Glavni meni

Osim Ako - Interni kafic za mm okupljanje na adi ciganliji

Započeo BANE BROTHERHOOD, 17 Maj, 2013, 00:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

EEEE PA OVAKO DA SE POHVALIM...PRVO  ;D ...
SHALIM SE NARAVNO ...PRVO DA SVIMA POZELIM DOBRODOSHLICU  U NASH I VASH INTERNI KAFIC ZA OKUPLJANJE MOTOMANIJAKA NA ADI CIGANLIJI... [yahoo]
INACHE KAFIC SE ZOVE...OSIM AKO.. I NALAZI SE NA NOVOBEOGRADKOJ STRANI ADE CIGANLIJE  ODMAH POSLE BANJI JUMP-A TACNIJE RECENO PORED AVANTURA PARKA  A INACHE VECINI VAS POZNAT PO PROSLAVI RODJENDANA MOTOMANIACI FORUMA  ;)... ZELIM OVOM PRILIKOM DA POZOVEM SVU BRACU I SESTRE NA  LEPO I PRIJATNO DRUZENJE. CENE PICA SU  NORMALNE A NE NAFURANE KAO PO DRUGIM KAFICIMA NA ADI, ODLICNA KLOPA I VELIKE PORCIJE TAKODJE PO PRISTUPACNIM CENAMA  UZ UVEK NASMEJANO OSOBLJE ,

A TU JE I LAZIC NAS NAJ-NAOPAKIJI CLAN KOJI CE PORED KAFICA IMATI TRAMPOLINU OVE GODINE TAKO DA MALI MOTOMANIJACI MOGU DA SE IGRAJU DOK VELIKI MOTOMANIJACI PIJU LADNO PICENCE I  GLEDAJU SVOJE LJUBIMCE  NA DVA TOCKA PARKIRANE PORED KAFICA [yahoo]

TAKO DA DRAGA BRACO I SESTRE  IZVOLITE SVI STE DOBRODOSHLI U VASHU I NASHU NOVU KUCU NA ADI CIGANLIJI VASH CAFFE OSIM AKO  [cheers]
I NARAVNO KAKO JA SVIMA UVEK KAZEM....LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

pit


CBRR1


Jocika


BANE BROTHERHOOD

Citat: CBRR1 poslato 17 Maj, 2013, 00:47
a kafic se zove kako "interni kafic"..? Joooj
NISI TI TO DOBRO PROCITAO CBRR  BRATE MOJ ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Jocika


BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Burazer

 [thumb_up] prvom prilikom kad budem na adi, obavezno svracam na  [cheers]  [cheers]
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

velja


BANE BROTHERHOOD

Citat: velja poslato 17 Maj, 2013, 00:54
Bane, jel sme da se utera koza da se parkira tu negde?
NARAVNO DA SME BRE  ODMAH PORED KAFICA NIJE NIKAKVA FRKA   [neampojma]  A I MOZE DA SE GLEDA DOK SE PIJUCKA PICENCE  ;D  IMA IZA KAFICA ODLICNA LADOVINA ZA PARKIRANJE MOTORA  [yahoo] ....A I JA SAM NA ADI INACHE ZAPOSLEN   ;)..RADIO NEKO OBEZBEDJENJE KAO SHEF JEDNO 5 GODINA  PA RESHIO DA OTVORIM NESTO ZA SVOJU DUSHU  ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

CBRR1

osim ako opet procitam,mozda vidim kako se zove... :) lepo lepo svaka cast,dolazimo dolazimo pod obavezno....


aæimo

Po¹to sam ja mlaði mogu ja na trambolinu?

P.S. Overio veæ par piæa sa dru¹tvom, ali te nije bilo. Sve pohvale brate bane.

BANE BROTHERHOOD

Citat: aæimo poslato 17 Maj, 2013, 01:14
Po¹to sam ja mlaði mogu ja na trambolinu?

P.S. Overio veæ par piæa sa dru¹tvom, ali te nije bilo. Sve pohvale brate bane.

ZA TRAMPOLINU   PAZI SE ON JE NAOOOOPAK COVEK A CUO SAM I DA SPOMINJE NEKE KORMANE... [rofl]
HVALA BRATE  MOJ  [cheers] ...JBGA  IMATE MOJ BROJ PA SE JAVITE KAD STE NA ADI ;)  ...POSTO RADIM DVA POSLA TAMO ZNASH I SAM  ;) ...LJUBI TE BRAT  [cheers]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Lazic

Citat: aæimo poslato 17 Maj, 2013, 01:14
Po¹to sam ja mlaði mogu ja na trambolinu?

P.S. Overio veæ par piæa sa dru¹tvom, ali te nije bilo. Sve pohvale brate bane.

Daæu ti adresu u Nemaèkoj gde ima lasti¹a, ponese¹ svoje pa skaèi do mile volje...[rofl] Jesi ti bre kr¹ten, o¹ mi se raspadne pos'o a jo¹ ni petinu kredita nismo vratili...:o Ili smr¹aj jedno 50 kila...:P :-*

Jefta


aæimo


Lazic

Pazi, po specifikaciji nosivost u¾adi i konstrukcije je 110kg, testirali smo je uspe¹no i sa 150, mada je delovalo zastra¹ujuæe, meðutim od tolike te¾ine lasti¹i crkavaju ultra brzo, a trenutno lomim glavu gde da pozajmim 300e za set jer ne mogu da poènem da radim bez dotiènih... [facepalm] Pro¹le godine smo knap pro¹li sa 2 seta za sezonu...:o Znaèi imam problem sa lasti¹ima...

aæimo