Glavni meni

Rukavice, vi¹e pari, Alpinestars, Dainese, Held, IXS

Započeo Maki, 02 Maj, 2013, 16:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Maki

Alpinestars GP - M Monster edition.

Top ponuda Alpinestars rukavica, jedne od najboljih race rukavica, evo ¹ta proizvodjaè ka¾e o njima:

Cover your claws in safety with Alpinestars’ GP-M Glove. The ergonomically shaped profile of the glove features MotoGP derived knuckle protection, while accordion leather panels on the fingers provide superior levels of fit and flexibility.
Anatomically designed palm with Clarino® thumb and finger reinforcement gives superior grip and feel of the bike’s controls.
Internal Schoeller® Keprotec® reinforcements and Kevlar® lining.
Molded PU finger sliders for superior impact and abrasion resistance.
Alpinestars exclusive knuckle protection system made of molded PU absorbs and dissipates impact.
Alpinestars patented finger-bridge keeps leather from twisting around fingers and helps prevent burst seams and finger separation.
3D anatomical design with accordion leather on the fingers for superior flexibility.
Cuff closure with ergonomic TPR construction and wrist strap.
Finger seams are all external for a close fit and superior feel.
Perforated leather top panel and ventilated finger sidewalls keep the hands cool.
Knuckle protection system features air intakes and exhaust ports.
Exclusive Alpinestars and Monster Energy™ co-branding affords an aggressive, distinctive style.
http://www.alpinestars.com/moto/gloves/gp-m-glove.html#.UYJoV8qpiSo

Velièina je L, a cena je prava studentska - 120e!





IXS Gore-tex Taras.

Izuzetna all season rukavica, postava sa pravom GORE-TEX membranom garantuje termo izolaciju tokom cele sezone, napravljene su od kozije ko¾e i vrlo su robusne a pritom fleksibilne, ojaèane na kritiènim mestima sa karbonskim umetcima.
Redovna cena ovih rukavica je 170e, nove su, neno¹ene.
http://lbm-shop.de/shop/IXS-Glove-Taras

Velièina je XL, a cena je 80e.





Held Thrux

Heldova rukavica iz race ponude, dlan izradjen od kengurove ko¾e, duplo na kritiènim mestima, meka ko¾a u ostatku rukavice, karbon za¹tita za zglobove, otvori za ventilaciju na svakom prstu. Vrlo udobna rukavica!
Nosio sam je samo jednom na vo¾nji od nekih 200km, tako da je bukvalno kao nova, bez tragova kori¹æenja!
Velièina je XL.
Cena novih je 160e, ja ove cenim upola - 80e!
HELD Thrux gloves review from Sportbiketrackgear.com





Dainese ProCarbon White

Odliène rukavice od Dainesea, sportsko-turistièke namene, udobne, sa visokim stepenom za¹tite, umetcima od metala, karbon-kevlara i gume na kritiènim mestima. No¹ene, sa normalnim tragovima kori¹æenja, bez o¹teæenja.
Velièina je L, a cena je 70e.

http://www.revzilla.com/motorcycle/dainese-pro-carbon-gloves




[callme] 064 155 65 00





"Wait until you see God, and then brake!"  Kevin Schwantz

Kanarinac


eclipse4


Kanarinac

Inace ove alpinestars su vrh. Ali odakle vise da izvadim kes :(

Maki

Alpinestars su upravo prodate.

©to se ostalih tièe, ako neko smatra da je cena jaka, slobodno neka napravi ponudu.
"Wait until you see God, and then brake!"  Kevin Schwantz

Jefta

Сада стварно морам до Зрењанина!!

Maki

"Wait until you see God, and then brake!"  Kevin Schwantz

bobang

Daj Maki neku dobru jaknu u 54-56 velicini. Vidim da svega imas :)

Maki

"Wait until you see God, and then brake!"  Kevin Schwantz

Maki

Ostale jo¹ samo Held.

Za manijake - manijaèki popust, cena 60e!
"Wait until you see God, and then brake!"  Kevin Schwantz

Major


castor

It's the ride that matters, not the bike…

Maki

Ma kakvi, nego nikako da nadjem rukavice koje mi odgovaraju!
"Wait until you see God, and then brake!"  Kevin Schwantz

Maki

Held rukavice aktuelne, mo¾e dogovor oko cene ili zamena za drugu opremu!
"Wait until you see God, and then brake!"  Kevin Schwantz

Maki

Zar ba¹ nikome ne trebaju?

Mo¾e i da se dogovorimo da se zamenimo za neki drugi komad opreme koji mi manje ne treba. :D
"Wait until you see God, and then brake!"  Kevin Schwantz

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Maki

"Wait until you see God, and then brake!"  Kevin Schwantz

ЯЭВОЛУТИОН

#17
jeste tako je i mene jedne godine uhvatila manija rukavica....i sad imam cetri para rukavica a samo dve ruke.....ko zna mozda mi izraste jos koji par...bolje da ne prodajem....ali vec dugo cekam da mi izraste i druga glava i jos koji par nogu...ali nista...a i opet sam navukao nekih motora...moracu da se kloniram ko covek....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Maki

©ta ja da radim kad neko ne vidi oèigledno.

Skoro me jedan pacijent pitao za¹to imam ¹est kaciga, pa rekoh da imam za svaki dan u nedelji po jednu. Kad me je upitao gde mi je sedma, objasnio sam mu da utorkom ne vozim motor.
"Wait until you see God, and then brake!"  Kevin Schwantz