toliko krali  mozda bi i sada zvezda znacila nesto u evropskim okvirima....ali nazalost  nije....zapravo je to bio jedini svetli trenutak u istoriji kluba....od tada ne odigraju vise od jednog ili dva kola u kvalifikacijama....tuzno.

Da, samo mi reci za¹to Francuska ima tu titulu isti broj puta kao i Srbija? Ili, za¹to je nemaju Grci, Turci ili Rusi? A znamo svi da ove druge dve zemlje veæ poprilièno vremena ula¾u ogromnu lovu u fudbal. A isto su radili i Grci do pre par godina. Zato je Zvezdin uspeh, kao i Steaue i Seltika jo¹ veæi.