Glavni meni

Lazer Viper Mat Kaciga

Započeo Igor17, 14 Maj, 2013, 21:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Igor17

Na prodaju Lazerova Viper kaciga mat nova u svojoj orginalnoj kutiji velicina L 59-60  cena 100e
slike saljem mail-om

UFF

a i kontakt telefon saljes mailom?

jel onim mailom koji svi znaju pa ne moras ni da ga napises?

Igor17

pa posalji u pp mail ako te zanima

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

UFF

#4
imas total 7 postova na forumu i svi u oglasima
nisi se ni predstavio nit procitao pravila oglasavanja ali zato umes da vredjas preko pp-a?

aj ponovi to sto si mi poslao na pp ovde javno pre nego sto ti obrisem nekompletan oglas i pre nego sto popusis bananu od minusa forumasa da i oni znaju o kakvom se  [ludak] radi

Joker

U bre Uffe kakav si covek.. Covek hoce da zaradi a ti tako... Uzimas ljudima 'leba!!

Druze, ne slusaj ti njega, na pravom si mestu, mi samo ovde prodajemo i kupujemo, ovo Motomanijaci je stari naziv, nemoj da te zbunjuje...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

monsterbnt

Uff protiv halo oglasa....
Smrt SVIMA!!!!

con3

E mrzi me da trazim jesu prodate one kantce i lopatice hocu da uzmem dva para ?

UFF

posalji mi slike na email:
[email protected]

ozbiljan sam kupac

hvala  ;D

Igor17

Citat: UFF poslato 14 Maj, 2013, 23:26
posalji mi slike na email:
[email protected]

ozbiljan sam kupac

hvala  ;D

znaci da si ljakse brate i ne vredi sa takvim idiotima da komuniciram
slobdno izbrisi oglas i mene sa foruma
sreca pa tebe takvog kenjatora ima ovde medju "administratorima" da vodis racuna sta ko postavlja i kako
imam osecaj da ti je u kuci sve pod konac majmune 
IZVINJAVAM SE ZBOG  NEKOPLETNOG OGLASA OSTALIMA NA FORUMU  osim tebi seronjo  jebi se i ti tvoj forum

Ostoja

Uuuuuu, opet kultura... Pa ¹ta da radimo mi nepismeni i nevaspitani, ne mo¾emo doæi do izra¾aja, uop¹te, ccccccccc...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

 [rofl]


ajde ajde mozes ti to i bolje i socnije

kad sad na pp-u

ulepsaj nam vece

El Jefe

Tz tz tzt

[attachment deleted by admin]
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: Igor17 poslato 14 Maj, 2013, 23:48
Citat: UFF poslato 14 Maj, 2013, 23:26
posalji mi slike na email:
[email protected]

ozbiljan sam kupac

hvala  ;D

znaci da si ljakse brate i ne vredi sa takvim idiotima da komuniciram
slobdno izbrisi oglas i mene sa foruma
sreca pa tebe takvog kenjatora ima ovde medju "administratorima" da vodis racuna sta ko postavlja i kako
imam osecaj da ti je u kuci sve pod konac majmune  
IZVINJAVAM SE ZBOG  NEKOPLETNOG OGLASA OSTALIMA NA FORUMU  osim tebi seronjo  jebi se i ti tvoj forum


Ne branim Marka i do¾iveo sam vi¹e puta da Uff nekoga iznervira do krvi ¹to opravdano, ¹to neopravdano, al' ovo je malo previ¹e, mislim da treba da poprièa¹ sa nekim struènim licem oko te agresije...[hello] Da si kojim sluèajem meni rekao ovako ne¹to, skakao bih ti po lobanji i to pred roditeljima, ¾enom, decom, kom¹ijama... [cheers]

A i ja bi trebalo da se sa nekim konsultujem oko agresije...:D O bo¾e ¹ta ja prièam, pa veæ jesam i dobio i dijagnozu i lekove, ali ne poma¾u...:D

Major


Lazic


Major


monsterbnt

Agresivni Lazic....  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Znajuci tebe.... kad bi poceo da mu skaces po glavi slomio bi sebi nogu :P
Smrt SVIMA!!!!

pit

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]Lazicu ja te bre ne znam kao takvog...skakaca po lobanjama ..ti si uvek bio za smirivanje situacije.Jbg svakome nekad dodje zuta minuta.

Lazic

Meni doðe jaaako retko, ali kad doðe, bolje ne biti u blizini... Boljka se zove anksiozna depresija...:D