Glavni meni

Sredjivanje VFR-a!!!!

Započeo chengelle, 14 Maj, 2013, 00:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

chengelle

Boban Kralj  [klanjam_se]

[attachment deleted by admin]
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

chengelle

 [yahoo]

[attachment deleted by admin]
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

chengelle

Za sedlo su korisceni najkvalitetniji materijali.....

[attachment deleted by admin]
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

chengelle

Skoro svi mehanicki radovi zavrseni, krajnje je vreme i razmisliti, o farbanju....

[attachment deleted by admin]
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Darko

oces da farbas i ram ?

Darko

Citat: chengelle poslato 14 Maj, 2013, 11:11
Za sedlo su korisceni najkvalitetniji materijali.....

imamo slicna sedista  [cheers]

[attachment deleted by admin]

chengelle

Ne,ram se bas i ne vidi puno na ovom motoru,a lepo je fabricki ispoliran,nema ogrebotine ni ostecenja,pa nema ni potrebe da ga diram.
Prva ideja je bila da farbam motor u jednu boju,i to isto plavu,ali malo svetliju,ovako nesto na primer

[attachment deleted by admin]
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

chengelle

Ali sam brzo odustao od te ideje,jer bar kad ga radim,ajde malo i da uradim nesto sto nije standardno za ovaj motor.
Gledajuci slike na netu raznih vfrki naletim na jedinu kolor semu koja mi se odmah svidela..... I rekoh sebi to je to!!!!!

[attachment deleted by admin]
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Darko

video sam ja jednu sa crnim ramom , i to mat , a mislim da je i jedan manijak odavde uradio crn mat ram , i skroz je zanimljiva fora... zato sam te pitao...
ovo su definitivno najbolje teme na forumu...jedna ovakava tema , sa dobrim fotkama , vredi ko hiljadu ostalih gde se pise sve i svasta ;)

Lazic

Ne sekiraj se, zasraæemo i ovu...[rofl] Ali neæe Èengele da se ljuti, on je na¹ drugar... :-[

chengelle

Citat: Laziæ poslato 14 Maj, 2013, 11:48
Ne sekiraj se, zasraæemo i ovu...[rofl] Ali neæe Èengele da se ljuti, on je na¹ drugar... :-[
Tako je Lazicu,ali cekamo,kraj teme..... I onda sve iz pocetka......ko je bio na jezeru znace o cemu cu pisati  [rofl]
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Lazic

Onda neæemo da kvarimo ugoðaj, a taman sam hteo Darku da odam tajnu...:D

Darko

neee... ili nemoj mnogo...nek ostanu bar  po par slika po strani ... lazicu bre , tvoja cela generacija je  [ludak] , isti je i onaj tvoj skolski kod mene na poslu...vas samo treba  [prebicute]

Lazic

A ne, Milutin ne voli motore nikako...:P

chengelle

 Idemo dalje  :D
posto neman neke programe za crtanje na kompu,a i nisam bas vest sa ovi dugmici,ubacim neku sliku u bojanku i izvucem neke osnovne linije kako bi trebalo da se ofarba

[attachment deleted by admin]
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

chengelle

Zatim sve to lepo ofarbam

[attachment deleted by admin]
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

chengelle

Gledam rezultat,i divim se sam sebi koji sam genije  [rofl]
kazem to je to,tako ga farbam i ne menjam nista pa ne znam sta da se dogodi...........i sta mislite da li je tako ostalo,.... naravno  da ne,promenio sam boju prednjeg krila isto u belo.
Kada je vec sve isplanirano krenem sa pripremanjem plastika za farbanje....
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Darko

kako ce da legnu one felne na ovu boju ? sto nisi ofarbao u bojanku i njih da imas kompletan utisak ? ;)

chengelle

#58
Ma jedva sam i ovo ofarbao
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

chengelle

Sve plastike sam osmirglao i bacio u spric git,u tome mi je nesebicno pomogao moj drugar DareDu,..naravno da ne zaboravim i dragog prijatelja Nesu FZR koji je takodje dosta pomogao oko priprema za farbanje....A glavni ekspert za spric git nas zajednicki drugar LUDAK (decko nije na forumu,trenutno nema motor pa kaze da mu je glupo,ne razumem ali nema veze  [neampojma] ),koji je doktor za spric git,ma covek sve baca u spric git,kad god ga pozoves one nesto baca u spric git....Nesa i Daredu znaju o cemu pricam.....  [rofl]
a evo i koja slika

[attachment deleted by admin]
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!