Glavni meni

Hitno - stenci ridgebacka i Bul Mastifa

Započeo noam chomsky, 12 Januar, 2011, 18:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

noam chomsky

HITNO, HITNO, HITNO, HITNO......
Stenci mesanca Rodezijskog ridgeback-a(moja Kaya) i Bul Mastifa (komsijska bitanga)....ima ih 17, svi imaju Kayinu "grivu", beo beleg na stomaku i boje variraju od svetlo smedje do tamno braon...ima jedan sa belim carapama na prenjim sapama...
Rodezijski ridzbek je nastao, izmedju ostalog, mesanjem sa Bul Mastifom, tako da se ne ocekuju znacajna odstupanja u izgledu i karakteru od Ridgeback standarda...

...to sto je hitno ne znaci da mislim da je bolje prodati psa budali nego pokloniti psa dobrom coveku....Pozz
lepota prirode je refleksija lepote nauke

zodiac

Sta? Koliko bre rece da ih ima? 17? Jel zezas?
Prijatelj je zao drug

srx

da su prasici pa bog da te vidi :D hahah salim se to je meni stalno kum govorio za macice :D
Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)

serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

noam chomsky

Kaya ima bolesno dobar pedigre a za Bul Mastifa ne znam, mada izgleda kao opasna svalercina...Da bi ljudi shvatili o kakvoj se prilici radi, recicu da dobar ridgeback kod nas nema, u CG je bilo leglo i nece skoro biti, u Madjarskoj ima dva legla od 1300e pa navise, u Engleskoj idu i preko 3000 funti...naravno da ne razmisljam o tim ciframa, ali samo da vam ilustrujem o cemu se radi...inace, cena je toliko irelevantna da zavisi najvise od stava buduceg vlasnika...Nemam nameru da "pravim pare" na Kayi i njenim stencima, mnogo mi je bitnije da odu u dobru kucu...Ako je kuca dobra sve cemo se dogovoriti....

ps: Dogovor u mnogome zavisi od toga da li cu ja da dezuram sa cuclom pored stenca narednih mesec dana ili buduci vlasnik....ima ih mnogo i Kaya nema ni dovoljno mleka ni dovoljno slavina...

PS: Sasvim je normalno da Ridgeback ima tako veliko leglo...Kaya je jedna od 16 a Kayina majka jedna od 18...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

DebeliZmaj

moze li neka slika... moze i PP i da krenem sa lobiranjem
kod ukucana ... ???
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

noam chomsky

sliku Kaye imas kao Avatar...Mastifa ne mogu da slikam jer sam u svadji sa komsijom....moze slike stenaca, ali su stari od 10 do 20 sati, tako da neces moci mnogo da vidis na slikama...u svakom slucaju, napravio sam par grupnih slika pa cu ih postaviti kad se naspavam....bice uskoro 40 sati da nisam oka sklopio...razumi me...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

zodiac

Bas mi je zao sto nemam uslova, vec bih birao kucu. Kod mene moze samo pudla, mnogobrojni smo i nemamo dvoriste ;D
Prijatelj je zao drug

DebeliZmaj

kako bre u svadji !?:)
trazish mu alimentaciju qq :) .. elem prenetju mojima..
sad ide lobiranje ... ajmo kera ajmo kera ajmo kera
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

misa-pei

Pa, posvaðali se zbog "zeta" :D :D :D
"Probleme svoje dece re¹avajte na nekom drugom mestu"... :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

pit

Citat: misa-pei poslato 13 Januar, 2011, 00:21
Pa, posvaðali se zbog "zeta" :D :D :D
"Probleme svoje dece re¹avajte na nekom drugom mestu"... :D :D :D :D

         Izvinjavam se za off ali  tema je bas onako....pre 5 godina moj zenski buldog u teranju i ja hteo da preskocim posto je drugi put i aj malo da  je pustim napolje da se iluftita i ona pravo kod komsijskog mesanca bulterijera iz dzukele i Roki je roknu i okoti mi sedam komada ....ko se bavi buldozima zna da one kote najvise po par komada nekad tri ....

noam chomsky

ja koliko sam upucen velicina legla zavisi iskljucivo od majke....

Update: 17-1=16, izgubili smo jedno... :(...bedak
lepota prirode je refleksija lepote nauke

ljilja-pei

:( :( :(

Budi hrabar, te¹ko je i sa tri puta manje, a kamoli sa tolikom gomilom...
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

noam chomsky

sve je to lepo, ali sta posle s njima... :(
lepota prirode je refleksija lepote nauke

ljilja-pei

Ne znam ¹ta da ti ka¾em, mi smo imali muke dok smo ispoklanjali ¹tence, a ne mo¾e¹ ni bilo kome da ih da¹ :(
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Dzambo

Ja sam od svog kera imao tri steneta, sve smo poklonilil iako su rasni, i to samo proverenim ljudima. Nije mi padalo na pamet da zaradjujem. Svaka cast Noame, rapitacu se.

bullet88

ja sam zainteresovan za jedno stene  daj neki broj da se dogovorimo i slike neke ako moze.pozz
Ministar za uvoz

bajone

zna¹ kako...ja sam mo¾da zainteresovan ali imam par pitanja.

s jedne strane, pas bi imao gde da bude, dvori¹te od 10 ari, dru¹tvo od 2 maèke, jedne pekinezerke, 10ak koko¹aka i dva psa me¹anca. i da ne zaboravim papagaja Peru. ja sam samo èitao o toj rasi tkz. afrièki pas, afrièki goniè lavova  :o   :D  ali ne znam kako bi se slagali sa ostalim ¾ivotinjama, ne znam koliko jede to èudo, posebno u kombinaciji sa mastifom. ne znam koliko dugo ¹tenci trebaju da budu sa majkom po¹to ih je 16 i ka¾e¹ da je to mnogo za nju. ne bih ba¹ bio u sutaciji da uzmem psa sutra. i ne znam koliko bi tra¾io za psa po¹to je to ipak egzotika takoreæi a mi nismo planirali da kupujemo psa pored svih stvorova koje veæ imamo. pozdrav i sve najbolje!
Æuti i saraðuj..

kawa ninja

    


   Zainteresovan za jedno stene  - muska kuca ... muzjak .... musko stene

   Mislim da uslovi postoje... kuca ,dvoriste  ....
   Filip kao najmladji (10 god) clan porodice bice zaduzen da vodi brigu o njemu, sam se prijavio kad sam mu pokazao tvoju temu i vec se raduje...
 
   Da i imao bi drustvo Labrador retrivera koji sada ima 6 (sest) meseci ....

    Sa psima se druzim od 85 god. Nemacki ovcar kupljen tad u Starom Slankamenu od Prelic Petra i kod nas u porodici bio do svog kraja
    Pa Noam ako imas volje da jednog muzjaka  udomis u Boru mi smo tu,moze kontakt na pp , tvoj br. tel. pozvacemo ,nije problem nikakav
    Nije na odmet reci........ Kebin prijatelj  i    ona nasa trgovina u pokusaju jul-a meseca  2010- givi maxia.........poz
     
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Gašpar

Mene zanima samo jedna stvar, da li se ovi stenci prodaju ili poklanjaju?