Glavni meni

Voznja u subotu

Započeo Panco.KV, 29 April, 2013, 15:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

  Pa corba za veceru sta ima veze....

Panco.KV

153 km pa necemo valjda tolko

Panco.KV

a i nebitno corbica i leba uuuuhhhhhh

eclipse4

Citat: Panco.KV poslato 01 Maj, 2013, 23:28
153 km pa necemo valjda tolko

more puni su gradovi cega da se nagledas tako da ce se se sigurno zagledate u nesto usput ;) ;) ;)
panco,ti imas moj br. nadam se ;) zvaces me kad krenete i zvaces me kad ste pred negotin,pa se pustite u radujevac a ja vas sacekam na ulazu.....
dolazimo kod mene na kafu i sok al ne zaboravite da ponesete i kafu i sok sa vama,salim se naravno ;)
dunav je kod mene visok i nema mesta nigde gde da se ulogorimo na par sati,ali mozemo lako nakon kafe na kusijak i tamo raspalimo vatru za kotlic i spremamo riblju corbu,ja nosim suncobran sto i stolice,ne moram da vozim ja motor,bice dana......i onda pred sumrak ili  u mrak,meni sve jedno,jer cu dati sve od sebe da budem slobodan taj dan,vi cepate za kladovo ili gde ste se vec odredili rutu.
ili da usparate po tih 10e i prespavate kod mene,ako mi dolazi burazer u subotu sa kompanijom,moramo da se podelimo,da neki spavaju u drugu kucu u gradu a neki ovde u selo,neznam jos koliko vas je tacan broj........

i da,ako nadjete neku usput,povedite je za mene slobodno,a mojoj zeni je predstavite kao sestru,zenu,svastiku ili slicno

[rofl] [rofl]

pit



       Lele bate ...riblja corba pored Dunava ....pa ima li sta lepse .
       Sto se spavanja tice vec smo rezervisali u Kladovu ...ali hvala na ponudi .

YoYa

aj smisljajte  nesto,, ja moram pre mraka da se icupam, ili do nekle da se provozamo pa da nastavite a ja nazad.

pit



  Pa mora krenes oko 6 najkasnije.....od Negotina do Kladova ima oko 60 km a od Kladova do Bg-a 250.Da dodjes do Golupca pre mraka...sto realno mozes opustenom voznjom bez pauza.

Panco.KV

#47
Yoya Brate povedi nesto u rezervi ako imas i prespavaj u Kladovu da dozivis prvo tucanje jaja na Dunavu  :D

Darko

Citat: pit poslato 02 Maj, 2013, 00:25


       Lele bate ...riblja corba pored Dunava ....pa ima li sta lepse .
       Sto se spavanja tice vec smo rezervisali u Kladovu ...ali hvala na ponudi .

ima brate... rostilj pored Dunava ;) ;)

pit


Panco.KV

Citat: Darko poslato 02 Maj, 2013, 16:44
Citat: pit poslato 02 Maj, 2013, 00:25


       Lele bate ...riblja corba pored Dunava ....pa ima li sta lepse .
       Sto se spavanja tice vec smo rezervisali u Kladovu ...ali hvala na ponudi .

ima brate... rostilj pored Dunava ;) ;)
to je teska hrana samo corbicicaaa  :D

mareskin


Teleæa èorbica. Ummmmm  :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Darko

more mani se , mesce je mesce :)

pit

Citat: Darko poslato 02 Maj, 2013, 18:13
more mani se , mesce je mesce :)

  Aj sad malo da citiram Uffa tj parafraziram....kandidujes li se ti to da spremis neko mesce i pozoves u goste kad tolko insistiras na njemu....milsim  ne bi te odbili...da i mi iz unutrasnjosti dozivimo da nam neko u BG spremi rostilj.

Darko

a be niski , a sto da ne ?!? ja sam uvek za mesce...da spremam necu sigurno ,spremice zena ;) a za u goste moze kad god !
e sad - prvo - ja sam rodjeni Zajecarac ,zadnjih 15ak god zivim i radim u BG , zato sam se i ubacio u temu da oni gradovi bas i ne idu onim redom sto neko rece ;) tako da sam ja isto iz unutrasnjosti
a drugo - ako je Beograd ,ajd da kazemo pod navodnicima , u sredini Srbije ,a ostali gradovi oko njega , sta je unutrasnjost a sta spoljasnost ?!?!?! hahahahahahahahah
salim se malo...mislim , ne salim se za mesce , kad god ocete ,samo dan ,dva ,tri ranije i mesce da vidis kakvo ;) jebes corbice ;)


pit

Citat: Darko poslato 02 Maj, 2013, 18:34
a be niski , a sto da ne ?!? ja sam uvek za mesce...da spremam necu sigurno ,spremice zena ;) a za u goste moze kad god !
e sad - prvo - ja sam rodjeni Zajecarac ,zadnjih 15ak god zivim i radim u BG , zato sam se i ubacio u temu da oni gradovi bas i ne idu onim redom sto neko rece ;) tako da sam ja isto iz unutrasnjosti
a drugo - ako je Beograd ,ajd da kazemo pod navodnicima , u sredini Srbije ,a ostali gradovi oko njega , sta je unutrasnjost a sta spoljasnost ?!?!?! hahahahahahahahah
salim se malo...mislim , ne salim se za mesce , kad god ocete ,samo dan ,dva ,tri ranije i mesce da vidis kakvo ;) jebes corbice ;)



Odmah si mi bio sumnjiv...dogovoricemo se ima vremena tek je pocela sezona

Darko

 [rofl]  [rofl]  ma bre , nas sam hahah... ako ne znam u Bg gde su pozorista i biblioteke , bar kafane znam gde je dobro mesce ;) to mi pos'o hahaha ...ajd uzdravlje  [cheers]

pit

Citat: Darko poslato 02 Maj, 2013, 18:40
[rofl]  [rofl]  ma bre , nas sam hahah... ako ne znam u Bg gde su pozorista i biblioteke , bar kafane znam gde je dobro mesce ;) to mi pos'o hahaha ...ajd uzdravlje  [cheers]

           Kad sam u Zajecaru obavezno idem kod ''Mede''...jbt kakve dimljene vesalice pravi da ne poverujes...porcija 4 parceta po 20cm...dvojica da se najedu...cene smjurija.
           Sada nam se tesko uklapa u raspored ali greota da ga zaobidjemo.

Darko

meda je legenda ... ma dace Bog da se ove sezone "nagazimo" u Zajecaru nekako ...bar tamo nekako za bike show,pa da vidite cirkus...kuca , ogroooomno dvoriste , razvucem satorce , tast je strasveni pecaros -riba od sorte ;) , ladovina , zajecarsko pivce  , rostilj ... show

pit

Citat: Darko poslato 02 Maj, 2013, 18:48
meda je legenda ... ma dace Bog da se ove sezone "nagazimo" u Zajecaru nekako ...bar tamo nekako za bike show,pa da vidite cirkus...kuca , ogroooomno dvoriste , razvucem satorce , tast je strasveni pecaros -riba od sorte ;) , ladovina , zajecarsko pivce  , rostilj ... show

           Ja motoskup ne propustam nikako.....eto kako smo se brzo dogovorili.