Glavni meni

Kupovina Honde 800 pc (pacific coast)-iskustva,saveti

Započeo (B)ubica, 30 April, 2013, 14:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

(B)ubica

Cenjena braæo,otkrio sam zanimljiv motorcikl Hondu 800 PC-(pacific coast)te me zanima da li je neko od Vas vozio takav motor i ako jeste kakva su iskustva...uostalom svaèije mi¹ljenje je dobro do¹lo.
Pozdrav svima.

pit

http://www.cycletrader.com/listing/1996-Honda-Pc800-Pacific-Coast-110269481

    Ovo je pola motor pola skuter....tj niko ne bi mogo da tvrdi sta je tacno. U svakom slucaju skroz interesantan...cenim da su mu i delovi egzotika ko i on sto je.

(B)ubica

Hvala Pite,zaista nisam viðao kod nas ovako ne¹to,èini mi se da je raðen za Amerièko tr¾i¹te,tako da su i delovi ,verovatno,za njihov d¾ep...mada mo¾da se i varam. [neampojma]

pit



            Nisam mislio na cenu delova nego na dostupnost posto je ovo vrlo redak model.

(B)ubica

Hmmm...da verovatno si u pravu,kupovina takvog motora bi bila avantura u nepoznato [neampojma]

Major

Kao sto ti je Pit rekao, pitanje je dostupnosti delova. Mozda je bolje da gledas neki model kojeg ima i na EU trzistu. ;)

(B)ubica



srbac


srbac


(B)ubica

Zaista zanimljivi predlozi i lepi motori.

Meni,naime,treba turer po¹to 90% vo¾nje i putovanja vozim sa ¾enom,tako da mi je potreban udoban motor koji mo¾e da lepo nosi dvoje i ne¹to prtljaga.Mi sada putujemo sa Hondom 600 shadow...lepo ona odraðuje posao,sobzirom da meni nije potrebna neka astronomska brzina veæ je bitna velièina samog ¹tela i udobnost,ali sa shadowkom se brzo umori zadnjica pogotovo posle lo¹eg asvalta.

(B)ubica

Nisam imao iskustva sa Deauvile,mislim po pitanju velièine samog ¹tela motora,odnosno velièine celog motora. [neampojma]

mi¹ko_kolo

Kod Brzog ima¹ i Diversion 900, mislim da je upotrebljiviji od Deauville-a. Za¹to? Jedan od razloga je ¹to Honda ima fabrièke kutije koje se ne skidaju i nemaju neku veliku zapreminu. Postoje ¹iri poklopci ali ih retko ko ima. A na Diversion mo¾e¹ da okaèi¹ kakve hoæe¹ kofere. Oba imaju kardan, Diversion vi¹e snage, veæu krajnju brzinu, Deauville bolju za¹titu od vetra, te¾ina im je u par kila razlike... A na kraju, uvek presudi tvoj oseæaj prema nekom motoru. Eto...

(B)ubica