Glavni meni

Lazer Viper Mat Kaciga

Započeo Igor17, 14 Maj, 2013, 21:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

jel iko mjerio vrijeme,jel kakav rekord pao!? ajte napravite novu temu tipa ko se i koliko najkrace zadrzao na forumu! kao recimo kad navrnu curice pa ih se ispreskace za minut a one pisnu muke,a sta radimo samo se hoce kakva pristojna fotka u toplesu...ili kojekakvi trgovci...,nek se tema zove neslavni rekordi,ili recimo slavni padovi u MM,ili recimo,okinuti bivsi i trenutni clanovi!!  [rofl]
jin-jang

monsterbnt

Se napraviv izbor za najbrzi ban
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Nemojte sad obojica da me nervirate, krcam glave i ¾vaæem posteljice...:o [rofl][rofl][rofl]

monsterbnt

Citat: Laziæ poslato 16 Maj, 2013, 01:55
Nemojte sad obojica da me nervirate, krcam glave i ¾vaæem posteljice...:o [rofl][rofl][rofl]

:-*
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 15 Maj, 2013, 12:09
Citat: Igor17 poslato 14 Maj, 2013, 23:48
Citat: UFF poslato 14 Maj, 2013, 23:26
posalji mi slike na email:
[email protected]

ozbiljan sam kupac

hvala  ;D

znaci da si ljakse brate i ne vredi sa takvim idiotima da komuniciram
slobdno izbrisi oglas i mene sa foruma
sreca pa tebe takvog kenjatora ima ovde medju "administratorima" da vodis racuna sta ko postavlja i kako
imam osecaj da ti je u kuci sve pod konac majmune  
IZVINJAVAM SE ZBOG  NEKOPLETNOG OGLASA OSTALIMA NA FORUMU  osim tebi seronjo  jebi se i ti tvoj forum


........Da si kojim sluèajem meni rekao ovako ne¹to, skakao bih ti po lobanji i to pred roditeljima, ¾enom, decom, kom¹ijama... [cheers]

mogu da zamislim dok to radis i onda kad zavrsis krenes ka motoru,kad ono motor pao i polomio ti opet kofer  [rofl] [rofl]

Lazic

E to bi me mnogo vi¹e smorilo, nego pretnja vi¹egodi¹njom robijom... Ceo jebeni dan prebacujem Uffovo led stop svetlo sa starog kofera na malo noviji...:o
Seci, bu¹i, lepi, popizdeh...[facepalm]

eclipse4

ma brate napravi ti ovo od svog kofera i nema te boli glava imaces i farove i stopove na kofer a i posluzice ako te nedaj boze ostavi gorivo ili stane motor ;)

Motorcycle Briefcase made by Honda!!!


mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 16 Maj, 2013, 01:55
Nemojte sad obojica da me nervirate, krcam glave i ¾vaæem posteljice...:o [rofl][rofl][rofl]
[zvizdi]    [rofl]
jin-jang

Lazic


monsterbnt

Dvoje su se tako smuvali...
Smrt SVIMA!!!!

Lazic


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Doði imenjaèe da te zagrlim...:-*