Glavni meni

Voznja u subotu

Započeo Panco.KV, 29 April, 2013, 15:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko


pit


goranvojska

a ja..........a ja................a ja.............

Darko

naravno da si "pod obavezno"...ti si i bio , doduse ,bese sneg , ali tamo iza kuce , gde smo izbacili motor , satorce , ladovina od kuce , tasta znas kakva je budala i rokajjjj ;)

goranvojska

da smo zivi i zdravi i da preteknemo 11-og

Panco.KV

#65
Ja sam procitao da je 11og :D u nasega Pita pogolema kita.

goranvojska

ma panco to samo za publiku rade.uzivo ce se ponapijaju i nece da znaju u opste o cemu su pisali.

Panco.KV

Ma znam naravno kakvo crno sranje da bude jebo to nego druze koliko se ucestvuje u poselu kod tebe dinarskih jedinica.

goranvojska

Citat: Panco.KV poslato 02 Maj, 2013, 19:45
Ma znam naravno kakvo crno sranje da bude jebo to nego druze koliko se ucestvuje u poselu kod tebe dinarskih jedinica.
0 din.

Panco.KV

Nije to uredu po meni nisam navikao da jedan sve plati neznam kako to ide u drugim mestima ali jbg

goranvojska

pojavi se 11-og i sve ce da ti bude jasno.

misa-pei

©ta æe da mu bude jasno? Meni ni¹ta nije jasno jo¹ od pro¹le godine :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

goranvojska

Citat: misa-pei poslato 03 Maj, 2013, 00:20
©ta æe da mu bude jasno? Meni ni¹ta nije jasno jo¹ od pro¹le godine :D :D :D :D
......manje vina.......manje vina................ hahahahaha

misa-pei

Misli¹...

Manje rakije... manje rakije... manje rakije... :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

eclipse4

za sutra najvljuju kisu sa jakom grmljavinom itd....bas malo pre slusao na lokalnoj tv.e sada neznam da li vas kisa moze zaustaviti ili ne,jer ako bude bilo kise,onda cu ja spremiti corbu kuci,jer od dunava nece biti nista.

pancho nazovi me u toku dana da se cujemo.

YoYa

ja sam morao da otkazem voznju ,, kombinacija za Jagodinu da uzmem neki dinar i nastavim sa Pancom i Pitom je odlozena,.
tako da cu sacekati najverovatnije odmor sredinom maja i odvozati Istocnu  Srbiju pa za Rumuniju, a ne odsabajle sve u jednom danu .


Panco.KV

I ovde prognoziraju kisu majku joj jebem popizdeo sam a tek od Nedelje suncano Pite sta da se radi.

UFF

pa ili da  [ljubav]  ili da sacekate da sledeci put ja organizujem tu voznju kako treba  ;)

Panco.KV

Citat: UFF poslato 03 Maj, 2013, 14:20
pa ili da  [ljubav]  ili da sacekate da sledeci put ja organizujem tu voznju kako treba  ;)
A kako to treba majke ti bas me zanima.

Panco.KV

Ja kada bih cekao organizaacije i organizovanja ne bih se mnogo navozo .