Glavni meni

Voznja u subotu

Započeo Panco.KV, 29 April, 2013, 15:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit



I ja cu ponesem peraja i cevku...ocu budem siguran u nesto.

YoYa

jbmu mi misa ,,koj vam je kurac ,,,svako ima svoje misljenje sta i kako...

iskreno mi je mnogo krivo sto nisam isao, , nije problem sto nisam zavrsio sljaku (naravno bolje da jesam),
situacija je takva bila da nisam mogao dan ranije za Jagodinu i prespavti pa da se nadjem sa Pitom i Pancom ujutru,
drugo,morao sam da se vratim uvece,sto znaci opet jurnjavu i voznju po mraku..
sve u svemu jurnjava u mom slucaju.

,, da sam imao vremena  za prespavati ne bi ni razmisljao,vec bi i ja bio na slikama  [cheers]

** Mi¹ljenje je kao dupe - svako ga ima. I ne samo ¹to ga ima, veæ ima i potrebu da skine gaæe i drugima ma¹e istim ispred nosa**





pit

Citat: UFF poslato 06 Maj, 2013, 12:00
i nadam se da cemo na jezeru da pogledamo neki film sa bred pitom
http://www.cinemablend.com/new/Brad-Pitt-Finally-Plays-Gay-2337.html

ali to je sad vec offtopic, vratite se na vasu voznju da vam ne smetam vise

     Ma taman posla da nam smetas...uzgred budi receno nema nista bolje od muskog dupeta i kupanja u ladnu Moravu....ili kupanja u ladnu Moravu i jagnjetine....ne znam koji je redosled ali to je to...ladna Morava,jagnjetina ,musko dupe.Pa ko prezivi pricace. [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

 [gej]

muska dupeta  [povracanje]


a sto se tice kupanja u jezeru pa to je vec tradicija (a vidjene su i neke caplje tamo :) ko ima nek postavi sliku)



[attachment deleted by admin]

Panco.KV

Citat: UFF poslato 06 Maj, 2013, 12:31
[gej]

muska dupeta  [povracanje]


a sto se tice kupanja u jezeru pa to je vec tradicija (a vidjene su i neke caplje tamo :) ko ima nek postavi sliku)


Kupacica nasa vidi je. [rofl]

clutch&brake

Ja cu da glumim djenku :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

pit




      Ja sigurno ne mogu da budem Seka sa 100 kila...znaci mora neko tananiji i nezniji.

Panco.KV

Jbg nismo otosli do Lepenskog Vira i Srebrnog jezera ali se nadam da ce opet da se ponovi tura i vide novi prijatelji iz negotina i kladova.

UFF

planirao sam da organizujem i reprizu do srebrnog jezera
ako je to kratka voznja mozemo i da nastavimo dalje
dajte predloge slobodno..

Panco.KV

#149
Ufe veruj mi d do Srebrnog Jezera nema sta da se vidi tek kad se dodje do Golubca pocinje lepota zato bi bilo najboplje da se ide put Zajecara ,cestobrodica,negotin pa uz Dunav stim st bi se moglo spava kod mene i ujutru put pod noge pa sova u Kladovu kod naseg druga iz MK Kladovo pa uz magistralu.Veruj da je ovaj smer prelep.Ovo je moja slika iz ove perspektive sto sam obisao.Na vecini je da se odluci sve u svemu sve je to dobro.

Darko

za spavanje u Zajecaru mozete racunati kod mene , slobodno  [cheers]

Panco.KV

evo razigrava se tema

Lazic

A onda mesec dana muuuu...:D

Panco.KV


pit



Pa oce kaze ..muuu svi oce na recima a kad treba se vozi onda muuu....odustajanje.

Panco.KV

A tuuuu pa da tako ti je to

Darko

koliko se vremenski vozi na primer ruta Zajecar , Negotin ,pa gore uz Dunav do BG-a ?  normalna voznja...

pit



         Pa ako nigde ne stajes 3-4 sata ..zavisi od brzine...ali ne moz da ne stanes s obzirom na prirodu oko tebe.

Panco.KV

Vise Pite da ne cepa za sat sat ipo vise ako hoce samo da sa motora razgleda .

Darko

generalno sam zainteresovan za voznju , zato sto sam iz Zajecara , i eto pauze uz po koje ' ladno , samo da vidim za datum hocu li se uklopiti.... ne odustajem  [nono]